|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba za nosečnice v dopoldanskem času
16.12.2008 13:11:45   
šišmiš
Živjo

zanima me, če kje v Domžalah ali okolici poteka telovadba za nosečnice v dopoldanskem času?

Tudi za materinsko šolo/šolo za starše sem našla le popoldanske termine. Je kak termin tudi dopoldan/zgodaj popoldan (okoli 13h)?

Hvala.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadba za nosečnice v dopoldanskem času
16.12.2008 13:36:06   
bati

jaz sem hodila v ZD fužine...13,30 - 15,00 je bla telovadba...pa še joga je zraven....men je blo res super.men se zdi da je to blo ob tor pa čet......sicer je pa tud blo ob pon, pa ob sre, sam kasneje...

(odgovor članu šišmiš)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadba za nosečnice v dopoldanskem času
16.12.2008 16:33:22   
principessablu
kokr jaz vem je povsod bolj popoldne,v domžalah so samo zlata leta v dopoldanskem času v fit-fitu..

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadba za nosečnice v dopoldanskem času
16.12.2008 16:35:08   
bskrle
A ob torkih pa ni več telovadbe v ZD? vČASIH JE BILA OKOLI POL DVANAJSTIH

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telovadba za nosečnice v dopoldanskem času
4.1.2009 17:28:51   
michelleD
zanima me, če je kje v okolici Celja za nosečnice: joga, ali ples, aerobika.... 

(odgovor članu šišmiš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?