|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba z malčki v mb
20.9.2006 11:42:43   
sanasan
ali obstaja še kaj razen štorklje???

najraje ob sobotah, ker sem med tednom brez prevoza in sama z otrokomauser posted image ...lani je bilo v fontani, pa so zaradi premalo zanimanja ukiniliuser posted image

pozdravčekuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadba z malčki v mb
20.9.2006 12:08:22   
simone
sanasan, kako pa poteka telovadba v štorkji (ura, lokacija,..)

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadba z malčki v mb
20.9.2006 12:20:00   
sanasan
poteka ob ponedeljkih od 17h-18.15
več na www.storklja.si ...maribor - glje pod dejavnosti - družinska vadba za starše in otroke...
sama pa še nisem šla (urnik mi verjetno ne bo ustrezal), pravijo, pa da je super...

pozdravček, pa sporoči kako je, če boš šla...če se mi bo kasneje kaj ujelo z urnikom...

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadba z malčki v mb
21.9.2006 10:08:40   
simone
Sem se prijavla za družinsko vadbo za starše in otroke pd 1-3 let, vsak ponedeljek od 16.45 - 18.00 ure.
S katerega dela Mb pa si?

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telovadba z malčki v mb
22.9.2006 9:00:36   
sanasan
 
Nova vas, v bližini OŠ Tabor II, pa ti?

user posted image

(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: telovadba z malčki v mb
22.9.2006 14:03:53   
sanasan
ah, tudi jaz sem se ravnokar prijavila tudi na vadbo....sredi oktobra sicer začnem predavati, pa bom poskusila, naj se mi drugi malo prilagodijouser posted image

aja, če še kakšno zanima, prva ura, ki sem jo napisala je napačna (z interneta)...velja ta, ki jo je napisala simone 16.45 - 18. 00, začne pa se v ponedeljek, 2.oktobra.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: telovadba z malčki v mb
25.9.2006 12:03:32   
simone
Sanasan, potem sma pa blizu - Kardeljeva cesta

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: telovadba z malčki v mb
26.9.2006 21:18:54   
sanasan
user posted image

Se vidimo na vadbi, če nas ne bo pokopal kak prehladuser posted image , okoli nas so vsi nekaj zboleli...

(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: telovadba z malčki v mb
2.10.2006 8:20:29   
simone
V petek sem izvedela za telovadbo v OŠ Angel Besenjaka - letna članarina 12.000,00 , organizirajo skupna srečanja, izlete... Poteka ob torkih . Sem se odločila , da boma tukaj telovadila.

Lepo telovadite in poročaj kako je potekalo.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: telovadba z malčki v mb
5.10.2006 12:11:24   
Blink1
Ojla punci... Tudi jaz hočem na telovadbo z mojo dvoletnico...user posted image user posted image  Angel besednjak mi ne ustreza, ker v torek nimam časa.

Bom pa šla pogledat na Štorkljo. Sanasan kako je bilo? Ste že telovadili?

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: telovadba z malčki v mb
1.1.2007 16:33:52   
k22
lep pozdrav,
Tudi jaz bi rada hodila z otrokom na telovadbo. star je 17 mesecev. kako je v OŠ Angel Besednjak in v Štorklji. Koliko so stari otroci? Še pozna katera, kje se da z otroci telovadit.
hvala za odgovor  user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: telovadba z malčki v mb
8.1.2007 12:21:21   
Pi-kica 1
Mi telovadimo na Partizanu Studenci. Mesečna članarina je 2000 SIT, telovadba je v ponedeljek, torek ali petek. Izbereš si pač en termin in takrat hodiš. Mislim sicer, da je prosto le še v petek.

LP

Pikica

(odgovor članu k22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: telovadba z malčki v mb
17.1.2007 10:05:39   
Blink1
user posted image Mi telovadimo skupaj s Pi-kico in njenim sinčkom v Športnem društvu Studenci ob ponedeljkih, zdaj bomo začeli še v petek, ker je Neja NORO navdušena. user posted image user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: telovadba z malčki v mb
27.2.2007 20:18:18   
bobek05
Kaj mi lahko katera opiše kako približno izgleda telovadba za otroke? Razmišljam, da bi našega nekam vpisala, ker je rad ves čas v pogonu...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: telovadba z malčki v mb
9.3.2007 12:15:03   
Blink1
Pri nas je tako:

Na začetku, preden se vsi zberejo, je po telovadnici miljon žog, s katerimi se igramo, lovimo, mečemo...

Potem pride vaditeljica, otroci veselo pospravijo žoge v vrečo, se postavimo v vrsto in pozdravimo.

Naredimo krog in zapojemo in zaplešemo Ringaraja, Naša četica korala ali Marko skače... Otroci so navdušeni.

Potem telovadimo z različnimi rekviziti (velike žoge, palice, obroči, rutke...) izvedemo nekaj vaj, da se razmigamo in ogrejemo.

Preostali del ure delamo na poligonu (hoja čez ovire, plezanje po lestvi, skakanje na trampolinu, skakanje s skrinje na blazino, po lestvi gor, po toboganu dol, plezanje skozi cev, plazenje, skakanje v obročih...)

V glavnem...mi2 nenormalno uživava in manjkava samo, če je Neja bolna. Pa še samo 8,5€ (2000 SIT) plačamo na mesec (1 ura na teden).

Bobek...pridi...se bomo vsaj tam videliuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: telovadba z malčki v mb
17.5.2007 19:22:59   
bevetko
koliko pa morajo biti malčki stari za to telovadbo?
Lep pozdrav

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: telovadba z malčki v mb
18.5.2007 7:35:43   
Lenny
Z našim mulčkom smo na Studencih začeli, ko je imel dve leti. Večina otrok je ful navdušenih.

(odgovor članu bevetko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: telovadba z malčki v mb
23.5.2007 10:07:18   
Blink1
Mislim, da morajo vsaj hodit...ostali se tam naučijo...

naša je tam začela skakat, plezat po lestvi, preko ovir...

Lenny...a vi tudi hodite?

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: telovadba z malčki v mb
23.5.2007 14:29:01   
Lenny
Smo hodili. Lani jeseni pa smo ga vpisali v športno šolo Juhuhu, kjer delajo že samostojno z vaditelji. user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: telovadba z malčki v mb
7.11.2007 11:26:48   
Tanja_G
Pozdravljene mamice!

Vadba za mamice z dojencki v Mariboru poteka tudi pri Zavodu Tamal-a. Zavod je bil do sedaj Mariboru dokaj nepoznan, a se je razsiril ze na 19 lokacij v Sloveniji, med drugim pod njegovim okriljem delujemo tudi v Mariboru. Ponujamo razlicne programe. Vadba poteka v Dras Centru (pod Pohorjem) in sicer vsak torek ob 10.00. Vadba poteka enkrat na teden pod vodstvom vaditeljice, ob mamicah pa so njihovi malcki. V vadbo so vpleteni elementi pilatesa, s katerimi krepimo prav tiste mišice, ki so med nosečnostjo in porodom oslabele. Z dojencki pa delamo vaje, s katerimi postopoma skrbimo za boljsi telesni razvoj. Po koncani vadbi odpremo temo z dolocenega podrocja otrokovega razvoja, nege,.... Vabljene.

Vec o zavodu in programih, ki jih ponujajo si lahko ogledate na www.zavod-tamala.si.

Pred prihodom na vadbo se je potrebno prijaviti. To lahko storite na tel. 051 369 900 ali 040 523 537.

LP

Tanja

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?