|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torta in tašča
22.9.2005 12:20:25   
žiža
Jao, sem že čist penasta. Za Sarin 1. rojstni dan moja tašča namerava narediti torto barbika
Jo je naredila že za 1.r.d. Sarine sestrične, zdej pa še za našo. Mi je tako trapasta taka torta, da je joj. Barbike tud od daleč še ni videla, pa če bo po moje jo še en lep čas ne bo, vsaj svoje ne. Ko sem mojmu povedala je kr zelen ratal, je tolk proti takim igračam. Jo bo danes seznanil s najinim mnenjem, bo po mojem fest dolg nos. Kakšne torte ste/boste pa ve imele?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   torta in tašča
22.9.2005 12:23:04   
jazz
Poskusite tašči predlagat da naj speče raje kakšno pikapolonico ali medvedka,takšno da jo bo mala imela rada.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   torta in tašča
22.9.2005 12:28:02   
nina199
mi smo imeli torto v obliki dalmatinca, ker je bilo
prvo leto nase princeske veliko povezano s tem kuzkom.
jo je pa naredila moja mama jaz sem jo hotela narociti
a je vztrajala da jo bo ona spekla, ji je pa res dalmi
ful dober ratal in tudi okusen je bil.     

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   torta in tašča
22.9.2005 12:37:42   
violinski
Za 1. rd. nismo nič pretiravali in komplicirali - navadna okrogla tortica 12 kosov, menda, gor pa slikica od Kitty (risanka), ki leti z letalom. Zato da je bila bolj pisana.

Lana je itak ni kaj posebej obrajtala. Razen za jest, seveda.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   torta in tašča
22.9.2005 12:46:16   
JASNA D
Lani sta jo za Marka družno pripravili tašča in moževa svakinja. Navadno, okrohlo. Letos sem jo naročila pri piki Nogavički v Zg. Hočah ali tam nekje. Zopet navadno okroglo - pol čokoladne in pol višnjeve. Da je bila malemu zanimiva, sem kupila še Miki miška iz marcipana, ki ga itak ni maral in je rekel, da ni dober. Ga je samo šlatal, da je bil cel umazan. Za ta malo bom naredila enako.

Jasna

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   torta in tašča
22.9.2005 12:50:52   
žiža
ja sej to je namen torte za 1. rojstni dan. Da je otroku zanimiva in predvsem mnjami dobra.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   torta in tašča
22.9.2005 12:54:05   
Lenny
Za prvi rojstni dan smo naročili okroglo čokoladno torto z napisom in živalcami iz marcipana. Mali je najbolj užival, ko je mene s čokolado po "fasadi" za uradno slikanje namazal, tako da ni tistega visažista, ki bi tak make up naredil

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   torta in tašča
22.9.2005 12:54:44   
CatJa
Jan je dobil pikapolonico, ker ima zelo rad tisto iz telegrama in pesmico o piki poki

Jedel je pa ni

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   torta in tašča
22.9.2005 12:57:00   
CatJa
Aja, pa sej tašči pa res lahko mirno poveta kakšne so vaše želje. In seveda pohvalita lansko barbiko. Letos naj pač drug motiv izbere. Sam naj bo tako dobra kot lanska!
Mal se ji že morata dobrikat, da ne bo res užaljena.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   torta in tašča
22.9.2005 12:58:19   
CatJa
sem mislila tisto od Sarine sestrične.

Boljš, da neham ....

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   torta in tašča
22.9.2005 13:15:14   
viv_
Meni je pa to tako smešno - a ni škoda tvojih in moževih živcev in vseh izrečenih besed zaradi ene torte. Pač ti naredi ali kupi torto, ki bo všeč tebi in tvojemu možu in pa seveda mali, tašči pa pusti veselje. Pa saj ima ženska lep namen in če bo naredila barbiko ne bo nikomur škodovalo.


