|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trenutek resnice....
25.5.2010 17:44:45   
*miska.mcc*
ce je katera gledala vceraj...

bi si upale? hcer v studiju, moz doma. vceraj sta verjetno gledala skupaj. in za 10.000 € so izvedeli, da bi za denar zapustila druzino, da ima ljubimca, ki je po njenem boljsi v postelji od moza.

samo vprasam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trenutek resnice....
25.5.2010 17:59:50   
luka jan
Sicer moja zgodba ne bi bila tako pikantna kot njena, pa vseeno, jaz nebi. Ga ni denarja na tem svetu da bi vsi vse vedeli o meni. Tako ali tako že vedo preveč, oziroma si mislijo da vedo.user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trenutek resnice....
25.5.2010 18:11:04   
Najaa
V bistvu ne štekam, kako vejo, da ne laže?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trenutek resnice....
25.5.2010 19:47:00   
alda
user posted image user posted image na lestvici najbolj tupih-glubih oddaj si ta oddaja deli prvo mesto s vsemi izdajami Big brotherja , Kmetije,in ostale navlake user posted image user posted image

Sicer oddaje ne gledam več, lani sem mislim da prav v začetki enih 15-20min in mi je šlo kar na kozlanje!
Kaj vse bi ljudje razodeli vesoljni Sloveniji za trenutek slave in denarja user posted image user posted image
in pri tem sploh ne pomislijo na svoje dostojanstvo, otroke, partnerje, starše,.....

..pa ja tudi mene zanima po kakem ključu /detektor mislim da ni lih verodostojen element/ določijo ali je odg. laž ali pa resnica

< Sporočilo je popravil alda -- 25.5.2010 19:48:07 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trenutek resnice....
25.5.2010 19:48:46   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

V bistvu ne štekam, kako vejo, da ne laže?


Pred oddajo je na poligrafu, kjer imajo nevemkoliko vprašanj (60 ali nekaj takega, nisem glih ziher), potem pa za oddajo poberejo, tistih 15 ali koliko jih je, ...user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trenutek resnice....
25.5.2010 20:08:11   
Najaa
Aha hvala, enea. V bistvu nisem še nikoli gledala, mi je pa tud zanimivo, kaj vse so ljudje pripravljeni izdat za denar. Pa prizadet svoje najbližje...

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trenutek resnice....
25.5.2010 20:13:37   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: alda

user posted image user posted image na lestvici najbolj tupih-glubih oddaj si ta oddaja deli prvo mesto s vsemi izdajami Big brotherja , Kmetije,in ostale navlake user posted image user posted image

Sicer oddaje ne gledam več, lani sem mislim da prav v začetki enih 15-20min in mi je šlo kar na kozlanje!
Kaj vse bi ljudje razodeli vesoljni Sloveniji za trenutek slave in denarja user posted image user posted image
in pri tem sploh ne pomislijo na svoje dostojanstvo, otroke, partnerje, starše,.....

..pa ja tudi mene zanima po kakem ključu /detektor mislim da ni lih verodostojen element/ določijo ali je odg. laž ali pa resnica

Se strinjam ,popolnoma !user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trenutek resnice....
25.5.2010 21:53:46   
čebelica01
bedarija

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 6:25:09   
2violina
Vse kar zasledim je med reklamami vendar se že tu sprašujam kje za vraga dobijo takšne ljudi.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 6:35:23   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Aha hvala, enea. V bistvu nisem še nikoli gledala, mi je pa tud zanimivo, kaj vse so ljudje pripravljeni izdat za denar. Pa prizadet svoje najbližje...

Za nekatere je to popolnoma preprosto.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 9:03:20   
pridna_janja
Pa tista je bla malo čudna joj jaz ne bi priznala za noben denar da bi prišlo do tega da bi kakega prevarala pa tudi na pamet mi ne pride da če sem z enim da ga prevaram.

< Sporočilo je popravil pridna_janja -- 26.5.2010 9:04:07 >


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 11:06:49   
ivao1
ja koncept oddaje je takšn kakršen je, enim je zelo všeč, enim pa ne, si pa velikrat mislim: matr bi blo zanimivo če bi bil kak župnik na stolu, doktor,  politik,.... to da ena **** prizna da je varala moža je brezveze, čez pol ure že pozabiš.
sem pa enkrat gledala  mislim da je bil srbski trenutek resnice, tist pa je blo, sem kr mislila da bo unga tipa na stolu med odajo policija aretiralauser posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 11:11:47   
*miska.mcc*
sama sem si v ponedeljek predstavljala, kako ta kelnerca lepo sedi na kavcu s svojim mozem in gleda oddajo...

ne vem no....si ne morem mislit, da ji tako dol visi.


(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 11:26:18   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

sama sem si v ponedeljek predstavljala, kako ta kelnerca lepo sedi na kavcu s svojim mozem in gleda oddajo...

ne vem no....si ne morem mislit, da ji tako dol visi.




Če je on "normalen" pol ona v kotu na koruzi kleči...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 12:30:21   
mačkicamala
Mene sploh v oddajo nebi vzeli,nimam in tudi nisem nikoli  imela pestrega in raznolikega sex lajfa.

Me je moj mož začaral in to je to.user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 12:32:00   
ronja
Počakaj, saj si še mlada;)

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 12:37:49   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Počakaj, saj si še mlada;)


Za enkrat nebi,res ne.Mi več pomeni zaupanje v nekoga,kot pa biksanje naokrog.In tudi,ne hvala, za iti v tako oddajo.

Da je pa oddaja gledljiva pa morajo take ljudi zbrat.Mi je pa žal,da nisem gledala.

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 13:41:57   
*miska.mcc*
jaz sem zdaj tretjic gledala se mi zdi.
lani sem samo 2x, ker je blo bv. letos pa očitno res same extremne od**ke zbirajouser posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 19:29:00   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Mene sploh v oddajo nebi vzeli,nimam in tudi nisem nikoli  imela pestrega in raznolikega sex lajfa.

Me je moj mož začaral in to je to.user posted image

A bi morda ... user posted image .. midva ,to spremenila .... mislim ... sex lajf !user posted image user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 19:30:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ce je katera gledala vceraj...



jaz prestavim že, če samo reklamo vidim za to oddajo. user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 19:47:04   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Mene sploh v oddajo nebi vzeli,nimam in tudi nisem nikoli  imela pestrega in raznolikega sex lajfa.

Me je moj mož začaral in to je to.user posted image

A bi morda ... user posted image .. midva ,to spremenila .... mislim ... sex lajf !user posted image user posted image


Spomnila sem se Tjazija. Zanimivo.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trenutek resnice....
26.5.2010 21:58:34   
ronja
A ni bil Tjazi čisto nor na svojo ženo? Ali pa ne spremljam preveč dobro (tudi enako mogoče)...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trenutek resnice....
27.5.2010 9:08:44   
mojamura
mah....ne vem jaz sem gledala to oddajo nekje 5 minut, ker so bile pač na drugem programu reklame....in res ne vem kako lahko grejo ljudje iz sebe osla delat na oddajo, samo zaradi kešauser posted image user posted image ....

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trenutek resnice....
27.5.2010 9:22:04   
*miska.mcc*
kdo pa je tjazi?

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: trenutek resnice....
27.5.2010 10:00:19   
tamiflu
Ne bi za noben dnar takole vsega povedala o sebi. Neke skrivnoti pa tudi moram meti. 
Drugim pa pač. kot jim paše.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?