|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 10:34:20   
smrček



Ali je že katera prakticirala tri sedeže (lupinica, 9-18 in še enega do 36kg) v avtu na zadnji klopi in v kateri avto je to šlo? Naš Passat karavan nima možnosti izklopa prednjega airbag-a, oz. ti za izklop nihče ne garantira, (kao več-ji poseg v elektroniko bla, bla...) zato bom primorana voziti vse tri malčke na zadnjem sedežu. Sedaj imam jajčko MC Mico, 9-18 je MC PriorXP, sedaj pa smo pred nakupom še večjega avtosedeža (18-36) po vsej verjetnosti zopet Maxi Cosi.




_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 10:46:01   
lojzika
V kakšen enoprostorec ziher grejo. sem pa zadnjič videla v multipla fiatu kar 4 sedeže.
Spredaj jajčka pa zadaj še trije avtosedeži.

Mi je bilo full fajn za videt

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 11:06:59   
petra a
v xsaro picasso grejo sigurn trije

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 12:47:08   
flikflak
Jaz jih tako vozim v Fordu Mondeo. user posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 13:09:27   
lelaval
Midva sva jajćko in 2 jahača komaj pripasala v Lantro. In sva ravno iz tega razloga, da otroci sedijo komot v avtu kupila 7 prostorca - 2 vrsti sedežev po 2 kom in 1 vrsta za 3.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu flikflak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 13:10:57   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: petra a

v xsaro picasso grejo sigurn trije


Ja, pri nas so šli zadnjič trije 15-36 kg.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 14:08:26   
smrček
Nabava enoprostorca je nekako dolgoročni plan, tretjega junaka pa pričakujemo julija.

Zelo bi mi koristilo, če mi katera napiše še tip sedežev, ki gredo na zadnji zic.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 19:03:51   
naniplus4
Imeli v picassotu 3 stolčke: brevija, potem menjali za roemerja, pa dva jahača z naslonom (firme ne vem). Je pa v tem razredu picasso edini enoprostorec s 3 enakimi sedeži, ostali (scenic npr.) imajo srednji sedež malo ožji, tako da ne gre vedno stolček gor. V picassotu je pa vseeno, kam daš kateri stolček, je pa res, da imata samo krajna dva isofix.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 19:05:28   
Anonimen
Kangoo.

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
18.2.2008 19:13:12   
ada2
laguna grandtour - 2 brevija- od 8-19 kg, in jahač -podaljšan z naslonom - concord (stari model).
gesta pa tudi 2 jjahača in en breviuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
20.2.2008 20:13:09   
tananejka
Ford S-max

2x Maxi Cosi Rodi (od 15-36)
1x MC Priori (9-18)

Dovolj prostora za vse 3 sedeže, pripenja se normalno. Tudi za prtljago je dovolj prostoruser posted image . Smax je širši od večine enoprostorcev.

Prej smo imeli Opel Merivo in smo otroke 10 minut pripenjaliuser posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
20.2.2008 22:35:57   
Nogavica
Mogoče še tukaj najdeš kaj koristnega.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
21.2.2008 16:38:49   
špelin@
Na frišno preverjeno user posted image : v novo astro karavan gredo jahač + avtosedež 9-18 kil + lupina. Ali celo jahač + avtosedež 15-36 kil (v bistvu jahač z naslonjalom za hrbet) + avtosedež 9-18 kil. Ampak ta druga varianta pride natlačena user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
23.2.2008 23:17:24   
2ursae
sam to, ko vam uspe vse tri zgužvat zadaj, najbrž pomeni, da niso pripeti z isofixom, ne user posted image . Pri nas imamo sicer le dva sedeža, sam se igramo z mislijo, da bodo nekega dne tudi pri nas trije, pa ko gledam zadaj, kako sta razkomotena sedež 9-18 in lupinca mi ni jasno, kako bi zraven uštulila še jahača - trenutno ni zadaj prostora niti za mojo rit user posted image .

lelaval, mi imamo tud 7-sedežni avto - kako se odločiš, katere revež bo sedel čisto zadaj user posted image ?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
25.2.2008 18:11:05   
jakoLUlana
mercedes GL user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
1.3.2008 14:58:02   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: tananejka
Prej smo imeli Opel Merivo in smo otroke 10 minut pripenjaliuser posted image


Zanimivo, nam pa grejo v Merivouser posted image

Smrček, pri nakupu bodi pozorna na širino sedeža. MC jahač je za 4cm ožji od Romerjauser posted image

LP

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trije avtosedeži na zadnji klopi v avtu
27.3.2017 10:57:31   
ljncku
Tudi našo 5 člansko družino muči ta problem: imava 3 otroke, za katere glede na njihovo višino potrebujeva 2 avtosedeža do 36kg in lupinico, ki je priklopljena na isofix. Rada bi obdržala najin avto BMW 5 karavan, pa vse to ne gre na zadnjo klop, ki ima z leve in desne isofix, na sredini pa ne (opcija, da bi bil spredaj otrok, jaz pa zadaj, odpade). Iščem torej 2 ozka avtosedeža do 36kg (eden je lahko na isofix) oz. enega do 36kg in enega jahača, ki pa mora biti prav tako ozek (ta bi bil na sredini). Ima kdo izkušnje z ozkimi avtosedeži in ozkimi jahači? Bi prosila kar za navedbo znamke in modela, se najlažje bi bilo, če mi pripnete kar link. Hvala za pomoč.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?