|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tek
26.1.2008 17:09:01   
Grofica
sej ne vem,če sem se dala na pravi forum,ma vseeno. pa naj me prestavijo kam drugam,booo.user posted image

a je katera tu,ki laufa?

par stvari me zanima...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tek
26.1.2008 17:21:32   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: Grofica

sej ne vem,če sem se dala na pravi forum,ma vseeno. pa naj me prestavijo kam drugam,booo.user posted image

a je katera tu,ki laufa?

par stvari me zanima...




Ne, jaz tako hitro hodim, da drugi laufajo za mano. user posted image user posted image  Hec.
Nikoli nisem marala tečt, hitra hoja mi bolj "sede". Mogoče ti vseeno lahko kako pomagam.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tek
26.1.2008 17:28:55   
kovač
Jaz bom začela spet, ko se malo segreje.

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tek
26.1.2008 17:38:47   
Carovnica Mica
jest bi tuduser posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tek
26.1.2008 17:47:15   
katjes
Jaz laufam. Začela sem že v oktobru, in grem vsak večer za ene pol urce na teren.
V decembru, ko pa je bilo krepko čez minus, sem za ene 14 dni prenehala, od takrat pa redno vsak dan!

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tek
26.1.2008 17:52:36   
Anonimen
Jaz občasno. Kaj te zanima? Morda tudi mene pride kaj prav.

(odgovor članu katjes)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tek
26.1.2008 17:58:57   
Grofica
ok,zanima me,kakšna obutev je najboljša? najbrž niso kar vsake teniske dobre za tek,a? na kaj moram biti pozorna,ko jih kupujem?
oblačila- v čem je fora tistih hlač in majic za tek?
in kako naj se lotim tega? najbrž obstaja kak načrt ali kako naj se izrazim...user posted image
ne morem kar it ven pa laufat do onemoglosti. enkrat sem nekje videla tak načrt,za začetnike. 1. dan tečeš toliko minut,pa hodiš,pa spet tečeš,... 2.dan toliko,... in tako naprej.
če sem se sploh jasno izrazilauser posted image

še kak nasvet mogoče?
spravit se laufat je meni težje kot it na smučanje,madonca!

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tek
26.1.2008 18:03:29   
tjaga
Malo si poglej tukaj, kar nekaj napisanega. Potem pa akcija - iz teorije v prakso. user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tek
26.1.2008 18:04:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Grofica

ok,zanima me,kakšna obutev je najboljša? najbrž niso kar vsake teniske dobre za tek,a? na kaj moram biti pozorna,ko jih kupujem?
oblačila- v čem je fora tistih hlač in majic za tek?
in kako naj se lotim tega? najbrž obstaja kak načrt ali kako naj se izrazim...user posted image
ne morem kar it ven pa laufat do onemoglosti. enkrat sem nekje videla tak načrt,za začetnike. 1. dan tečeš toliko minut,pa hodiš,pa spet tečeš,... 2.dan toliko,... in tako naprej.
če sem se sploh jasno izrazilauser posted image

še kak nasvet mogoče?
spravit se laufat je meni težje kot it na smučanje,madonca!


kar ti bom povedala, je lahko zelo narobe ampak jaz imam tako: copati Nike, take z blaženjem, ki imajo zadaj v peti neki plastičnega oz. neki Air...ne vem kaj. Jaz vedno zaupam prodajalcem, rečem, najmi dajo silodne tekaške copate in to je to. Je pa dobro, da imaš eno številko večje kot ponavadi, da ti prste ne nabija.

Majic tekaških nimam, ker se mi zdijo vse trako zelo drge, če katera najde kaj poceni, naj pove, čeprav mislim, da bom morala nabaviti, ker pridem čisto mokra domov, to pa ni dobro. Poleti imam take tekaške hlače do kolen, no, kot kolesarke, zdaj kart trenirko, če bi oblekla tiste tekaške, bi mi počile na riti in stegnih, tako da jih še nisem kupila, jih pa definitivno bom, ker je verjetno veliko lažje, če si v njih. kaj pa vem no. Aja, pa zdaj si dam en anorak čez, pa je.

