|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tifol
12.4.2005 7:59:26   
Zen-a
Lep pozdravcek vsem skupaj. Z veseljem vas berem vsako jutro preden začnem delat. Postale ste že prave prijateljice in sotrpinke... Danes je pa končno dan D da vam tudi jaz kaj napišem.
Tudi midva bova kmalu praznovala 2. obletnico poroke in velika želja postaja tudi pri nama vsak dan večja!

No, zanima pa me nekaj. En teden jem tifol, po obroku (tako kot piše), pa me potem, čez uro, dve tako peče v želodcu in tišči in slabo mi je... Ali je imela katera že podobne izkušnje? Naj raje jem kaj drugega?

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   tifol
12.4.2005 8:02:49   
baguSka
Men je blo po Tifolu slabo in sm prešaltala na Centrum.

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tifol
12.4.2005 8:05:42   
Nyah*
Jest sm ga pa ravno hotla zacet jemat, sem kupila dve skatli!

Kaj pa zdaj:zmeden::zmeden:

Nic, bom probala, pa bom videla, ce mi ne bo pasalo,bom pa tut jest kake druge zacela jemat!

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   tifol
12.4.2005 8:13:58   
Moncy83
Jaz ga pa zjutraj po zajtrku vzamem, samo meni ni nič slabo. :bravo: Verjetno je odvisno od vsake posameznice. Moja prijateljica je tud rekla, da ji je bilo po njem slabo.:((.

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   tifol
12.4.2005 8:24:31   
biba77
Pozdravljene!
Tudi meni ni nic slabo. :zmeden::zmeden: Zdaj ga jem ze 12 mesecev...

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   tifol
12.4.2005 8:34:49   
Sara3
Jaz ga jem 3 mesece. Opazila sem, da imam povečano zgago, sam probleme z želodcem sem imela že prej, tako, da se na to dosti ne oziram.

mene pa zanima, če pijete Tifol točno po obroku. Jaz ga zvečer (navade še od KT), je to Ok ali ne?

Lp, :metulj:

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   tifol
12.4.2005 8:42:47   
pupika
Jaz sem pa sedaj prešaltala na tablete Folic, ker si jih je mami po pomoti kupila in so tako pristale pri meni. Meni osebno so tifol boljše, so manjše in se jih lažje pogoltne, pa še eno vzameš na dan, folico-ve pa moraš kar tri vzet, mogoče delam jaz napako, ker vse tri zaporedoma vzamem, po glavnem obroku. Tako, da bom po tem, ko bom te pojedla, zopet kupila tifol.

Sem pa nekje prebrala, da je bilo eni punci tudi slabo po tifol-u, ko pa jih je začela jesti po obroku, pa je tudi slabost minila.

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   tifol
12.4.2005 9:14:15   
girly
jst tud jem tifol in mi ni slabo.je pa res, da nekaterim je pa lahko.

centrum res ni nadomestilo za tifol,samo punce, v bistvo lahko jeste katerikoli preparat, ki vsebuje 4mg folne kisline,tako da je tud centrum ok, če ješ zraven še veliko zelene zelenjave,rib,itd. ki vsebujejo veliko folne kisline.tako, da rešitev za tiste, ki vam je po tifolu slabo, je veliko.

pa lep dan :kuza:

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   tifol
12.4.2005 9:18:10   
anajmad
Jst pa jemljem tablete New life od Callivite in sem zelo zadovoljna.Notri imaš vse,kar rabiš in še slabo ti ne bo po njih.Imaš pa na internetu in si oglej kaj vse vsebujejo.Pa tudi cenovno so bolj ugodne.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   tifol
12.4.2005 9:20:24   
Nannn
Jest jem tifol ze par mescov pa mi ni nic slabo...jem tudi veliko zelenjave in sadja ki vsebuje tifol..me pa zanima kdaj treba jemati tifol(zjutraj ali zvecer)? Me pa se zanima ce res lahko jem se Cetrum ali Unicap?

