|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strunjan
11.7.2007 19:17:38   
čaki
v soboto bi se šli malo namočit, pa sem študirala, da bi šli v strunjan. nikoli še nisem bla tam pa me zanima kako je. je res ena ful lepa plaža? pa je za male otročke? lahko ss seboj prineseš marelo? (v simonovem vem da je ne smeš). koliko je parkirnina?
uglavnem vse info dobrodošle
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strunjan
11.7.2007 19:50:04   
Anonimen
Mi smo bili pred 14 dnevi-prvič v strunjanu.parkirnina mislim,da je
2,5€ prav tako vstop na plažo.marele ne boš rabila,ker so taki fini borovci,
ki ti nudijo prijetno senčko.imaš tudi velik peskovnik z mivko,tobogane in
druga igrala,naš je bil navdušen.nam je bilo všeč in za otroke je res fajn.user posted image

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strunjan
11.7.2007 20:03:31   
čaki
a 2,5 vstopnina na osebo???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strunjan
11.7.2007 20:12:53   
Anonimen
mislim,da je bilo okrog 2€,
drago za pop...
smo se vsi pritoževali nad ceno,pol je
kolega nekaj "zglihou"

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strunjan
11.7.2007 20:37:13   
kaj@
mi smo bili v Strunjanu 2 leti,pa so se mi kar zamerili,draga vstopnina,smo se šli kopat v bazen,ki je na plaži,pa nas je reševalec na zelo grd način vrgel ven,češ zakaj nismo takoj povedali da nismo gostje hotela salinera,plaža je pa drugače res dobra,marele ne potrebuješ,je velika,nobene gneče,ampak prijaznosti pa ne poznajo

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strunjan
11.7.2007 20:47:45   
čaki
zdaj sem zvedla da naj slovenske plaže ne bile več za plačat. simonov zaliv je včasih bil, zdaj pa ni več.
zdaj pa ne vem...

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strunjan
11.7.2007 20:51:31   
Anonimen
Pred 14.dnevi je bilo za plačat,kje si pa izvedela?
A potem oni kar na svojo roko kasirajo al kaj?

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strunjan
11.7.2007 20:54:34   
čaki
moj je reku, da je nekje bral, da so zdaj slov. plaže brezplačno dostopne za vse ljudi, za marele in ostalo ropotijo- če jo tam dobiš, pa je za plačat. zgleda da je njegova info napačna. sam simonov vem da je zdaj zastonj. bomo šli pa tam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strunjan
11.7.2007 20:56:14   
Anonimen
aha,
mi gremo v nedeljo,sam še ne vem kam-mogoče tudi
v simonov zalivuser posted image

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strunjan
11.7.2007 20:57:47   
čaki
uživajte. vreme nam bo baje služilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strunjan
11.7.2007 21:12:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čaki

uživajte. vreme nam bo baje služilo user posted image user posted image user posted image



Enako.user posted image

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strunjan
11.7.2007 22:02:30   
kaj@
sem tudi jaz slišala da je v simonovem zalivu brezplačen vstop na plažo,za plačat je samo tobogan,vam priporočam da greste rajši v Simonov zaliv,meni osebno je tam bolj všeč,lepo se imejte kamorkoli že gresteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strunjan
11.7.2007 22:07:52   
lemavrica
Parkirnina je na enem delu zastonj, če se hočeš izognit plačilu plaže reči da ste iz avtokampa pa bo šlo brez vstopnine ( razen če ne bodo hotli videt karte ). Lahko imaš svojo marelo. Plaža je urejena, dostop do vode za otroke je fajn ( taka dolga klančina ), senca je, lahko ste na travi ali na betonskem delu. Cene v bifeju pa so primerljive z ostalimi plažami.
Meni osebno je všeč saj že cca. 20 let hodim tja.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: strunjan
11.7.2007 22:22:57   
Anonimen
jst sm bla pred enim tednom,v strunjanu nova plaza 2 € na avto 2,5 € na osebo, drugi del strunjana pr hotelu 4 € na osebo...groza, mi2 z atijem sva šla pol kr v fieso,čist fino pa zastonj user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strunjan
12.7.2007 8:03:40   
Nika v službi
Mi vedno - pred našim glavnim dopustom - zahajamo v Strunjan, nam je pač všeč tam. Nazadnje smo bili tam v soboto in je bilo nabito polno. Mi smo bili tam že ob 9:30, na plačljivem parkirišču je bilo še obilo prostora, na tistem gratis pa ne več. Glavno plačljivo parkirišče se je tekom dneva tako zapolnilo, da so tudi tega zaprli in niso več sprejemali vozil, sem videla (ko smo šli na kosilo v restavracijo Primorka), da so imeli ljudje kar težave s parkiranjem....

Parkirišče je za plačat, prav tako vstopnina na plažo za odrasle in otroke od 6. let naprej. Cena 2€/osebi.

