|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tabletka - 2 naenkrat?
17.6.2008 9:16:28   
Anonimen
Nekaj sem čarala s kont. tabletkami (saj vem, da ne bi smela :) ), sedaj pa nisem prepričana, če sem današnjo že vzela.

Ali lahko vzamem še eno?
Kaj se v tem primeru sploh lahko (slabega) zgodi?

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tabletka - 2 naenkrat?
17.6.2008 9:40:58   
Anonimen
a nima š po dnevih, tako boš najbolje vedla če si vzela ali ne. verjetno ne more biti nič narobe če vzameš dve ali pač? preberi navodila, tam sigurno kaj piše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tabletka - 2 naenkrat?
17.6.2008 9:43:01   
Anonimen
ja, sej ravno to je problem, ker sem nekaj "čarala", pa sedaj ne vem točno, ali sem vzela ali ne

v navodilih pa nič ne piše


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tabletka - 2 naenkrat?
17.6.2008 9:52:05   
Anonimen
katere tablete pa imaš?
kako to da ne piše nič v navodilih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tabletka - 2 naenkrat?
17.6.2008 11:25:42   
srki
Jaz sem enkrat tudi tako ščarala, pa sem dve vzela, pa mi ni bilo nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tabletka - 2 naenkrat?
17.6.2008 13:25:14   
aluš
Ti jo kar vzemi, od dveh tabletk ne boš zanosila, od ene pozabljene so pa ene baje že. Nič ti ne bo škodilo. Jaz včasih tudi vzamem dve (namenoma), ker se mi pojavi rjav madež in mi je g. rekel naj tako naredim.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tabletka - 2 naenkrat?
18.6.2008 10:27:17   
krnekixxx
Odvisno katere tabletke imaš. Js sem enkrat imela isti problem pa sem 2 vzela in mi je bilo cel dan slabo. Če imaš logest ali pa kakšne nizko-hormonske potem je pomoje še kul... Če pa bolj močne pa raj ne jemlji dveh

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?