Jaz kakšnega posebnega načrta nisem imela, mislim tako, po minutah, pač sem od začetka jogingirala, se pravi tekla in hodila, kolikor je pač šlo, sem pa tako v treh tednih prišla do 40 minutnega neprekinjenega teka. Drugič naprej, moram iti.

(odgovor članu Grofica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tek
26.1.2008 18:08:32   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Jaz laufam. Začela sem že v oktobru, in grem vsak večer za ene pol urce na teren.
V decembru, ko pa je bilo krepko čez minus, sem za ene 14 dni prenehala, od takrat pa redno vsak dan!

-----------------------
Jaz sem tekala poleti in jeseni. Sedaj ko je mraz, imam občutek, da komaj diham, zato sem tek opustila. kako pa je s tabo? Ali med tekom dihaš skozi nos? Če skozi usta, ali te ne boli grlo zaradi mraza?


Drugače pa za Grofico- obstaja knjiga Tek za začetnike. lahko pa kar sama začneš in tečeš, koliko pač zmoreš, da prideš končno do kakšnih 45 min (v kakšnem mesecu sigurno- brez problema). Obvezno tekaške teniske z blažilci, drugače me v navadnih precej bolijo noge. Oblačila, ki jih omenjaš, so idealna za tek, drugače pa so navadne cunje tudi ok user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tek
26.1.2008 18:08:33   
kovač
A tečete vsak dan ali raje vsak drugi dan?

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tek
26.1.2008 18:20:20   
Grofica
o,tnx! veliko dobrih nasvetov.
bom vse to prebrala,preštudirala,nabavla teniske in zvizzzz!!
sem ugotovila,da sem popolnoma brez kondicije. kile imam take,kot morajo biti,zdej rabim še kondicijo in mišice.user posted image
kdo ve,če se bo varuška strinjala s tem mojim načrtomuser posted image .

aja,kako preprečiti boleče mišice drugi dan? ko te zgrabi "musklfibr" ,potem opustiš tek,dokler ne mine al kako?

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tek
26.1.2008 18:23:48   
Rožica I
Ko imaš musklfiber (ki se, žal, ne da preprečit user posted image ), moraš takoj tisti dan (brez presledkovuser posted image ), narediti 30% napora, od katerega si fasala musklfiber.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tek
26.1.2008 19:39:53   
lelaval
Albina - a laufaš sama, ali s kom. Jaz imam tako neresno kandidatko, da sva v 3  mesecih le 2x uspele it tekat. Bi raje sama, a me je malo strah, ker smo na vasi, pa se kak pes hitro priklati. Se jih pa bojim, kot Kristus križa user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tek
26.1.2008 21:01:05   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Grofica

enkrat sem nekje videla tak načrt,za začetnike. 1. dan tečeš toliko minut,pa hodiš,pa spet tečeš,... 2.dan toliko,... in tako naprej.
če sem se sploh jasno izrazilauser posted image



To sem jaz počela. In je kar šlo. Dokler si nisem na smučanju strgala prednje križne vezi. Zdaj pa lenarim. No, baje tek niti ni dober za koleno. Bo treba kak orng bajk raje kupit.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tek
27.1.2008 8:46:13   
Grofica
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Albina - a laufaš sama, ali s kom. Jaz imam tako neresno kandidatko, da sva v 3  mesecih le 2x uspele it tekat. Bi raje sama, a me je malo strah, ker smo na vasi, pa se kak pes hitro priklati. Se jih pa bojim, kot Kristus križa user posted image



