|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tečaji celje
24.8.2008 9:25:31   
urska25
Kam imate vpisane otroke v celju,jaz bi s septembrom rada nekam vpisala našo 4letnico. Katera plesna šola,kako je s plavalnim tečajem,....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tečaji celje
24.8.2008 10:42:55   
Gordana-3
tudi mi razmišljamo o tem, plavanje ali ples, vendar še nič ne vemo kam ....

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tečaji celje
24.8.2008 16:27:22   
urska25
Če boš dobila kkašne dobre informacije se priporočam. Jaz pa tud javim,bom jutri začela mal okol klicat, kje majo kaj in kakšen je program.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tečaji celje
24.8.2008 17:33:47   
Gordana-3
jaz sem gledala malo po internetu - plesna šola igen, plesni forum, plesni val, urška .... toda še sama ne vem ...

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tečaji celje
24.8.2008 19:27:18   
sanja2000
Priporočam vam IGEN.

lp

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tečaji celje
24.8.2008 23:01:04   
Gordana-3
lahko kaj več napišeš o igen-u? smo bili sedaj z enimi znanci, njihova hči najstnica hodi k plesnemu valu, in pravijo, da ima igen bolj izražanje z gibi. no, saj ples to tudi je, ampak ... saj razumeš, kaj želim povedat user posted image  plavanje pa imajo baje trije klubi, do sedaj sem na internetu našla le plavalni klub neptun. bomo šli kar v golovec pogledat, saj imajo verjeto kakšno oglasno desko.

(odgovor članu sanja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tečaji celje
25.8.2008 14:37:42   
sanja2000
ja, res je. igen ima bolj izrazni ples, kar pa se mi zdi za predšolske otroke veliko bolj primerno kot pa kaj drugega. Rekla bi, da tukaj ne gre za to, da bodo predšolski otroci znali ne vem kakšne težke koreografije, ampak bolj, da spoznajo gibanje, prostor, glasbo, ples in da v njem res uživajo.  za nadaljevanje pa priporočam za balet: plesna šola tamare divjak; za bolj "najstniške" plese (hip hop, show dance) ali pa standardne plese pa priporočam plesni val.
no, upam, da sem kaj pomagala. drugače pa imajo v skoraj vseh šolah odprta vrata in lahko greste pogledat in izberete kaj vam najbolj ustreza.

mi imamo doma fanta, tako da mislim,da bomo verjetno pristali bolj na kakšnem plavanju (vsaj glede atija). user posted image

lp


< Sporočilo je popravil sanja2000 -- 25.8.2008 14:38:35 >

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tečaji celje
29.8.2008 20:35:13   
teta beta
Mi smo za našo triletnico tudi razmišljali o tečajih, plesni ali plavalni, bolj pa slednji. IGEN ima tako ali tako od 4l dalje, tako da bo res šla samo na plavanje, en tečaj je za njo čisto dovolj. Jaz vem za dve šoli, Neptunček in Delfin. Me pa zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s katerim od teh. Midva sva klicala v Neptun in najbrž se bova odločila kar za njih. 

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu sanja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tečaji celje
30.8.2008 8:59:05   
nemrak
user posted image user posted image ,
teta beta, IGEN ima tečaje od 2.5l naprej.
Vem iz lastnih izkušenj, ker moja ta starejša pleše že od 2 leta naprej. Letos gre že 4-ič. Pred parimi dnevi, pa je prišla iz plesne kolonje , ki jo ima Igor vsako leto v Piranu od 5 leta dalje.
Jaz sem zadovoljna. Pedagogi so vzg, takom da znajo z tako malimi otročki.

Letos so imeli na koncu  nastop z Nušo DErendo prav vsi otroci. Tudi najmlajši.
4x v mesecu juniju

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?