|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave z zanositvijo
2.9.2005 12:37:01   
Nuša
Ojla, punce

Kako ste kaj? Ogalašam se vam prvič, ker imam tut jaz probleme,....

Veste jaz in moj se trudiva že 3 leta na , pa še vedno ni nič ratalo ! To sem povedala tudi moji G, pa me je dala na UZ maternice in jajčnikov, pa je bilo oz. je vse uredu, imam tudi ovulacije, prehodne jajčnike, tako da sem že prov razočarana. Pa tri leta delava na bebici. Z sva se odločila da bo šel tudi on na pregled, da vidiva če je z njim kaj narobe., upam da ni .......

Ima mogoče še katera podobne težave
Neposredna povezava do sporočila: 1
   težave z zanositvijo
2.9.2005 12:41:08   
biba77
Nusa, pozdravljena!

Ce gren na forum "Upajmo skupaj", bos pod temo "Seznam (bodocih) noseck" (avtor: Anitka) nasla kar nekaj taksnih kot si ti, jaz, ...

Drugace pa se imenujemo fosilke tukaj: torej, fosilka je vsaka, ki se ze vec kot eno leto trudi zanositi, pa ne uspe.

Nic obupat!

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   težave z zanositvijo
2.9.2005 13:09:58   
Nuša
Astra sam jest ne najdem tega foruma, al pa sem slepa,

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   težave z zanositvijo
2.9.2005 13:11:11   
ona78
Pozdravljena Nuša,

jaz sem tudi ena tistih ki ji ne rata , ampak ne obupat, prej ali slej bomo tudi me srečke !

lep dan!

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   težave z zanositvijo
2.9.2005 13:17:51   
Anonimen
Dobrodosla, Nusa!

Kdor caka, docaka.

(odgovor članu Nuša)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   težave z zanositvijo
2.9.2005 13:20:56   
Anonimen
Dobrodošla med nami in se že veselimo, ko boš skupaj z nami pridobivala na trebuhu
V seznam pa se lahko vpišeš tukaj: Seznam (bodočih) nosečkUnderEja38597,5650347222

(odgovor članu Nuša)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   težave z zanositvijo
2.9.2005 13:25:45   
biba77
Zdaj si na Zanositev/Tezave z zanositvijo/naslov:tezave z zanositvijo.

Idi na Zanositev/Upamo skupaj/naslov:Seznam (bodocih) noseck.

Sicer se pa vse se lovimo, ko je novi forum.

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   težave z zanositvijo
2.9.2005 17:41:53   
Anitka
Dobrodošla med nami! Tudi jaz sem ena od tistih, ki smo med bojem za pikice postale fosilke Upam, da vama kmalu uspe.

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   težave z zanositvijo
2.9.2005 18:08:58   
kapica
Jaz se tudi lahko pridruzim. Sem se bolj nova tu na forumu, z pa se za trudiva eno leto.
Sva tudi midva zmedena kako in kaj, sedaj bova zacela s preiskavami, pa bomo videli kaj bo.

A se lahko tudi jaz vpisem med (bodoce) nosecke?

Mislim pa da je vsaki od nas malo lazje, ce vidimo da nismo v vsem tem cakanju same.
Ah, saj enkrat ze bo .

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   težave z zanositvijo
3.9.2005 13:34:48   
girly
dobrodošli Nuša in Bojevita!

tud jst sem ena od (pre)mnogih, ki spadamo že med fosilke. Ampak jst verjamem, da nam bo uspelo, samo obupat ne smemo! Takole, če mata kakšne težave, vprašanja, dvome, kar pojamrajta, tuki smo, da si pomagamo in stojimo ob strani!


(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   težave z zanositvijo
11.9.2005 9:12:54   
nusa
ojla,

Hvala punce, da ste me tako lepo sprejele

No prov pol bom pa mal zajamrala,..... ,!

