|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
29.9.2022 10:35:59   
bimbooo1
Pozdravljene, sem malo v dilemi, nekaj mi ni dalo miru in sem naredila test 3 dni pred izostankom M, kupila sem v lekarni pregnafix za zgodnje ugotavljanje nosečnosti. Najprej po cca 4-5min je bilo negativno oz res mogoče samo senca po cca 10-12 minutah pa je test zgleda tako (prilagam sliko) čudno mi je da je tako tanka črtica, kasneje sem ponovila se first sign duo ki je bil negativen. Ima katera izkušnje s temi pregnafix testi? 
Hvala že vnaprejLep pozdrav user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
8.10.2022 11:14:46   
Manca.


user posted image
Tudi jaz sem imela danes takšen test in mislim, da je to negativno oz. ta črtica evaporacijska. Meni se je pokazalo enako pri tocno 10 minutah, ampak takrat test naj ne bi bil več veljaven. Probaj še narediti drug teden novega, takrat bi morala biti črtica pokazana hitreje.Srečno🍀

(odgovor članu bimbooo1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
8.10.2022 11:16:51   
Manca.
Zdaj komaj vidim, da je bila objava že prej. Si ponovila test?

(odgovor članu bimbooo1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
8.10.2022 11:16:53   
Manca.
Zdaj komaj vidim, da je bila objava že prej. Si ponovila test?

(odgovor članu bimbooo1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
8.10.2022 11:17:26   
Manca.
Zdaj komaj vidim, da je bila objava že prej. Si ponovila test?

(odgovor članu bimbooo1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
8.10.2022 19:09:38   
bimbooo1
Jaa, sem ponovila par dni kasneje in je bil pozitiven😊 sem kupila digitalnega da je bil jasen rezultat, tako da veselo čakam na prvi pregled🥰

(odgovor članu Manca.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
8.10.2022 22:29:53   
Manca.
Srečka. 😊Jaz sem pa že mislila, da je nemogoče, da so tanke črtice tudi lahko pozitivne. Sem vsepovsod brala, da je to negativno. Torej še imam upanje in mogoče bo tudi moja črtica čez nekaj dni močnejša.😊

(odgovor članu bimbooo1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
9.10.2022 8:48:00   
bimbooo1
Tudi jaz sem slišala da so to negativni testi, pri temu me je pa begalo da je bila črtica modra in ne samo temna, sej se zdaj ne morem dojeti da je res pozitivno. Držim pesti tudi zate da se pojavi plusek🍀 kdaj si naredila test na sliki? 

(odgovor članu Manca.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
9.10.2022 9:47:35   
Manca.
Saj tudi mene bega. Delala sem večkrat ta test iz slike, se mi je vedno pojavila siva senca. Se na sliki ne vidi dobro, na mojem testu je zivo rdeca crtica tudi. Ampak me skrbi, da je spet to na tem testu.Pa sem ga brala se v casu, ko bi naj bil veljaven, oz. na meji. Naredila sem ga včeraj popoldne. Zadnjo M sem imela 9.9 tako, da je cisto mogoce, da je nosecnost, ampak se prehitro ne veselim in niti ne upam kaj preveč.Počakam še kak dan in raje naredim zjutraj. Je pa fora, da se mi moj heca že par dni, da sem enaka, ko sem bila v prvi nosecnosti. Bolela me je žlička, hodila sem po lekarnah za tablete za krce v trebuhu, imela glavobole. Zgodba se ponavlja, ampak že 3 leta ni + in sploh ne razmišljam prav v to smer.

(odgovor članu bimbooo1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
9.10.2022 13:23:15   
bimbooo1
Oh, to je res dolga doba. Najbrž res najbolje da ponovis z jutranjim urinom, res držim pesti zate da bo plusek❤️  sporoči ko ponovis🍀

(odgovor članu Manca.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
10.10.2022 18:07:06   
Manca.
Moj današnji test je negativen😊 Se mi je kar zdelo, da pri meni bo nekako tako.

(odgovor članu bimbooo1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti
11.10.2022 16:10:23   
bimbooo1
Držim pesti da čimprej zagledaš plusek😊🍀

(odgovor članu Manca.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.