|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 10:01:02   
cupcake
Ne morem se odločiti med stekleničkami NUK first choice ali Aventovo z novim cucljem v obliki lotusovega cveta. Pričakujemo 1. otroka in bi kupila eno stekleničko če dojenje ne steče....
Kakšne izkušnje imate vi, ali stekelničke puščajo, kako je s krčki,, mehak cucelj, td cucelj...?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 10:25:48   
nyna84
Nam so bile Aventove stekleničke katastrofa, smo jih vrgli proč. Ker so nam vedno puščale po navoju (vse in ne glede na to, koliko smo jih zatisklai), in je bilo vedno vse polito.

Nukovih ne poznam, smo pa uporabljali izrecno in samo Tommee Tippee. Nič krčev, lep dizajn, nič polivanja ... Cuclji so mi bili všeč, ker so res široki (kot dojka)

https://www.babycenter.si/izdelki/8447/steklenicke-in-loncki

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 12.12.2013 10:26:37 >

(odgovor članu cupcake)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 10:28:24   
nyna84
Ja, pravkar sem opazila, da je Avent po 6ih letih začel posnemati dizajn Tommee Tippee cucljev (lotusov cvet).

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 11:14:15   
cupcake
svakinja je imela Avent in ji je tudi polival, 1x slučajno proti koncu sprobala Nuk in bla zadovoljna, sestrična ona samo Nuk zaradi mehkih cucljev in lepe poslikave stekleničk... zdaj pa ne vem če so se Avent kaj poboljšali glede polivanja user posted image , ja tudi Tommee Tippee sem gledala, kar mi je pri Tommee T. in Avent všeč jih dobiš skoraj v vsaki trgovini, tudi na nedeljo če ti kaj zmanjka (cucelj...) lahko dobiš, nisem lih iz velikega mesta...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 11:36:13   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: cupcake

svakinja je imela Avent in ji je tudi polival, 1x slučajno proti koncu sprobala Nuk in bla zadovoljna, sestrična ona samo Nuk zaradi mehkih cucljev in lepe poslikave stekleničk... zdaj pa ne vem če so se Avent kaj poboljšali glede polivanja user posted image , ja tudi Tommee Tippee sem gledala, kar mi je pri Tommee T. in Avent všeč jih dobiš skoraj v vsaki trgovini, tudi na nedeljo če ti kaj zmanjka (cucelj...) lahko dobiš, nisem lih iz velikega mesta...

user posted image Hvala enako user posted image . Novi cuclji morajo biti vedno na razpolago.

(odgovor članu cupcake)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 11:38:42   
Izabelina
mi smo vedno in za obe uporabljali samo Avent, nikol nobenih problemov s polivanjem... eno nukovo mam pa ni bla nobeni všeč...

boš pač mogla počakat vidt kaj bo detece reklo... mogoče jih pa sploh ne boš rabla, če vama bo dojenje steklo...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 11:57:39   
mamica deklicam
mi smo imeli različne flaše. Aventove zato, ker sem jih imela zraven pri črpalki. A sem imela dve verziji. Starejše so bile v redu, novejše, ki so imele še dodaten obroček kao priti krčem, so mi bile zanič. Pri starejši (5let) so se dobro obnesle chicco, pri mlajši (2,5 let), pa stara verzija Adventovih. Sem pa slučajno v DM kupila njihovo blagovno znamko (pakiranje 2 flaši + 4 cuclji) za malo denarja in so se zelo dobro obnesle.

Tako da ni vse znamka in ime.

Kakšne cuclje imajo sedaj, ti pa jaz ne znam svetovati, ker sem nazadnje kupila te pripomočke pred dvema letoma user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 12:07:06   
Senait
Mi imamo Nuk in so najboljše. Probali smo Mam, Avent in nobena od teh dveh se ni kaj prida obnesla. Prvo zaradi oblike samega cuclja ki mojemu malemu nikakor ni ustrezala, pa še ful trdi so, drugo pa zaradi tega ker so flaške plastične. Katastrofa od plastike..sploh Mam.
Imamo Nukove steklene flaške in cuclje, pa ni bilo nikoli nobenih krčev. Cuclji so ful mehki, stekla pa itak ne moram prehvalit..se spuca tako kot treba in nima nobenega vonja.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 13:47:26   
leilla
Pa še ena zagovornica Aventovih stekleničk :) Mi uporabljamo Aventove in smo zelo zadovoljni. Imamo tako steklene kot plastične. Steklene za pripravo mleka, vodo lahko zelo hitro ohladiš v njej. Plastične za pitje vode.
Novejši dizajn - veliko se jih je pritoževalo da puščajo, da so krivi navoji .... iz izkušenj (videno) niso pravilno namestile ali cuclja v nastavke ali zategnile nastavkov. Tako da če pravilno vse namestiiš, ni variante da puščajo. Imamo več kot 10 stekleničk in niti ena ni nikoli puščala.

Jaz priporočam Aventove!