Prejšni teden oz. zdej med 5.9. in 9.9 sem imela ovulacijo, z mojmu srčkam sva bila na dopustu lih ta čas, no in ponavadi me jajčniki tko nekaj čudn špikajo ko imam ovulacijo, in zdej me še danes oz. vsako jutro me še zmeri nekaj špika tam spodaj, še nikoli me ni,... ,hmmmmmmmhmmmmmmmmm ! Mogoče pa sem !? Al pa tut ne,.... itak imam M za dobiti šele tam okrog 20.9. tko da je še dolga, bomo vidl......

Boste videl punce enkrat nam bo sigurn ratalo, takrat ko bomo najmanj pričakovale!

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   težave z zanositvijo
12.9.2005 10:07:33   
girly
držim pesti zate nuša, da si res nosečka.seveda nam bo enkrat uspelo, ni hudič da ne!

lep pozdravček

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   težave z zanositvijo
12.9.2005 17:06:12   
Busybee
Danes sem bila pri G. Ko sem ji povedala, da delava na otročku, mi je pa naredila še UZ. Sem že sama pri sebi čutila, da nekaj ni v redu, saj se zdaj trudiva pribljižno 4 mesece.

No lepo mi je razložila, da nimam rednih ovulacij in da naj poskušava še naprej, če pa ne bo nič pa čez slabo leto nazaj k njej, da mi bo dala neke tablete.

Ovulacij pa naj ne bi imela rednih, ker sem pod stresom. Tako, da je od danes stres črtan v mojem življenju.

Sem kar mal žalostna! Takrat, ko bi zlahto (pred 20), ne smeš, ker si premlad, potem je pa iz leta v leto očitno težje. No jaz sem pa mislila, da sem v najbolj plodnih letih (2. Tako, da gremo zdaj na delo veselo in ko bo, bo takrat s toliko več ljubezni in veselja!

LP, Busybee

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   težave z zanositvijo
13.9.2005 17:27:56   
lana38
Pozdravljena!
Tudi jaz sem ena izmed mnogih, ki se trudimo postati srečke ,verjetno nam bo nekoč uspelo ...Zanim pa me, kako so ti z UZ odkrili prehodnost jajcevodov. Jaz sem morala za to opraviti HSG pred prvo nosečnostjo.

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   težave z zanositvijo
14.9.2005 20:25:05   
nusa
čer,

No pa sem si najdla nekaj časa, hvala bogu!

Veš lana38 pojma nimam kako mi je lahko to odkrila da so jajcevodi prehodni, . Men se je tut čund zdelo.

Joj, jest upam da nam bo res nekoč uspelo, držim pesti za vse nas punce!

Anitka; a pol tut jest spadam med fosilke, namreč z mojmu se trudiva več kot dve leti? In kako gre kaj tebi Anitka?

No mene loči, samo še par dni do M , boli me še nič, ponavadi me kakšen teden ali malo več pred M bolijo prsi, zdej pa ni ne duha in sluha, no pa mozoljčki so se pojavili, tako da....NO mogoče nam je pa le ratalo,...DRŽTE PESTI PUNCE

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   težave z zanositvijo
19.9.2005 20:29:56   
kapica
Ne vem niti kam naj napisem, nisem hotela nove teme nacenjat, ker je to ze skoraj nekaj vsakodnevnega tu na forumu.

Sem naredila prej popoldan test, pa je bil negativen .

Znakov za M pa se vedno nimam, mi pa dva dni zamuja. Tako da sem spet razocarana, rada bi da cimprej pride, da lahko spet zacneva.
Ne vem niti kako naj se potolazim, ko vem kako zelo si zeli...

Na ja, sva ze sprozila preiskave, on bo najprej naredil spermiogram, potem pa naprej.

Samo da sem malo kaj napisala in se z nekom to delila, mi je boljse, da se kdo ve razen naju.

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   težave z zanositvijo
19.9.2005 21:37:08   
nusa
Ojla Bojevita!!!

No pri meni je 30 dan zadnje M, tako da sem tudi že probala kar tri teste,dva v soboto popoldan in enega danes okrog 12:00! Pa vsi so mi pokazali negativno ! Nikoli pa nisem probala testa zjutraj z prvim urinom! In sedaj sem se odločila da ga naslednjič probam zjutraj!