(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   torta in tašča
22.9.2005 13:15:31   
Pinga
No da še jaz povem svoje mnenje.
Bili smo že na veliko otroških rojstnih dnevih kjer so imeli različne torte barbi in podobne. Vzuelno še nekak zgleda, postregli pa so nam kot svinjam ( oprosti izrazu ) ampak je res. Take torte sploh ne moreš lepo razrezat in potem zgleda tak, kot da bi ti nekdo s zajemalko vrgel kos torte na krožnik.ž
Ko smo imeli mi lani in letos za pikicin rojstni dan klasično okroglo torto ( lani motiv Miki miška, letos pa Pooh in Slovon ) pa me je kolegica, ki rada prakticira barbi torte začudeno vprašala, kaj okroglo torto imate ?
Ko sem ji rekla, da lahko s tako torto goste vsaj dostojno postrežem, se je pa verjetno zamislila, saj so potem tudi oni imeli letos klasično torto.
Sicer pa vsak ima tako, kot si želi.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   torta in tašča
22.9.2005 13:31:06   
muki1
Jaz sem svoji hčerkici za rojstni dan sama spekla torto. Sem rekla, da tako hočem, ker je moje dete in ima samo enkrat prvi rojstni dan.
Potem smo meli še fešto za prijatelje in smo naročili malo večjo torto, pa si je tašča naredila veselje in je še sama eno spekla, pa je skoraj cela ostala, ker je bila suha, kot so suhe vse njene torte.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   torta in tašča
22.9.2005 13:53:23   
total
Mi smo meli medvedka,tak je bil lep,lahko si pogledaš v albumih.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: torta in tašča
24.9.2005 9:20:18   
Marogica
Žiža, mislim, da preveč kompliciraš. Če se tašči da takšno torto delat, pa naj. KAj se pa ti sekiraš? In vedi še nekaj, otroku ni pomembno ali je torta dobra ali ne, temveč kako izgleda. Naš je bil najbolj srečen, ko smo mu pri enem letu pustilli, da je dal roko v torto, potem pa roko v usta. konec koncev je torta njegova. Če ga sedaj vprašam, kakšna je bila torta za njegov 1. rojstni dn, pa sigurno ne bo vedel, kakšnega okusa.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: torta in tašča
24.9.2005 9:42:51   
žiža
ja sej v tem je fora. Jaz nočem da torta izgleda kot barbika. Naša jo itak ne bo jedla ker je alergična na jajca. Naša ma rada medvedke, pa zajce, pa rožice........
no dost debate, pozabte, jaz sem že. Kakšna bo torta boste pa v albumu vidle.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: torta in tašča
24.9.2005 9:46:33   
Anonimen
Žiža našo tortico Sončka si lahko pogledaš v albumu :)
Pa veliko sreče s tvojo tortico :)

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: torta in tašča
24.9.2005 20:14:37   
žiža
EEE, TO JE LEPA TORTICA ZA 1. ROJSTNI DAN

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: torta in tašča
26.9.2005 10:40:52   
piščanc
otrokom torte sploh niso pomembne, še posebej za prvi r.d. jih niti pogledajo ne, tud celotno slavje in paradiranje je bolj za starše kot pa za enoletnike

bodi vesela, da se tašča vsaj zanima za tvojo pupiko in pojejte torto barbi in konec

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: torta in tašča
26.9.2005 13:48:32   
Tejči
Hehe, mi bomo pa imeli barbi torto..zato ker je mali tako vse lepo in zanimivo (za 5 minut), mami pa je barbi všeč.. user posted image  Drugo leto pa bo mogoče že sama izrazla željo, kaj ji je lepše, ali medvedek, metuljček, ...

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: torta in tašča
26.9.2005 14:05:12   
HuAnita
Jaz sem naročila muco (Žiža, upam da pridete, pa Pina si za RD močno želi kakšno Barbiko ali Anabell ali kaj je že...user posted image user posted image user posted image ), upam, da bo. Ker tista gospa ima idejo, da mora biti punčka gor (isto frko smo imeli za krst..., sem hotela muco, pa je naredila s punčkouser posted image ).

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: torta in tašča
27.9.2005 3:34:42   
kati*
ojla

ne vem kaj se sploh tolk sekirate ... sem bla že na kar parih rojstnih dnevih otrok ... in moj zaključek je bil tak: do tretjega leta otroc itak sploh ne jedo tiste torte oz. sam mal "poskušajo" - sicer pa ful je dogajanje in veselje, ko pihne svečko in nastavljanje kameram /fotoaparatom ... to je pa tud vse ... če jo sama doma naredi mama ali pa profi - reakcije otrok so iste ... mi smo tisti, ki smo navdušeni nad izgledom tort


_____________________________

lp, K

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: torta in tašča
27.9.2005 11:46:45   
ma-ja
Pri nas je tudi tašča pristavla svoj piskrček, kar vsako leto. Jaz sem pa vseeno še naročila torto, tako ta pravo. Sicer za 1. r d res še ne vejo, glavno da svečka gori. Tašča je pa potem vseeno odnehala, ker so samo ta kupljeno torto pojedli, njena je pa ponavadi ostala.
Letos sem se pa sama lotila torte. NAredila sem jo v ta velikem pekaču, dala sem pa narediti sliko formule. Tako sploh noben ni opazil, da je torta domača. Pojedli so jo pa vsak dva kosa. Ampak najlepše je bilo pa, ko mi je Nejc na koncu rekel , "mami, hvala za torto, pa glih formulo sem hotel". Najlepša pohvala kar sem jih kdajkoli dobila.

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu nina199)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: torta in tašča
27.9.2005 21:55:21   
KODA
Moja tašča obvlada peko slaščic in tort,ampak se ne sili zraven na tem področju.Ta starejšemu je za prvi rojstni dan naredila torto v obliki enke.Pri tamalemu pa je problem.Kako narediti torto brez mleka in jajc?Zato moramo za njega obvezno dati delati torto po naročilu.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu ma-ja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: torta in tašča
27.9.2005 22:03:55   
Marogica
Žiža, sem ti že odgovorila, vendar ker so se nekatere pohvalile s toratami, bi se rada še jaz. Seveda je nisem sama naredila ampak teta(moja sestra). Je res nekaj posebnega, čeprav naredi ona vsako leto nekaj posebnega. Bor izrazi željo, kaj bi rad, ona pa enostavno naredi. Mater je super teta.
Dodala bom link, vendar ne vem, če bo aktiven.

http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=5207&besede=torta%20ladja


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?