|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tende, markize
18.5.2008 22:50:31   
* Mateja *
Ojla!!

zanima me, če jih imate in kje ste jih dale delati, kakšna je bila cena? Mi bi jo dali na balkon, sam sem klicala že nekam in so mi cene too much! Zdej pa iščem najboljšo ponudbo!
A mate kakšen nasvet??!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tende, markize
19.5.2008 9:18:29   
a.jda
V Akvoniju - pri Celju jih imajo- MERE 3,5m x 2m- 130 eur
                                                          3,0 x 2 - 100 eur
                                                          4,0 x 2,5 -150 eur

Mi smo kupili lani eno za na balkon - se super obnese, letos pa še mami eno malo večjo. So poceni in različne barve, pa še prpelali jo bodo zastonj, ko bodo imeli kakšen prevoz v naš konc.
   

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tende, markize
19.5.2008 9:21:35   
Andra
Odvisno kakšne mere rabiš, ker je vse odvisno od konstrukcije.
Mi imamo ravno toliko velik balkon, da rabimo močnješe ogrodje in tako namesto 150 EUR (čisto navadna) pride 1300 EUR.

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tende, markize
19.5.2008 14:07:20   
* Mateja *
Dolžina balkona je 3,85, višina od stropa do balkonske poličke pa 1,9m. Gledala sva jih v Obiju, pa nam ne pridejo zaradi velikosti prav. POl sva prašala pa še na eno firmo, kjer ti jo po naročilo dobijo, pa so rekli da bi bila okol 750e. Tok nama je pa preveč, glede na to, da bi jo lahko bobila že za 15oe.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tende, markize
11.8.2009 8:40:39   
markicu
Pred kratkim sem imel priložnost sodelovati s podjetjem Biro Balia, ki se ukvarja z izdelavo tend oz. markiz (http://www.birobalia.com/sencila-in-zavese/).

lp, M

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tende, markize
19.8.2009 19:53:14   
jar
mi smo vzeli tu: http://www.roletarstvo-bercan.si/
cena je odvisna od motorja (mi smo vzeli na daljinca) in kvalitete blaga - zato je nujno, da napišeš dimenzije in pošlješ po meilu. k nam je prišel pogledat in takoj tudi dal predračun


(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tende, markize
15.7.2010 11:55:17   
rok2000
Ti ne priporočam, da pr tendah gledaš sam ceno. Mi smo menda res plačal mal več, ampak jo mamo že kakih 25 let, sosed pa je kupil eno, mislim, da v eni od tavelikih štacun, pa mu je po par letih šlo tako ogrodje, kot platno. No, sej zdaj je tud pri nas spet čas za menjavo platna. Stari se je že spet nekej zanimal za tende Markilux in lahko kar prek neta izbereš kaj ti odgovarja. Markilux svoje poslovalnice pr nas nima, se pa dobi pr firmi Mencinger. Tende, senčila pa to so precej obremenjen del zunanje opreme, skoz na soncu, mrazu, dežju in ko zapiha veter so sile močne... zato je kakovost pr teh izdelkih ključni faktor. 

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tende, markize
23.7.2014 10:15:26   
lidijabelan
Ja sam se odlučila za kuplastu tendu prilikom odabira željene zaštite za svoj balkon i jako sam zadovoljna. Kupolasta tenda je bila pravi izbor za moj balkon jer mi pruža zštitu i hladovinu na cijelom prostoru balkona, a želja i namjera njene nabavke je bila upravo bijeg i zakon od topline i svjetlost. Sve informacije o nabavci i vrstama tendi koje se nude možete saznati na: http://www.tender.hr/proizvodi.html

(odgovor članu rok2000)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tende, markize
16.4.2020 15:35:52   
mpritr1
Cena tende oz markize variirajo... Povprečne cene za tende naj bi se gibale vse od 80-1200 EUR/M2...
https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/tende/tende-cenik-trendi-ideje-in-preverjeni-ponudniki-markiz/

Je pa na zgornji povezavi tudi skoraj vse, kar vas zanima, od cen, do ponudnikov, pogosta vprašanja, trendi, ideje...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?