|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   striženje psa
11.2.2008 23:18:21   
* Mateja *
čau!
KOlikokrat na leto strižete kužke? MI imamo višavčka in sem ga strigla septembra, pa je zdej že vsa zaraščen. kako strižete vi svoje? A jih sami, jih peljete k frizerju? KOk pa date če lahko vprašam, da naredim primerjavo z našo pasjo frizerko.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: striženje psa
11.2.2008 23:27:25   
pravljica
jaz svojo šicujko peljem 2-3x letno na "britje"...res čisto na kratko s strojčkom, jo je pol tak fajn cartat user posted image  pred poletjem, pred morjem (nekje junija) in pred zimo (okt/nov) obvezno, pa enkrat še vmes (npr. zdaj enkrat bi že bil čas user posted image  )...poleti potem ni problemov z dlako in mokroto, če se gre skopat čez dan zunaj v bazen ali reko ali jezero, da ne govorim o slanem morju, pozimi pa se ji ne delajo snežne kepe v dlaki, in če hodi po mokrem, ji samo tace obrišem in je to to...plačamo 20 eurov (ima 1 uro kaj delat)...sem mislila enkrat prišparat in sem se je sama lotila s škarjami...nikoli več user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: striženje psa
11.2.2008 23:30:11   
lelčy
moja prijateljica ima maltežanko in jo striže kar sama(moram reč da jo ostriže zelo dobro), potem jo redno češe in če se ji slučajno vseeno naredijo vozli jo ponovno ostriže. kolkrat na leto pa je to pa ti ne bi znala povedat.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: striženje psa
11.2.2008 23:40:20   
trnuljčica
Midva imava višavca. Striževa ga različno. Ko se nama zdi, da je čas. Nekje na 3-4 mes. Na tri recimo jun nato sept( torej poleti). Vmes mu ponavadi moram 2x malo porezati okoli oči, da ni zaraščen. Prvič smo ga peljali na "pravo" striženje- beri trimat. Nato pa ne več. Se mi preveč smili, na raztave ga tako ne voziva. Tako da ga sedaj voziva k frizerki za višavce, ki to dela v popoldanskem prostem času. Ga ne trima, ampak pobrije z mašinco po hrbtu (poleti bolj), noge, glavo,rep in "zaveso" pa mu oblikuje s škarjami. Rezultat odličen. No razen če greš na razstavo. Sicer zgleda skoraj enako. Za njim se vsi obračajo, vsak bi ga posvojil. Pred trgovino ima vedno vsaj 3 oboževalce. Zgleda pa kot iz reklame za Cesarja. Plačevala sva 4000 sit, sedaj  18 evrov. Prvi frizer, ampak to je bilo pred 3,5 leti je bil 7000 sit (trimanje kot po knjigi). LP

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: striženje psa
12.2.2008 9:10:59   
dejčka2
Pravljica,

kam v Mariboru pa pelješ svojo psičko k frizerju?

Jaz bi tudi našega user posted image  peljala k frizerju, ker ga sama težko strižem, pa nevem za nobenega frizerja v MB.

lp

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: striženje psa
12.2.2008 9:40:41   
Anonimen
Če se prav spomnim, damo mi 25 evrov. Ali pa 23 ... ma tam nekje. Imamo višavko, strižemo jo ... ma ne vem, na kakšne 3 do 4 mesece verjetno. Ja pa tudi ne trimamo.

Če pa želiš višavca doma striči, ga moraš pa itak briti po hrbtu, mašine so pa drage, tam oktog 100 evrov in čez. Sem že preniškjevala, da bi jo nabavila, pa nekako ne upam, pa še prostora nimam pravega. Si ne predstavljam, da bi psa strihgla na kuhinjski mizi.

Jo pa tudi potem po potrebi postrižem okoli oči. Pa ušeska včasih, da so jepo špičasta.

(odgovor članu dejčka2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: striženje psa
12.2.2008 11:50:01   
trnuljčica
Dejčka,
v MB imaš nekaj frizerjev. Iz glave ti lahko povem za tistega, ki je skoraj v sosednji hiši kot lokal Ramzes ( blizu rondoja na Pobrežju in pokopališča). Ko se pelješ proti Ramzesu je na eni strehi viden velik napis veterinar. No v tisti hiši je frizer, samo spodaj. Poznam nekaj ljudi, ki peljejo tja strižt ( maltežane...). Ne vem koliko stane. Verjetno odvisno od velikosti psa. Jaz ga ne vozim tja, ampak frizerju za višavce in šitsuje (v okolici Šentiljske). Za druge pa ti teško odgovorim, ker Maribor slabo poznam po imenih ulic. lp

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: striženje psa
12.2.2008 12:02:45   
helloKitty
M vozimo šicujko na 3 mesece k frizerju. In jo kr fajn ostriže, ker se ji je po sterilizaciji dlaka ful zgostila. Plačamo pa ne vem okol 30€, kej tazga.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: striženje psa
12.2.2008 18:35:35   
* Mateja *
In kakšna je razlika med trimanjem in striženjem? Ker nam je rekla, da ga je tudi trimala, sicer zelo malo po hrbtu!
v čem je fora?

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: striženje psa
12.2.2008 18:42:59   
Anonimen
Pri trimanju mu odstrani kao odmrlo dlako, samo ne vem, če je ravno res vsa odmrla. V glavnem, ga cuka, se pa navadi.

Evo, tule imaš cel doktorat iz trimanja:user posted image

http://members.tripod.com/gregorjanski/trimanje.htm

Na eni slikici se lepo vidi, dam kjer v roki drži nožek.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: striženje psa
12.2.2008 18:55:44   
tiana
strižem ga 2-3x letno plačam pa 25 evrov za komplet.se pravi kopel,stiženje dlake,nohtov,čiščenje ušes pa vse kar še spada zraven

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: striženje psa
12.2.2008 23:36:00   
* Mateja *
o jebentiš, pa je res cel roman!
Mi smo ga peljali enkrat strižt, sem ga pa večkrat že sama po tacah, tazadni, okol oči, sam ratava počasi zaraščen.  tako da bomo morali it v roku enga meseca spet. Damo pa 20 e. Se mi ni zdelo veliko-ga pa striže, mal potrima, nohte postriže.

Kako pa bele pse kopate, ker naš je pravi packon. Ga moram na 14 dni kopat, lahko bi ga celo vsak teden, pa je veterinar odsvetoval.

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: striženje psa
13.2.2008 15:43:41   
Natty5284
mi2 imava doma višavčka...striževa tak nekej na 3 - 4 mesece...do zdaj sva ga vozila k frizerki, ki ga je nardila res vrhunsko ampak cena je temu bla tud primernauser posted image 25 eur...v pon gre pa v center mb na striženje tam bova pa plačala 15 eur...rezultat pa še ne vem...user posted image

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?