|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   starost...
25.2.2008 13:17:22   
_ivana_
Lepo pozdravljene!
Mene pa zanima če kkšna ve, ali starost partnerja vpliva na možnost zanositve?? Moj mož je str 49 let sama pa sm zelo mlada še..(20let). Sedaj se že skoraj eno leto trudiva pa nama ne uspe....in res nevem več....user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: starost...
25.2.2008 13:20:59   
pika74
Jaz mislim, da bolj vpliva starost ženske, kot starost moškega. Če imata pomisleke, naj on naredi spermiogram in bosta takoj vedela, kako je s kvaliteto sperme.

Srečno!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu _ivana_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: starost...
25.2.2008 14:46:37   
Anonimen
Naj ti da ginekolog napotnico za spermiogram.

Pa srečnouser posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: starost...
25.2.2008 20:41:13   
loveforever
sama poznam dva primera ko so moški starejši od 40 let punce pa 20let mlajše. obe sta zanosile s tem da ena v prvo, druga pa ječakala leto in pol. je pa seveda odvisno od človeka!!
vso srečo vama želim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: starost...
25.2.2008 21:22:55   
_ivana_
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

sama poznam dva primera ko so moški starejši od 40 let punce pa 20let mlajše. obe sta zanosile s tem da ena v prvo, druga pa ječakala leto in pol. je pa seveda odvisno od človeka!!
vso srečo vama želim


Hvala! Js upam da nama bo uspel...user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: starost...
26.2.2008 7:32:05   
spps
na zanositev vpliva veliko dejavnikov,način življenja,stres,...če se že eno leto trudita,tudi ti lahk greš na kontrolo če je vse ok,tvoj pa tudi na spermiogram,da bosta videla pri čem sta.srečnouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu _ivana_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: starost...
26.2.2008 10:00:15   
Raguel
S starostjo se plodnost manjša,tako pri ženski kot pri moškem,čeprav je pri ženski rodna doba krajša.Moški je sposoben oploditi žensko tudi če je star 50,60 in več let,če je njegova sperma še dovolj kvalitetna.Tako da mislim,da večjih težav ne bi smela imeti,vsekakor pa se oglasi pri svoji G,da te malo pregleda,tvojega moža pa naj pošlje na spermiopgram,da se oceni kvaliteta njegove sperme.Upam,da vama čimprej rata.

_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Večer
F*R*U

kaj delate zvečer ko gredo otroci spat?

zlekljena na kavču si ogledam dober film (25%)

berem knjigo (3%)

sem na internetu (28%)

ukvarjam se z gospodinjskimi opravili (14%)

stisnem se k lubiju (29%)

opravljam službene obveznosti (1%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!