|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tiste ki ste rodile aprila/maja 09
16.10.2009 18:29:46   
PC Baby
Zanima me če vam še vedno tako zelo izpadajo lasje? meni namreč še in ker se je mali začel plazit okoli je to še bolj mučno, ker vsak dan sesam pa še večkrat bi bilo treba :-(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
16.10.2009 18:34:06   
veronikab
Pri meni se je stanje malce umirilo, no vsaj zdi se mi tako. Sicer so mi pa lasje res izpadali kar v šopih.user posted image

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
16.10.2009 18:36:59   
sonček85
meni še ,a ne več tako intenzivno kot so,sedaj je že manj.Je pa normalno da nekje 2-3m po porodu najbolj potem pa vedno manj.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
16.10.2009 21:12:13   
PC Baby
Groza. Jaz imam ful dolge lase in si lahko predstavljate kako to izgleda. Sem resno razmišljala, da bi si jih zaradi tega postrigla na kratko, ampak če se to zdaj počasi nehuje, bom raje še malo potrpela. In moj možek z mano user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
16.10.2009 21:57:53   
veronikab
Moja mama se je postrigla, ko je rodila mene (sem njen prvi otrok) in to kar kmalu po rojstvu. Na slikah ima prečudovite do riti dolge temno rjave skodrane lase. Si pa predstavljam kako je to moglo biti, ko so ji ti začeli izpadati - pa takrat sesalec ni bil nekaj samoumevnega.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
16.10.2009 22:00:43   
Petka09
Meni so začeli izpadat, ko je bla mala stara 3 mesece in so že pred kakim mesecem nehali izpadat. Je blo pa tut v šopih, da me je blo kar groza. Zdaj je v redu!
Rodila aprila.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
17.10.2009 18:35:10   
jutranja rosa
Ja, tudi meni so in mi še. Je normalno. Pojdi se pocrkljat k frizerju in te mogoče razveseli kot je mene. Mi je rekel, da mi raste ogromno novih las ;).

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
17.10.2009 19:19:26   
marjetica8
meni tudi še vedno izpadajo - tud v šopih, čeprav so mi kak mesec nazaj še bolj. (rodila sem 29.4.) Je pa frizerka rekla da je od 3 - 6 mesca plo porodu izpadanje najhujše...

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
18.10.2009 16:07:10   
brigita23
No naj te potolažim, da sva nekje na istemuser posted image . Imam ful dolge lase, med nosečnostjo so se mi še zelo zgostili zdej pa jih je vsepovsod polnouser posted image . Lahko bi 2xna dan sesala. Ko si perem glavo in si razčesem mi gredo kar celi šopi. Sem na začetku kar malo paniko zagnala, sam potem se je izkazalo da jih zgleda še več ker so res tako dolgi. Jah sotrpinkauser posted image , želim da čimprej mine.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
18.10.2009 16:10:06   
lake
Men zdej mal manj izpadajo, samo mi je frizerka dala neke ampule, ki si jih stisnem na lase, zdej pa ne vem, al to pomaga, al bi mi glih tko manj izpadal.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
18.10.2009 17:33:18   
PC Baby
Ma meni so tudi ene ampule ponujali, ampak so rekli, da itak morajo izpasti vsi tisti, ki niso izpadi med nosečnostjo pa sem se odločila da čim prej - tem bolje...

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
18.10.2009 17:37:38   
Dudica1
Tudi meni noro veliko izpadajo zato sem se šla postrižt na kratko...in moja frizerka je rekla da če vam izpadajo lasje je bolje si jih malo postrižt.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
31.10.2009 21:57:15   
pokica_
Men tud kr celi šopi izpadajo, pa ni samo tisto "po porodu" ampak mi ščitnica preslabo deluje, tako da se zdravim. Je bla tud ščitnica problem za izpadanje las.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
6.11.2009 10:54:56   
miska2004
Meni se je izpadanje končno malo umirilo - rodila konec maja. Nekje 3m po porodu sem klicala G, ker sem bila prepričana, da mi izpadajo zaradi kontracepcijskih tablet, pa mi je sestra rekla, da okrog četrtega meseca po porodu je najhuje, potem pa se počasi umiri. In res, zadnjih 2, 3 tedne ugotavljam, da mi jih precej manj izpade - vidim takrat, ko si jih umijem, prej jih je bilo namreč full v odtoku, pa tudi ko sem se česala, so mi šli ven celi šopi, zdaj pa se mi zdi, da je tako, kot včasih. Sem se pa tudi jaz malo ustrigla kakšna 2m po porodu...