Mi je pa še vedno slabo ( zdele proti večeru mi je ratalo, tako kot včeraj )mogoče pa mi je uspelo samo da še nimam toliko nosečniškega hormona - mah kaj pa jest vem!!!!
Veš tut jest se bojim, kaj če bom dobila M, moj predragi pa si tako želi bebico, vem da bo ful razočaran!!!


(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   težave z zanositvijo
20.9.2005 16:07:00   
elinka
Še ena s podobnimi problemi. Z možekom se trudiva že skoraj eno leto...

No, ta mesec bi morala dobiti M 11.09. - danes smo 20.09. - seveda sem naredila že 2 testa in oba sta pokazala negativno. Ne vem, kaj naj si mislim... Drugače imam M redne (odmik dan ali dva več pa ne). Ne vem...

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   težave z zanositvijo
20.9.2005 18:56:28   
nusa
Elinka jest sem probala že tri teste, pa so mi pokazali vsi NEGATIVNO !!! Upam da pri nobeni ta mesec ne pride ta M

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   težave z zanositvijo
20.9.2005 18:57:05   
nusa
aja elinka, midva pa se trudiva že več kot dve leti, tako da....

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   težave z zanositvijo
20.9.2005 19:06:47   
Kalina
nusa mi je zal ker ni bilo , glavo gor, upanje umre zadnje!

Aja pa se to, ni vazno koliko casa se trudimo za baby, boli tko al tko, kadar nam ne uspe in se nam ne uresnici najvecja zelja..

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   težave z zanositvijo
21.9.2005 21:11:57   
kapica
A da je pri vas tudi tako? Negativni testi, M pa se ni in nobenih znakov da bo prisla? Na ja , zanimivo, po mojem psiha dela svoje. Pri meni se tudi nic novega, se vedno cakam .

Meni je tudi tako zelo zal zaradi mojega , ker sem jaz vedno odlasala z "bebiko" on si je pa ze prej tako zelo zelel. Tako da se zato se bolj krivo pocutim, sicer ne rece da je zalosten, se dela se pogumnega, ampak vidim da ne gre kar tako mimo njega. Sedaj bi moral iti na spermiogram, pa ga je tako strah in sram, sploh noce poklicati v ambulanto in odlasa in odlasa.

Na ja, hvala da ste moj post se prebrale !

LP,

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   težave z zanositvijo
22.9.2005 8:33:48   
najci
Bojevita,
tudi jaz vem, da moj nikoli nikoli ne bi sam poklical in se naročil in si uredil termin za spermiogram! Ne vem zakaj, toda takšne stvari so moškim tako težke... Midva sva se doma pogovorila in hitro ugotovila, da je to pač potrebno storiti. Nato sem sama uredila vso birokracijo in potem šla z njim tam in je bilo vse ok - do izvida, ki je bil zelo slab... ampak zdaj vsaj vemo, kako naprej...

Veliko sreče vsem upajočim in pogumnim !

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: težave z zanositvijo
25.9.2005 14:58:17   
kapica
Najci, jaz bi tudi najraje tako naredila, pa nekako ne upam. Oz. ne bi rada da bi ga tako silila user posted image , ker vem da mu je tezko to izpeljati. Tako mu je nerodno in sram ga je, ne vem kako naj ga se vzpodbujam.
Sem pa ze poiskala tel.st. urologov in to, no  ja, vsaj k osebnemu je sel po napotnico.  
Ja, bom videla kako bo.
Mas pa prav, vidva vsaj vesta sedaj kaj je pri vama, pa se lahko naprej resuje zadeva.

Veliko srece user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: težave z zanositvijo
26.9.2005 10:42:51   
zrak
Na žalost sem tudi jaz med vamiuser posted image user posted image user posted image ,za mano je histero in odstranitev septuma. Zdaj pa čakam na pregled in na datum kdaj bova lahko ponovno začela delatiuser posted image user posted image user posted image . sem pa vesela, da vse to lahko delim z vami in si dajemo upanje, podporo...user posted image user posted image user posted image   bravo mi. vsem vam in tudi sebi želim da čim prej ugledamo user posted image user posted image , ter da bi na tem forumu bilo čim manj žensk s težavami.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nuša)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?