|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tunizija
7.5.2007 8:31:54   
alesnik
user posted image user posted image user posted image Mi se odpravljamo na dopust v Tunizijo na Djerbo , konec avgusta in zanima me če je bila že katera tam z otroci, moj sin bo takrat star 21 mesecev in pol in zanima me kakšna zdravila naj nesem zraven???In prosila bi če mi kdo še pove kaj več o tem kako je tam z hrano.... pijačo.... in tudi cene me zanimajo,kaj koliko stane????? Hvala za odgovore že vnaprej!!!!

_____________________________

Moj sin je Aleks Aleksej!Rojen je 11.11.2005!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tunizija
7.5.2007 10:01:59   
total
Odtipkaj v iskaliniku Djerba pa ti bo velik ven vrglo,je bilo velik govora o tem.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu alesnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tunizija
7.5.2007 10:06:09   
Anja25
Tunizija je umazana dežela. Hoteli in zgradbe so še kar ker so pač novi, samo kar se pa čistoče tiče so pa na samem dnu. Na slikah je lepo realnost pa čist druga. Glede hrane ti povem, da tako majhen otrok kot ga imaš ti ne vem kaj bo jedel. Slaščic in sadja je na tone, ampak sam od tega se ne da živet. Solate in ostala hrana npr. salame, ki bosta mogoče dve vrsti niso nič v hladilniku, pač pa kar tako postavljeni na tisti hudi vročini. Pijačo ti priporočam piti samo ustekleničeno. Bo pa verjetno avgusta tam še peklenska vročina, pričakuj nad 40 stopinj. In če vam še klima ne bo delala, tako kot nam ni ste ga pa n******* kot user posted image . No če pa že klima dela, pa ne dela takrat ko bi ti hotela ampak je centralno vodena.
Toliko na hitro in lep dopust vam želim.

LP

(odgovor članu alesnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tunizija
7.5.2007 10:35:14   
total
Zanimivo,velik punc iz RR je bilo na Djerbi in vse hvalijo kako lepo je tam in tut o hrani je bilo pohvaljeno,odvisno v kerem hotelu si bla????

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tunizija
7.5.2007 10:41:33   
rija
Anja25: meni se ob branju tvojega posta zdi, da nisi bila pripravljena, kam greš in da nisi upoštevala zlatega pravila potovanja na jug: bolj na jug greš, več zvezdic mora imeti hotel.

Jaz v tuniziji še sicer nisem bila, sem pa bila v egiptu, pa so me vsi strašili, kak je umazano in kaj vem kaj še vse, tak, da sem mislila, da ko bom iz letala stopila, da se bom do kolen v drek pogreznila....

Ampak dopust v egiptu je bil eden mojih najlepših...zakaj? ker nisem imela nekih prevelikih pričakovanj.....ja, res je umazano...ja, res je bila samo ena vrsta salam....pa en kup jedi, za katere ne veš ali naj ješ ali ne....ampak punce, to je islam....če želite sterilne čistoče in česa drugega idite v portorož: okolje bo vsekakor bolj domače.

In še nekaj: veliko ljudi poznam, ki mislijo, da če plačajo dobrih 200 eur, da jih bodo pa nekje na jugu po rokah nosili.....a-a..... tudi tu velikokrat velja: malo penez, malo muzike.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tunizija
7.5.2007 10:41:53   
alesnik
jaz grem v hotel abir in to 28.8!Hvala  total bom pogledala malo o teh temah!Lep dan še naprej

_____________________________

Moj sin je Aleks Aleksej!Rojen je 11.11.2005!!!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tunizija
7.5.2007 11:13:57   
total
IZVIRNO SPOROČILO: alesnik

jaz grem v hotel abir in to 28.8!Hvala  total bom pogledala malo o teh temah!Lep dan še naprej


Ni kejuser posted image ,boš velik prebrala o tem,lepo se mejte in prosim poročaj,ker jaz razmišlaj za drugo leto...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu alesnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tunizija
7.5.2007 11:20:25   
alesnik
vam sporočim kako je bilo!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Moj sin je Aleks Aleksej!Rojen je 11.11.2005!!!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tunizija
7.5.2007 11:53:57   
Olivija
Hrana je zelo dobra. Naša takrat 10-mesečnica in imela vsakič ogromne oči, ko je zagledala bife. In je jedla skoraj vse, ne samo slaščice. Probala je celo njihovo hrano, pojedla je tudi ogromno kus-kusa in riža.

Čisto je bilo tudi, zelo. Driske ni dobil nihče od nas in tudi ostali gostje hotela ne, tako da smo preživeli res lepe počitnice. Hodili smo tudi malo po Djerbi. In kot sem že dostikrat pisala, smo morali s tamalo tudi na urgenco, kjer so bili izredno hitri in so ji takoj zašili ustnico. Zdravnika pa totalno prijazna in tudi spraševala sta naju, če naj ji dasta narkozo in naja opozorila na možne zaplete. No, na koncu sta jo lepo zašila brez narkoze in Julija je prišla nasmejana iz operacijske sobe. Zdravstveni dom mogoče ni bil najbolj moderen, bil je pa čist.

Kakšnih posebnih zdravil razen svečk in kaj za zniževanje vročine se verjetno ne splača vzeti, ker imajo dobro založene lekarne in proti njihovim bakterijam imajo verjetno oni najboljša zdravila.