LP

(odgovor članu Senait)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 14:08:40   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: leilla

Pa še ena zagovornica Aventovih stekleničk :) Mi uporabljamo Aventove in smo zelo zadovoljni. Imamo tako steklene kot plastične. Steklene za pripravo mleka, vodo lahko zelo hitro ohladiš v njej. Plastične za pitje vode.
Novejši dizajn - veliko se jih je pritoževalo da puščajo, da so krivi navoji .... iz izkušenj (videno) niso pravilno namestile ali cuclja v nastavke ali zategnile nastavkov. Tako da če pravilno vse namestiiš, ni variante da puščajo. Imamo več kot 10 stekleničk in niti ena ni nikoli puščala.

Jaz priporočam Aventove!

LP


Ej, brez heca, na vse možne načine smo jih poskušal zapirat. Vse preverili 2x, dobro zatisnili, pa je še vedno teklo mimo. Pa ne me hecat, da sem jaz kriva, ker očitno samo Aventove stekleničke ne znam pravilno zatisnit.

(odgovor članu leilla)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 14:18:19   
aprilčica07
Mi smo za oba otroka uporabljali Aventove stekleničke. Ni bilo nobenih problemov. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 21:40:33   
leilla
nyna84 saj čist možno je, da je katera v seriji tisočih tudi poškodovana - ne možno, sigurno je. In nekdo tudi na tako naleti. Ne me narobe razumet, nisem rekla, da si ti kriva, da ne veš zapret. Ampak upam, da si jo nesla nazaj in dobila novo.

Vglavnem mi smo z njimi zadovoljni.

LP

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 22:16:30   
nyna84
leilla, smo mislili tudi mi, da smo kupili stekleničko z napako in smo kupili še dve novi (eno malo in eno večjo), pa ni bilo nič drugače. user posted image Verjemi, da me ne prepričaš, da še kdaj kupim aventovo. user posted image

(odgovor članu leilla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: stekleničke NUK ali Avent
12.12.2013 23:15:18   
Mamaja
Cupcake kupi tisto, ki ti je všeč, potem se bo pa dete odločilo, ali jo mara user posted image

Jaz sem za svojo punčko kupila malo stekleno aventovo in nekoliko večjo mam. In aventova ji je bila takoj všeč, mam pa ne mara. Nobena ne pušča in z njima ni težav, a mala mam preprosto noče. Spomnim se tudi cimre v porodnišnici, katere sinček ni maral pit ne iz dojke ne iz nobene stekleničke. In so šle medicinske sestre v akcijo in izbrskale vse možne stekleničke, kar so jih imeli. Mali je na koncu le pil iz ene, s katero so sicer hranili nedonošenčke in je bila videt res čudna, taka retro user posted image .

Aja, pa še to: stekleničko je dobro imet tudi če polno dojiš. Nikoli ne veš, kdaj boš moral otroka za krajši čas pustit komu, ki mu zaupaš, da ga popazi, da greš npr k zdravniku/kamorkoli že… In če imaš stekleničko, pustiš lepo načrpano/itisnjeno mleko, pa je.


(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: stekleničke NUK ali Avent
13.12.2013 6:02:45   
Sadrika
mi imamo pa čisto drugačne izkušnje. Aventove sploh ni znal zagrabiti prav, da bi teklo in smo šli po parih dneh mučenja po Nukovo z latexovim cucljem in je nekako šlo, čeprav je flaško pil po 1 uro, ko sem po 1 mesecu rekla, da je tega dovolj in šla v nabavo in kupila Mam, ki je bila nekako drugačna od ostalih, to nam je pa steklo in flaško pojedel v 10 min, tako sem bila srečna in kar malo jezna nase, da je nisem prej šla kupit. Uporabljamo jo še zdaj pri 11.mesecih in ne sprejme nobene druge, je pa zoprna za čiščenje, ko ima toliko delov (odpre se ji tudi dno), tudi cucelj še ima vedno št. 2, ki naj bi bila od 2.-4.meseca, tista 3. mu čisto preveč teče in kar ne zna prav dihat zraven, čeprav bi naj bila od 4.meseca dalje.
Moje mnenje, prav je, da imaš stekleničko pripravljeno vnaprej in čisto vseeno ali je Aventova ali Nukova, ti bo sam dojenček kar kmalu pokazal, če mu je po meri ali ne in potem iščeš tisto "pravo".
Srečno!

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: stekleničke NUK ali Avent
13.12.2013 9:45:44   
*zvezdica zaspanka*
medve se sicer dojiva, sva pa na začetku nekajkrat uporabili flaško, ker sem si črpala mleko. v glavnem imam za rezervo - imam pa aventovo flaško, ki je bila zraven črpalke in mam anti-colic. obe je nekako sprejela, ni bilo nobenih problemov. opazila sem edino, da ima aventov cucelj precej veliko luknjo in je včasih zelo glasno požirala mleko in me je bilo kar malce strah, da se ji bo zaletelo; pa tole z navojem ka drži - črpalka in nastavek s cucljem se ne pritrdita močno in se lahko zelo hitro odvijeta, nismo pa polivali. pri mam-ovi pa me moti, da je ne moreš segreti (ali pa vsaj meni ni uspelo). ko sem grela shranjeno mleko, sem aventovo lepo normalno položila v toplo vodo in se je hitro segrela, mam-ova pa ima spodaj luknjice in je voda vdrla not (pa je šlo mleko stran user posted image

(odgovor članu Sadrika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?