|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   testenine in žita
9.10.2009 22:00:00   
sye
živjo, naš je star dobrih 6 mesecev in me
zanima par stvari?
- kdaj ste jim dale razne testenine in s kakšno omako?
- kaj ste dajale od žit, k so ko kao pomembna?
- kdaj so otroci jedli z vami in jim niste več posebaj pripravljali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: testenine in žita
10.10.2009 9:28:29   
Katy78
Jaz sem začela testenine brez jajc dajati okoli 7. meseca, ko se lahko začne uvajati gluten. Menda pa se dobijo tudi brezglutenske testenine...

Od žit v osnovni obliki mu dajem ovsene kosmiče, v "predelani" obliki pa pirin prepečenec, pirin gres, pirine in ajdove testenine.

Jaz mu že kar kuham tako kot za ostale, včasih pa še vedno malo prilagodim, odvisno kaj kuham.

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: testenine in žita
10.10.2009 9:30:09   
Katy78
Aja, od žit še ajdova in prosena kaša.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: testenine in žita
10.10.2009 14:55:35   
krtekxx
Od žit sem jaz nekje pri 8 mesecih začela dajati tudi kus-kus. 

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: testenine in žita
10.10.2009 16:14:20   
Hope2
Okoli 6 meseca je dobil testenine iz ajdove moke, brez jajc, brez glutena, brez konzervansov.....
Okoli 7 meseca je dobil pirine testenine brez jajc in riževe testenine brez jajc

Omake so bile iz zelenjave. Ali kuhane (cvetača, brokoli...) ali ocvrte (npr ocvrta paprika,bučke), ko smo uvedli meso, tudi mesne in posipane s sirom.

Od 10 meseca je že vse vrste testenin in tudi skoraj vsa kosila kot midva, če jeva kaj takega, kar še za njega ni primerno, mu še vedno skuham kaj posebi. To bo še najbrž vse do 1leta ali več.



(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: testenine in žita
10.10.2009 18:53:09   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: sye

- kdaj ste jim dale razne testenine in s kakšno omako?



Moj ima najraje omakco iz bučk in svežega paradižnika, noter pa vmešam 2 majhni žlički sirnega namaza, če ga pa nimam, pa kar naribam notri navaden sir. Obvezne so še začimbe. Mali kar vriska zraven. user posted image

(odgovor članu sye)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?