|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trajanje menstruacije
29.11.2009 16:46:26   
sabi
pozdravljene!
Mene pa nekaj zanima in sicer prejšnjo soboto naj bi dobila menstro,to pomeni, da sem imela soboto in nedeljo zelo malo izcedka, potem pa od ponedeljka naprej močna menstruacija, ki traja še danes, to pomeni že deosmi dan, sem deset mesecev po porodu, ne dojim več, prva menstra po porodu pa je bila prejšnji mesec in je trajala vse skupaj osem dni in neboleča, pred porodom pa so bile zelo zelo boleče, sedanja menstra me nič ne boli, razen križ, ampak kri je zelo temno rdeča in res močna.Zanima me sli je to normalno in do kdaj naj bi trajala menstruacije.
Že vnaprej hvala za vaše odgovore
lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trajanje menstruacije
29.11.2009 17:52:13   
mamica2009
Tudi jaz sem po porodu mela menstruacijo zelooo močno in nebolečo, sicer mam še jo zdaj, vstavili so mi namreč mireno, in krvavim že od 14.10.Tak da bi že cajt bil da se neha.Je pa bila tudi zelo rdeča.
Pišem zato, ker sem na vstavitev mirene šla 4 dan menstruacije in tudi do takrat je dobesedno teklo iz mene.
Se mi zdi da se po porodu vse spremeni.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trajanje menstruacije
29.11.2009 18:46:05   
sabi
do koliko dni pa je normalno da traja?

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?