|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trail-gator
8.5.2010 0:37:20   
frufru
Upam, da nisem falila teme. Gre za kolesarjenje z otroki. Oziroma za pripomoček: http://www.trail-gator.com http://www.bikes2udirect.com/bikes_html/images/items/A0002.jpg
Nam je sedež postal že malo tesen -> med kolesarjenjem se zadevamo ob nosilec za nogice. Pa se mi zdi to super ideja. Glede na to, da ni glih poceni: A ima kdo izkušnje s tem??? user posted image


< Sporočilo je popravil frufru -- 8.5.2010 0:41:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trail-gator
8.5.2010 8:25:14   
Jančika_
Naši prijatelji so ga imeli in so bili zelo zadovoljni. Kupili so rabljenega.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trail-gator
8.5.2010 8:26:24   
Jančika_
Aja, enkrat sem pa videla enega home-made. Lastnik je rekel, da sploh ni bilo problem narediti.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trail-gator
14.5.2010 11:00:22   
Sofi
Prvič vidim!
A to je otroško kolo spredaj dvignjeno ali kako? Ali je samo slika čudna?

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trail-gator
16.5.2010 9:24:54   
mayci
Mi smo ga kupili lani poleti, mož je naročil originalnega prek e-baya. Uporabljali smo ga za kolesarjenje na malo daljše razdalje, pa tik ob cesti, ker je sicer nevarno za otroka. Naš mali je fuuul uživaluser posted image , veliko bolj kot v sedežku in letos komaj čaka, da gremo spet (oz. bosta šla z očijem, ker imam jaz že mal prevelik trebušček..user posted image )

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trail-gator
31.5.2010 20:43:12   
frufru
Mayci, koliko je pa to dvignjeno? Naš ma še koleščke zraven. a to kaj moti?

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trail-gator
2.6.2010 9:28:03   
mayci
frufru, dvignjeno je približno 10-15 cm. Če pa pomožna koleščka motijo, ti pa ne znam povedat, ker jih naš ni imel. 

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trail-gator
15.6.2010 14:39:31   
Balerina
Če pogledaš na eni sliki se vidi da pomožna koleščka dvignejo in se potem pelje brez pomožnih koleščk. Poglej si drugi link.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trail-gator
16.6.2010 17:55:27   
frufru
ja samo tisto so kolescka od trail gatorja

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trail-gator
20.6.2010 15:04:23   
mayci
fru fru, po zadnjih informacijah (sem vprašala kolega, ki ima prav tako trail gatorja in ima mali še pomožne koleščke gor), je treba pomožna vsakič odviti in dvigniti ali pa sneti, ker se sicer ne da voziti.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?