Hvala

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   tifol
12.4.2005 9:55:18   
mujcek
tudi jaz jem tifol zvečer, pa nimam nobenih stranskih učinkov; prej sem jemala neko folno, ki mi jo je predpisal G, ampak so tabletke bile malo večje pa še težje jih je bilo pogoltniti, tako da se mi tifol prav dopade :)

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   tifol
12.4.2005 10:22:23   
larisa
Še jaz bi nekaj dodala glede tifola. Meni je bilo tudi slabo in so mi dva ginekologa in splošni zdravnik povedali da ni nič čudnega da ti je slabo po njih saj so od vseh preparatov folne kisline najbolj umetni in tisti ki imamo bolj občutljive želodce to ''zaznamo''.......:zmeden::zmeden:halo pa njbolj jih promovirajo!!!! No in potem sem se zanimala pa zanimala pa zanimala in prišla do znanja o tabletah New life ki jih omenja že anajmad in so menda edine ki so resnično naravne in vsebujejo vse kar nosečnica rabi poleg zdrave prehrane!!!
Ni pa res da centrum ni nadomestilo za tifol-ne da je nadomestilo ampak vsebuje čisto enako količino folne (to je 400mg) kot tifol torej je isto kot bi jedla tifol+ostale vitamine.
Vitaminski pozdravček:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   tifol
12.4.2005 10:40:24   
Anonimen
Seveda lahko jemljemo samo Centrum, ker vsebuje isto folne kisline kot Tifol.In še ceneje se skozi pride kot če kupujemo Tifol in še dodatno vitamine.Je treba šparat za teste nosečnosti:bravo:.

Lp,Srček

(odgovor članu Zen-a)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   tifol
12.4.2005 10:51:59   
TANTRA
No, jaz pa jemljem tbl. Folacin, ki jih zdravnik predpiše na recept, vendar se kljub temu morajo plačati. Ginekologinja jih zelo priporoča, ker imajo 5 mg folne kisline in še nekaj železa in so boljše kot Tifol.
Jaz jih jemljem tekom dneva po obroku in nimam nobenih težav in simptomov.
Sedaj jih še kar jemljem, ker bi še rada postala mamica...

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   tifol
12.4.2005 12:28:26   
murči
Jaz že dva meseca jem Tifol in nimam nobenih težav. Res je najbolje da se pozanimaš v lekarni, kaj drugega bi še lahko jemala.

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   tifol
12.4.2005 13:02:29   
tinkamiška
Meni je blo tudi slabo po Tifolu, sem vedno upala, da sem:nosecka:, pol sem pa zamenjla z FOLICplus. Zdej mi je slabo še samo zato, ker si takooo želim bit:nosecka::)- Jem pa zdej samo od O do M, ne več cel mesec.

Tinka

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   tifol
12.4.2005 14:01:41   
crna
lahko nekaj vprašam... pa ne me napast...
koliko stane tifol in koliko mesecev ga lahko piješ da ti ne škodi???? koliko tablet pa dobiš v paketku?

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   tifol
12.4.2005 14:05:39   
crna
pa še to a lahko vmes tudi prekineš z jemanjem ali moraš strogo kot KT jemat...

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   tifol
12.4.2005 14:29:34   
girly
stanejo okrog 600 sit se mi zdi.notri jih je 30.lahko jih jemlješ več mesecev,celo let v bistvu.sej to so samo vitamini.in lahko vmes prekineš,valda.jst jih tud sedaj jemljem samo od O do M, ne več cel mesec, ker itak zraven jemljem še unicap T.tko, da,po želji crna

pa lep dan :kuza:

P.S.aja, glede centruma.se opravičujem,jst nism točno vedla kok folne kisline vsebujejo,vem pa da jo morš pojest 4mg na dan.

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   tifol
12.4.2005 19:46:07   
KMALU
Jaz jemljem TIFOL po jedi- ali po kosilu ali pa po vecerji in se nic slabo ne pocutim...

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   tifol
12.4.2005 20:06:41   
ronni
:metulj::metulj:Jaz jem Tiol vsak dan zjutraj. Imam zelo občutljiv želodec, pa mi na srečo ni nič slabo.
100% sem tudi, da lahko jemanje prekineš kadarkoli, priporočljivo je jemanje tabletk tri mesece pred zanositvijo če pa jemlješ dlje pa nič za to. Predozirat se ne moreš!! Lahko je samo dobro!:metulj:

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   tifol
13.4.2005 7:18:20   
crna
girly najlepša hvala....
lepo si mi vse opisala...
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?