če si z mojega konca bi jaz bila takoj tvoja resna kandidatka za tek.user posted image
drugače pa mislim,da si bom omislila kar kakšnega mp3 partnerja.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tek
27.1.2008 9:11:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Albina - a laufaš sama, ali s kom. Jaz imam tako neresno kandidatko, da sva v 3  mesecih le 2x uspele it tekat. Bi raje sama, a me je malo strah, ker smo na vasi, pa se kak pes hitro priklati. Se jih pa bojim, kot Kristus križa user posted image



Jaz grem kar sama, se mi ne da še koga vlečt s sabo. Edino, zdaj se mali nekaj prijavlja, da bo šel z mano, čeprav se bojim, da me bo napenalil, kot še noben user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tek
27.1.2008 20:31:34   
Rožica I
Jaz sem pa danes odprla sezono laufa- 45 minut user posted image ! Ni slabo, babe, se super počutim user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tek
27.1.2008 20:42:36   
bumerang
- teniske z račnimi blažilci v peti, včasih se je sistemu reklo hexalight,
- oblačila ta nova z umetnih materialov so super, npr. tisti kompleti v Hoferju od Crane sport, se sproti sušijo oz. odvajajo pot, pa taka lahka so in kljub temu topla na začetku, kasneje pa ohlajajo,
- muskelfiber pa preprečiš ali delno preprečiš tako, da po teku izvedeš točno določene vaje strečinga, s katerimi raztegneš mišice, ki so bile pri teku obremenjene, poleg tega so odsvetovani mlečni izdelki pred in po treningu,
- za knjigo so ti pa že povedali.

Jaz letos spet tečem ampak na tekaški stezi doma. Zunaj je tema, je mraz, je nevarno, so avtomobili,... vsak razlog mi je bil dober odkar sem se preselila sem. Zdaj pa nimam razloga pa spet nabiram kondicijo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tek
28.1.2008 7:15:27   
Anonimen
oblačila ta nova z umetnih materialov so super, npr. tisti kompleti v Hoferju od Crane sport, se sproti sušijo oz. odvajajo pot, pa taka lahka so in kljub temu topla na začetku, kasneje pa ohlajajo,


A so zelo draga? Ker tista v hervisu pa športnih trgovinah so kar.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tek
28.1.2008 14:08:19   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

oblačila ta nova z umetnih materialov so super, npr. tisti kompleti v Hoferju od Crane sport, se sproti sušijo oz. odvajajo pot, pa taka lahka so in kljub temu topla na začetku, kasneje pa ohlajajo,


A so zelo draga? Ker tista v hervisu pa športnih trgovinah so kar.


Proti drugim so Hoferjeva oblačila zelo poceni in dobra, vendar je problem, ker so takoj razgrabljena user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tek
28.1.2008 14:57:23   
bumerang
Tam nekje okoli 10 eurov, 5 eurov gor ali dol.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tek
28.1.2008 15:00:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Tam nekje okoli 10 eurov, 5 eurov gor ali dol.


Uf, to je pa res poceni. Hvala, če jiih dobim kje.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: tek
28.1.2008 18:27:27   
Ženkica
Jaz tečem od 3-4 krat na teden, vendar na stezi v fitnesu; potem delam še vaje za oblikoavnje telesa. Tečem pa po 30 minut; naredim cca 4.600 m.

Odkar tečem se počutim veliko bolje kot prej, ko sem npr. samo orbitrek gonila. Na začetku je bilo težko, sedaj pa sem začela uživati zraven; plus veliko več lahko pojem ker to tudi skurim in se ne pozna. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: tek
29.1.2008 7:56:15   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: Grofica

aja,kako preprečiti boleče mišice drugi dan? ko te zgrabi "musklfibr" ,potem opustiš tek,dokler ne mine al kako?

Prvi dan takoj po teku vzemi aspirin. Pomaga pa zato, ker preprecuje nabiranje mlecne kisline v misicah.
In nikakor opustiti teka v primeru musklfibra. Ce ne ga bos imela vsakic znova. Ti samo poskrbi, da bodo misice ogrete preden gres laufat.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Grofica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?