|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test check it - zanesljiv?!
4.11.2009 19:24:29   
Principeska_
Punce M mi zamuja en dan in sem danes dela test checht it iz lekarne in je močno pozitiven, je ta test siguren. Doma imamo dva mala dojenčka še ne eno leto stara, nočem na splav, ampak ne vem kako bi bilo, da bi še bil en zraven :(... Sploh nisma slončkala, samo enkrat po M in te mu je malo všlo. Jutri imam G, redni pregled mislite, da mi bo lahko kaj povedla, če je ali ni?

Pomoč, prosim!


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 4.11.2009 21:24:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč, prosim!
4.11.2009 21:20:17   
BabyKitty
Ni nujno, ker pokaže že zlo majhne količine hormona, ki so lahko tudi posledica česa drugega... kupi CB in boš 100% prepričana...

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč, prosim!
5.11.2009 11:59:20   
aleunam
Oj!

Danes reči, naj te da na urisnki ali pa krvni test. Pa poročaj...

Upam, da se izide tako kot si želiš. user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč, prosim!
5.11.2009 14:30:39   
Principeska_
Test ni lagal, žal je res tako, še hujše pa je da obdržati ne bom smela, zaradi vseh težav, ki sem jih imela. Tako da, neskončno mi je hudo, ko bi le bilo kakšni dveleti kasneje in ne zdaj, ko se to ne bi smelo zgodit, ko je preveč tvegano.

Poleg tega pa je rekla, da ji zgleda nepravilne oblike sama vrečka in da v njej ni videt ploda ter da verjetno bo šlo za propadlo nosečnost.

< Sporočilo je popravil Principeska_ -- 5.11.2009 14:34:13 >

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč, prosim!
5.11.2009 14:33:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Principeska_

Test ni lagal, žal je res tako, še hujše pa je da obdržati ne bom smela, zaradi vseh težav, ki sem jih imela. Tako da, neskončno mi je hudo, ko bi le bilo kakšni dveleti kasneje in ne zdaj, ko se to ne bi smelo zgodit, ko je preveč tvegano.
Kaj pa zaščita? user posted image

(odgovor članu Principeska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč, prosim!
5.11.2009 18:58:52   
Anonimen
Nič slabega ti ne želim, ne poznam te in ne vem kakšne težave si imela...ampak a se ti ne zdi malo kruto do nas, da temo objaviš med rubriko "Upajmo skupaj", kjer si vse tako srčno želimo otročička in skupaj trepetamo vsak mesec, da bi končno zagledale user posted image , ki ga že tako dolgo pričakujemo??? Jaz sem ravno danes spet dočakala user posted image in je to še en hud udarec zame, saj sem šla na OBMP in mi prav nič ni blo fajn odpret tole temouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč, prosim!
5.11.2009 21:00:10   
BabyKitty
Ah punce ne pretiravat! Tudi sama se že dolgo trudim in tudi mene čaka neplodnostna čez nekaj mesecev, pa mi je težko za našo Principeska_ -o pač nekateri drugače dojemamo srečo/nesrečo... in tudi jaz bi bila verjetno nad nosečnostjo razočarana če bi prišla pač ob nepravem trenutku... za nobeno pa ni lahko delati splava pa naj si otroka še tako ne želi...

Dajte malo pomislit kdaj tudi stran od svoje riti. Na svetu niste samo vi in ne zmaga vedno samo vaš prav!

Principeska_ upam, da se vse skupaj konča tako kot je najbolje zate in da boš uspešno prebrodla situacijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč, prosim!
5.11.2009 22:39:40   
Principeska_
Oprostite za to temo vas popolnoma razumem, da je neprimerna, ker sem se sama dolgo trudila, da sem dobila svoja dva sonca. Zdaj kar se je zgodilo je, tak hudo nepričakovano, tako velik čudež, ki ga noben ne želi in ki ne bo dopuščen strani zdravnikov, sama bi svojo malo pikico obdržala, ne bi je dala, ampak si je noben ne želi ne on, ne nobena babica ne dedi, samo jaz, saj vem, da imajo prav, da ne bi zmogla vsega, ker sem preveč živčna oseba, ampak ni fer, da bo to malo bitje umrlo. že skoz samo jokam, kako je bil ta čudež namenjem ravno meni, ko nimam več šanse zanositve pa se je zgodlo, zakaj ne nekomu, ko ga si želijo vsi, pri meni pa vsi nasprotujejo, saj vem, da bi mogla sebe poslušat, ker se bo to dogajalo z mojim telesom, ampak, če ne bo ljubljen od njegovega očeta,,.... bo samo mami tista, preveč kruta usoda čaka mojo malo nerojeno pikico. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Eno * za srečo, eno * za smeh, eno * za iskrice v očeh, ..., pa kaj bluzim, vse zvezde z neba naj se vam usipajo v dlan in vam polešpajo dan.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč, prosim!
6.11.2009 8:55:42   
koala
Principeska_ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , glede na to da pikice ne boš smela/mogla obdržali ti želim samo to da se posloviš od svojega otročka ter da bo okolica do tebe razumljiva.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč, prosim!
15.4.2014 11:37:11   
Principeska_
Odpiram staro temo, ampak samo zato, ker tale moja nenačrtovana nosečnost, se je na koncu, končala tako, da so zdravniki dovolili in sama sem se odločila, da ne grem na splav, ker mi je to nekaj najbolj groznega. Punce, včasih se nam kaj zgodi z namenom od nas pa je odvisno kako zadevo sprejmemo, mene sedaj razveseljuje skoraj 4 leta stara rožica in bi bila prava napaka, če je nebi bilo :)

_____________________________

Eno * za srečo, eno * za smeh, eno * za iskrice v očeh, ..., pa kaj bluzim, vse zvezde z neba naj se vam usipajo v dlan in vam polešpajo dan.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč, prosim!
15.4.2014 13:20:58   
perla*
Principeska_ bravo in čestitam! To je spoštovanja vredno! Mala bo sigurno zrastla v dobro in pomembno osebo. Vse je z namenom. Vse dobro vam želim in srečno dalje user posted image

(odgovor članu Principeska_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?