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
7.11.2009 21:30:05   
pikaro
meni sedaj že malo manj izpadajo....bilo pa je grozno. Jezi pa me,ker ima mali moje lase vsepovsod. Le kje jih najdeuser posted image ??
Nikoli nisem nosila čopa,sedaj ga pa ponavadi še ponoči moram
aja, si pa zdaj že dva meseca perem lase z fitoval šamponom

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
18.1.2010 20:28:08   
PC Baby
Kakšna je pa zdaj pri vas situacija? Ne rečem, da ni oljše, ampak še kar...

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
18.1.2010 20:34:36   
jutranja rosa
Še vedno mi izpadajo, čeprav manj....sedaj mi jih že moj pišek veliko populi ;)

Se mogoče še kateri zdi, da je po porodu dobila veliko sivih las?

Vas je že kaj groza, da se porodniška izteka user posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
18.1.2010 21:38:12   
marjetica8
Meni tudi še kar izpadajo, sicer manj, ampak še vedno velik več kot ponavadi spomladi in jeseni. Je pa veliko novih spodaj, tko da sem se nehala sekiratuser posted image

Glede sivih las jst ne vem, ker se barvam ze ful ful dolgo...sam ponmoje da pri 25. še ne bi smela met sivih lasuser posted image

Kar se tiče pa porodniške men res ni jasno kako bom zmogla, če mali do takrat ne bo začel spat ponočiuser posted image ! Pa kak šok bo to za naše otroke...in tudi nasuser posted image user posted image

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
18.1.2010 22:12:54   
jutranja rosa
Ja, pri meni je tudi že veliko novih las spodaj.

Hihihi, ja pri 25 letih res še nimaš sivih las :). Jaz sem malo starejša in je bila sprememba po porodu očitna....na srečo obstajajo barve user posted image .

Ja, meni tudi ni jasno kako bo šlo in kako bo moj pišek to prenesel. Še vedno se pri skoraj 9. mesecih veliko doji in zbuja v povprečju 2x na noč. user posted image user posted image user posted image

Imaš luškanega sinčka user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
19.1.2010 15:24:14   
PC Baby
Jooooj, še slabi 3 meseci! Si sploh ne predtsvaljam. Sem mislila, da bom ful pogrešala sodelavce pa službo itd, zdaj me pa sploh nič ne mika nazaj. Bo teba kmalu še enega naštimat, da ponovimo to lepo obdobje, ki se izteka user posted image

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
19.1.2010 20:00:52   
Petka09
Meni tudi niti pod razno ni za it nazaj v službo. Tko fino je bit doma, ker se kar dost vsega dogaja. Hodimo ven, imamo dost družbe. Res mi ni dolgcajt in nič ne pogrešam sodelavcev, službenih aktivnosti itd. In se tut bojim kako bo, ko bo res tamala mogla bit v vrtcu, jaz začet s službo. Verjetno mi je to večji strah kot pa mi je bil lani v tak cajt, ko sem se bala poroda user posted image .

Ja, pri meni je pa drugače glede želje po 2. otroku. Zaenkrat je ni. Ne vem, paše mi zdej, ko tamala raste in mi ni do tega, da bi šla še enkrat čez vse. Vsaj zaenkrat ne.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
19.1.2010 21:04:35   
jutranja rosa
Ja, je fino gledat kako rastejo in se razvijajo, kako vsak dan kaj novega pogruntajo :). Me preplavi občutek blaženosti, ko se mi z iskrečimi učki zasmeji ali, ko stisnem svojo malo štručko k sebi in se tudi on privije k meni. Kako je fino, ko se cel dan crkljamo. Če pa pride še eden, je potem manj časa za prvega :(. Vendar mamice imamo dovolj ljubezni in ljubezen se z več otroci množi in ne deli, a ne :).

Mene je bilo tudi neskončno strah poroda, a bi z največjim veseljem šla še enkrat rodit :)...kaj bi dala še za en moder plusek ;)...in to čim prej :).

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: tiste ki ste rodile aprila/maja 09
19.1.2010 21:27:20   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: jutranja rosa


Mene je bilo tudi neskončno strah poroda, a bi z največjim veseljem šla še enkrat rodit :)...kaj bi dala še za en moder plusek ;)...in to čim prej :).


Ja, jst tudi. Čakam da mine tisto leto po CR, kolikor mora minit in spet v akcijo user posted image

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?