|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tisti ki imate lesena okna
23.2.2008 22:23:17   
bini
ja,.. še vedno izbirava in sva se odločila, da pred končno izbiro zbereva še par ponudb za lesena okna... so naju do zdaj vsi prepričevali za plastiko, pa še vedno nisva čist sigurna in hočeva res vidt kolk je tista končna številka večja od pvc oken user posted image ...

tisti ki imate lesena - a morda veste kolk cca % ste dali več kot bi dali za pvc okna??? in pa katero firmo ste izbrali??? zakaj imate lesena ne bom spraševala, meni itak odtehta naraven material, ampak tale denar in njegovo pomanjkanje človeka hitro prepriča... žal... .user posted image

hvala za odgovore...
papa

_____________________________

Svet je lep!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tisti ki imate lesena okna
23.2.2008 22:55:05   
gapimasa
Lansko leto zamenjevali vsa okna. Vstavili vsa lesena. Oče pol arhitekta pol gradbenika in ni šans da bi se odločili za plastiko. Lesena so malce dražja. Mi smo jih kupili od jelovice. Sva pa 14 dni nazaj dobla neki predračun (menjava okna za vrata), pa sva dobla predračun od nekega s koroške ki je bil kar cenejši od jelovice. Če vaju zanima, se pozanimam pri možu točno od koga. Imava pa tudi dve okni za prodat (vnaprej kupila napačno mero). Če vaju zanima javi!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tisti ki imate lesena okna
24.2.2008 8:36:40   
frutka_
Mi imamo lesena okna v spodnjem štuku. Okna so stara cca.7let in nam je termopan spustiluser posted image . Zdaj se dela kondenz med stekli, nemogoče je okno vmes očistit.  Sicer sem tudi sama bolj za les, ker je celo stanovanje v tem stilu ampak bova najbrž dala kasneje noter plastiko. Prvi faktor je denar.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tisti ki imate lesena okna
24.2.2008 9:06:10   
ajna12
Midva montirala pred 3 leti okna od Glin Tris Nazarje, vem da so bila cenejša kot plastična.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tisti ki imate lesena okna
24.2.2008 9:12:04   
snorlax
Midva imava lesena v celi bajti. Kupila sva jih pri privatniku, čisto po naročilu, prišli so izmerit, naredili, pobarvali in vstavili kot plastična okna. So s trojno zasteklitvijo, med dvema šipama je plin, med dvema ne. Cena je bila približno enaka kot bi kupila plastične. Le čakala sva skoraj pol leta na njih. Je pa res, da so se takrat tudi oni selili v drugo delavnico in je mogoče zato vse skupaj trajalo dlje časa.

Zadovoljna sva zelo.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tisti ki imate lesena okna
24.2.2008 21:37:16   
bini
snorlax - mi zaupaš za koga to gre?? kje?? bi se kar pozanimala jest tole :)
gapimasa - me zanima, zelo... prosim vprašej možeka in mi sporoči za koga to gre...

moj oči je mizar, celo življenje se mi vrti okol lesa in mi kljub ceni še vedno zeloooo dišijo lesena - je pa res, da preveč preplačat si jih pač ne moreva privoščit... user posted image  joj pa te cene...
hvala zaenkrat user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tisti ki imate lesena okna
25.2.2008 1:13:18   
peronija
Kli Logatec. Stara kakih 7 let, kolnem vsako pomlad, ko jih je treba šmirglat pa lakirat na novo. Sory,a mpak jaz sem za plastiko...

lp p

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tisti ki imate lesena okna
25.2.2008 5:24:46   
snorlax
Mizarstvo Razgoršek. http://www.rr-vel.si/it/razgorsek

Barva naj bi držala vsaj 10 let ali več. Okna imamo v hiši cca 3 leta. Zaenkrat so še taka, kot so bila.

< Sporočilo je popravil snorlax -- 25.2.2008 5:25:21 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tisti ki imate lesena okna
25.2.2008 6:21:55   
mika
sploh ni nujno, da je les dražji od plastike. midva sva dobivala do 500.000sit dražje predračune za plastična okna.

kupila sva jih pri glin nazarje, enako ugodni so bili krovles iz oplotnice, sam so nam zelo pozno poslali predračun.

zakaj pa toliko šmirglate in štrihate oknauser posted image . moja starša sta jih prvič po 15ih letih(inles), pa še to zaradi mačke in psa, ki sta jih spraskala.

naša so po dveh letih takšna kot nova. za plastiko se ne bi odločila.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tisti ki imate lesena okna
25.2.2008 8:04:31   
Saskia02
M SORA je že prišla na ogled, potem smo jih 2x prosili za predračun, pa ga niso dali. Smo vzeli INLES RIBNICA, pa čeprav so na drugem koncu Slovenije. So se zelo potrudili glede roka, smo menjali staro za novo in so tudi zelo lepo vgradili. Cena? Plastike sploh nismo gledali, smo pa vzeli les maranti, ki je za sončno južno stran bolj priporočljiv kot macesen. Cena je odvisana tudi od lesa in seveda od velikosti okna, načina zapiranja in debeline stekel, propustnosti za hrup....

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tisti ki imate lesena okna
25.2.2008 9:55:15   
Dadi
Midva sva se tudi odločila za lesena okna v novogradnji. Sva kar kolebala med plastičnimi in lesenimi. Ampak hiša bo stala na Gorenjskem, okrog nas dajejo večinoma lesena okna, pa še stil hiše bo kombiniran z lesom-vidni leseni stropniki...Baje naj bi jih barvali na 7 let, vsako leto pa jih 2x namažeš z emulzijo(ko jih pucaš) in bi morala kar zdržati. Bomo videli kako bo. Če sva se zafrknila jih bova pač menjala.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tisti ki imate lesena okna
27.2.2008 22:29:15   
bini
hvala vsemuser posted image ... sporočim končno odločitev.. najbrž bo pretehtala cena, ker trenutno najdem največ + pri lesenih, ki so sedaj pač res zelo napredovala in pa videla sem nekaj plastičnih, ki so po nekaj letih res kar uboga kar se izgleda tiče... težka odločitev bo, ni kaj user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tisti ki imate lesena okna
28.2.2008 8:43:01   
mika
težka odločitev bo, ni kaj


ko smo mi kupovali okna, na koncu nisem mogla sliša nit o od okenuser posted image

saj bouser posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tisti ki imate lesena okna
29.2.2008 21:17:46   
bini
user posted image user posted image user posted image .... no, mene o-ji v oknu še ne motjo... me pa matrata les in plastika...
no ja, trenutno bodo itak škarpe denar srkaleuser posted image , tako da se bodo okna mal v ozadje skrila user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tisti ki imate lesena okna
1.3.2008 21:54:58   
Skabi
Mi imamo tudi lesena okna od Stavbno pohištvo iz Spodnje Polskave. Zgledajo zelo kvalitetna in jih naj ne bi bilotreba štrihati kar nekaj let. So macesnova, s trojno zasteklitvijo in plinom. bila so veliko cenejša kot okna od M Sora, pa za celo hišo mogoče enih 250 € dražja od plastičnih z dvojno zasteklitvijo. Za plastik fantastik jih ne bi nikoli zamenjala.

Ugodne cene ima tudi Gašper s Koroške in Overles Oplotnica.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?