|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trst, mirella
27.9.2005 15:50:15   
...taša...
Zanima me, če je bila katera v teh dneh v Trstu pri Kitajcih ali Mirelli in če imajo že zimsko robo?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trst, mirella
28.9.2005 12:45:33   
Anonimen




Jaz grem drug teden tja ker dobijo robo prvi torek v mesecu. Ker hodim tja že dve leti
vem kdaj dobijo robo za sezono in kdaj se izplača.Torej oktober in november za jesensko zimsko robo.L.p.



(odgovor članu ...taša...)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trst, mirella
29.9.2005 2:26:41   
KODA
Najbolj sveže.Veraj popoldne sem bila tam.Samo prehodno robo,nekaj podloženih trenirk s flisom(6EU).Jeans za fante(5EU).Dekliške majčke(3EU).Prehodne otr. jakne(7EU).Podloženi fantovski brezrokavnik(5EU).Ženske kavbojke(6EU).Ženske majčke z ovratničkom(3EU).Ženske hlače s elestanom-črne(3EU).Ženski pulovarčki-bolj tenki(5EU).Bolj konkretne zimske robe tam še  zaenkrat ni.Za punčke je več izbire,kot za fantke.Mi smo bolj na tekočem s fantovsko robo.To sem zasledila v Mirelli.Mož pravi,da je to trgovina,kjer 60% ženske robe,39% otroške robe,1 sam boooogi% pa pripada moškim.user posted image user posted image user posted image Tam kjer imajo kitajci trgovine,pa nisem nič hodila.Lep pozdrav!

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trst, mirella
29.9.2005 16:44:45   
Lu
Kje pa je ta Mirella? Ponavadi gremo samo h Kitajcem.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trst, mirella
29.9.2005 18:13:17   
KODA
Prvo je železniška postaja,nato parkirna hiša Silos,nato gl.avtobusna postaja.Nato se obrneš na glavno prometnico proti pristanišču,pa še dobrih 200m.Potem vidiš staro opečnato zgradbo s stopničkami(nič ne piše zunaj samo na vratih delovni čas).Če sem si dobr zapomnila je del čas od 5h-12,pa od14-18.Ponedeljki zaprto.To piše na vratih,ne vem pa koliko je veljavno.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trst, mirella
30.9.2005 7:43:15   
Anonimen



Lahko greš čez Občine po stari cesti proti Trstu. Ko prideš v Trst greš proti obali-tam kjer je parkirišče.Na desni strani boš videla to stavbo.Ponavadi imajo zunaj tudi nekaj razstavljenih oblek.Je pa čisto ob cesti.Dolga rumena stavba.Predhodnica ti je opisala smer če prideš naokrog po obvoznici-avtocesti.



(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trst, mirella
30.9.2005 12:18:38   
Anonimen
Od silosov-parkirne hiše naravnost mimo bencinske mimo gledališča(rdeča stavba)Tripcovich čez dolg prehod za pešce naprej ravno po ozkem pločniku naravnost.Na desni strani boš naletela na eno zelo neugledno stavbo in tam je Mirella.
Se ti pa bolj splačajo kitajci imajo več izbire.Zunaj so že zimske jakne za ženske.Autlet Stor ima tudi robo vse po 1 euro...kakšno me ne sprašujuser posted image
Sedaj se je šele začelo z zimsko robo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trst, mirella
1.10.2005 0:13:29   
KODA
Kje je kakšna trgovina od kitajcev,ki ima dosti otroške robe?Kakšna roba je v Autlet store in kje je to?user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trst, mirella
18.4.2007 22:40:52   
TheAngel
Ojla mamice.
Sem našla tale star post.

Ali mogoče katera ve kako je Mirella ob sobotah odprta? Vedno smo šli med tednom, sedaj pa ni pa ni časa.
HVALA

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trst, mirella
24.4.2007 22:11:19   
tinadvojčica
Pozdravljena!

Ob sobotah odprejo mirelo ob 5 pa do 12 (ali 12.30) potem pa jo odprejo okoli 14.30 pa do 18.00. Saj zdi se mi da je tako. Se ti pa sigurno najbolj splača iti v soboto ob 5 ker takrat dobiš največ robe pa še gužve ni. Jaz grem 12. 05. in to ob petih.

Lp pa uspešen shooping

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trst, mirella
24.4.2007 22:19:54   
Miss Piggy
Odprto imajo od 5h do 12h. In potem od 13.30 do nevemkdajuser posted image .
Mi smo bili 10 dni nazaj in so bili čist izropani. Baje so pričakovali robo. Upam, da boste imeli vi več sreče!!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?