S seboj lahko prineseš, kar ti srce poželi - hladilne skrinje, marele, ležalke, stole, mize....

Kopališče je lepo urejeno, senčke je obilo, igrala in kabine za preoblačenje so obnovljeni, obstaja plažni bar, restavracija Lambada ter restavracija višjega ranga Primorka. Bazena na tej plaži (ki spada pod verigo Krka - h. Svoboda) ni, tako da ne vem, kateri bazen si ti imela v mislih, kaj@?!
 
Bazen (notranji in zunanji) sicer obstaja v sklopu h. Svoboda, vendar je plačljiv oz. če si gost katerega od hotelov je brezplačen.

Za dnevne goste pa je pomembno, da sedaj v sezoni pridejo dovolj zgodaj, sicer zna biti težava s parkiranjem in prostorom v senci.

Mi gremo iz Ljubljane vedno okoli 8:00 zjutraj.....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: strunjan
12.7.2007 8:13:52   
Nika v službi
Kaj@, sedaj mi je potegnilo, da si ti imela najbrž v mislih kompleks hotela Salinera, ki je na drugem koncu Strunjana, še naprej od Telekomovega hotela Oleander (na drugo stran solin).

Ja, Salinera je znana po neprijaznosti, visokih cenah, čeprav na netu oglašujejo drugače. Ampak to je že druga zgodba.

Ko že govorimo o hotelih, zelo prijeten in cenovno dokaj ugoden je h. Oleander. S hotelsko karto imaš potem tudi zastonj vstop na plažo h. Krka ter vstop v bazene.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: strunjan
12.7.2007 9:02:54   
Anonimen
Mi smo bili kakih 14 dni nazaj prav na plaži hotela Salinera. Že na vhodu na parkirišče je bil prijazen varnostnik, ki nam je razložil, da je plaža privat hotelska, vendar če plačamo parkirnino, imamo plažo zastonj. Tako smo šli notri, parkirali v garažo in šli na plažo. Velliko je borovcev, lahko si na travi, ob plaži na betonu ali na kamenčkih. Mi smo se preikali malo sem malo tja. Morje obupno umazano user posted image  (nisem vajena, ker vedno hodimo v Dalmacijo), plaža pa urejena, malo ljudi, v bifeju prijazni, mali je bil tudi na bazenu (nihče ni težil)-skratka-bili smo zadovoljni za tisti dan.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: strunjan
12.7.2007 11:27:14   
kaj@
ja jaz sem mislila bazen od hotela salinera,mi smo bili v hotelu oleander,pa se nismo smeli kopat v bazenu,kot sem že zgoraj omenila nas je reševalec iz vode na zelo grd način vrgel iz bazena,mogoče so pa letos zamenjali reševalca in je seveda zato boljšeuser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: strunjan
12.7.2007 13:35:01   
Nika v službi
V h. Salinera so na goste iz h. Oleander preprosto alergični. To so mi povedali osebno na recepciji h. Oleander lani med dopustom. Mi v Salinero nismo šli zaradi izredno negativnih izkušenj, ki jih je tam imela svakinja z družino.

Drugič pa vam priporočam bazen h. Svoboda, gostje Oleandra imajo nekaj ur kopanja zastonj (mislim, da 2 uri, se ne spomnim več točno).


(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: strunjan
12.7.2007 13:38:45   
lemavrica
Ja una druga plaža ki pripada hotelu salinera je pa nekaj drugega. Meni ni všeč ker je mivka v vodi plus umazano morje, ker se v tisti del zliva en del kanalizacije user posted image . Vstop v bazen na plaži je pa itak sam za goste hotela kar se mi zdi totalno butasto.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: strunjan
12.7.2007 13:46:46   
Nika v službi
Pri plaži h. Salinera je še ena zoprnija - popoldan je ful kmalu senca, ker sonček skrije hrib....

Ja, drži, nesnaga je večja kot pri plaži h. Krka, čeprav se tudi tu popoldan, ko običajno popihlja, najde trava ob obali....
Jo pa vestno pobirajo ven in zame osebno niti ni tako moteča, kot kakšne druge vrste svinjarije.....

Glasujem za plažo pri h. Svoboda, Salinera user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: strunjan
12.7.2007 13:48:09   
lemavrica
Krkina plaža je tud zato fajn ker je sonček res cel dan, sploh če se daš na pomol. Prosti večeru je ful luštno ko ni več tako vroče.
Za čistočo pa tud skrbijo, ker dokler bo Đole šef kopaliških mojstrov bo sigurno ok.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: strunjan
12.7.2007 13:48:48   
kaj@
saj smo se kopali tudi v bazenih od krke,samo takrat ko je bilo slabo vreme,v hotelu smo dobili karte in se 2 uri zastonj kopali,tam je bila pa druga pesem,plaža od hotela salinera me ne bo več videla,so se mi zamerili

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: strunjan
12.7.2007 13:50:27   
kaj@
salinerauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?