|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svet staršev
20.10.2005 10:07:56   
aurum
letos sem bil izvoljen v svet staršev in takoj tudi v predsednika sveta staršev. Na naši šoli do sedaj ta organ ni deloval kaj prida - oziroma je bil samo na papirju. Zanima me, kje, v katerem zakonu, ali kje drugje so sploh določena pravila delovanja tega organa? Kakšne so dolžnosti, kakšne so pravice? Kdaj mora ukrepati in kako, ter kdaj ne sme??

Hvala za vse odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svet staršev
20.10.2005 10:34:43   
nanica
vse naloge in odgovornosti vseh organov šole so zapisane v Aktu o ustanovitvi šole

nanica

(odgovor članu aurum)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svet staršev
20.10.2005 12:18:16   
aurum
Akt o ustanovitvi šole? user posted image točno ime akta bi bilo kako??

Ko sem se z ravnareljico pogovarjal o tem mi je odgovorila samo, da ima svet staršev samo posvetovalno funkcijo in nič več, da se lahko sestajamo samo ob soglasju in prisotnosti ravnateljice in tako naprej. Imam fotokopijo treh členov iz nekega dokumenta (sedaj na žalost ne vem imena. Ga nimam pri sebi), v katerih pa ni delovanje tega organa praktično nič določeno.

Vaši nadaljni nasveti??

(odgovor članu aurum)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?