(odgovor članu alesnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tunizija
8.5.2007 7:28:25   
Andra
IZVIRNO SPOROČILO: alesnik

jaz grem v hotel abir in to 28.8!Hvala  total bom pogledala malo o teh temah!Lep dan še naprej


Sem prepričana, da ni najbolj posrečena izbira hotela, glede na to, da imate še malega otroka. Hotel ima samo 3* in tudi sama hrana je precej enolična.
Hotel je od plaže oddaljen 400m in se moraš sprehoditi po vročem soncu in pesku. Njegova lega ni najboljša.
Priporočam ti hotel Vincci Djerba Resort 4* ali Vento Helios/Iliade 4*.

Če te še kaj zanima, me vprašaj.

(odgovor članu alesnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tunizija
8.5.2007 7:33:58   
Andra
 
Poglej si hotele, ki sem ti jih predlagala...

http://www.firstminute.si/default-30200.html?Dest=482&Hotel=8908&Pon=770&Prevoz=4&UgD=1

http://www.firstminute.si/default-30200.html?Dest=482&Hotel=11373&Pon=1282&Prevoz=4&UgD=1

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tunizija
8.5.2007 10:16:12   
katrina
Tudi mi se letos odravljamo v hotel Vincci in me zanima ali so vasi malcki imeli na sebi pleničke za kopanje ali samo kopalke?Kako je z mlekom?Nasa pupa se vedno zjutraj in zvecer pije mleko...stara je 16 mesecev in me malo skrbi kako bo...

Hvala in lp

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tunizija
8.5.2007 16:14:35   
alesnik
Jaz bom sabo vzela v hotel mini grelnik na elektriko  in posodico da mu lahko skuham čaj in segrejem mleko!

_____________________________

Moj sin je Aleks Aleksej!Rojen je 11.11.2005!!!

(odgovor članu katrina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tunizija
8.5.2007 18:39:43   
Andra
V hotelih imajo mikrovalovke, kjer se lahko pogreje mleko. Jaz sem ponavadi prakticirala mini kuhalnik in lonček, kjer sem pogrela mleko ali naredila čokolino, ki sem ga seveda vzela od doma. Velika večina hotelov ima baby kotiček, kjer brez problema dobiš mleko. Lahko ga pa kupiš tudi v trgovini.
Otroci imajo v bazenu kopalke ali tiste plavalne pleničke.
Resnično pa ne priporočam hotela Abir in Djerba sun.

(odgovor članu alesnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: tunizija
8.5.2007 20:58:44   
alesnik
Zakaj pa ne hotel Abir????Povejte mi kak razlog, zdaj ste me prestrašile!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj sin je Aleks Aleksej!Rojen je 11.11.2005!!!

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: tunizija
8.5.2007 21:47:23   
katrina
Andra mene zanima ce je kje blizu trgovina?Mi ze komaj cakamo da gremo na Djerbo...sploh pa Vincci resnicno vsi hvalijo...upam da nam bo res tako lepo user posted image  Od letos naprej imajo v Vincci Djerba hotelu tudi polne penzione tako da bomo imeli tri oborke...ze zaradi pupe je bolje...

Andra kako je z vticnicami?Slisala sem da so drugacne zato imam pomisleke glede grelnika user posted image

V hotelu Djerba sun All je bila moja prijateljica ki nima otrok in se k sreci da jih nima saj v tem hotelu ne bi bilo primerno...sobe so bile v zelo razpadajocem stanju poleg tega jim je se puscala voda v sobi in tudi hrane ni bilo veliko na izibro kljub all...

LP katrina

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: tunizija
9.5.2007 13:37:42   
Andra
Ojla,

blizu hotela Vincci je trgovina, na poti do plaže in je dokaj dobro založena za njihove razmere.
Hrana v tem hotelu je res dobra in velika izbira.
Otroci imajo itak na bazi all inclusive, tudi če bi vidva imela samo polpenzion. Za malčke je res poskrbljeno.

Še odgovor "alesnik":
Hotel Abir je pa podobno sranje kot Djerba sun, le da ni v tako zelo razpadajočem stanju. Ponudba hrane je slaba in enolična. Oddaljenost hotela ni primerna za male otroke, ker moraš tja pešačit po vročem soncu. Vedeti moraš, da je lahko že konec junija preko 40 stopinj.
Resnično priporočam izbiro boljšega hotela, če želite imeti prijeten dopust.

(odgovor članu katrina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: tunizija
9.5.2007 13:39:59   
Andra
Aja še to sem pozabila.

Vtičnice so od hotela do hotela drugačne. Nekje naše pašejo, nekje moraš imeti pa prilagojene njihovim. Če imaš novejši kuhalnik, že ima takšen vtikač.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: tunizija
9.5.2007 14:38:29   
tinkamiška
Hojlauser posted image

Mene pa zanima, če nič ne komplicirajo na letališču zaradi teh kuhalnikov? Ker pač komplicirajo zaradi tekočin in meni so zatežili zaradi pincete, pa ne bi rada, da mi tam vse skupaj vn zmečejo zaradi kuhalnikauser posted image Mi gremo sicer v Grčijo...

Sem pa že bila pred leti v Tuniziji, kar ene 10 let nazaj in sem bila  zelo zadovoljna, tudi s hrano. Imeli smo samopostrežni bife, bili pa smo v hotelu s 3 zvezdcami, sobe so bile čiste, vsak dan so jih pospravljali. Sem bila pa še takrat brez otrok, so pa tudi za odrasle priporočili samo tako sadje, ki se olupi, raznih jabolk in grozdja pa ne.
Pesek se res zelo zagreje, tako da nisi mogel hodit po njem brez japonk ali kakšnega drugega obuvala, morje je bilo pa ravno prav toplo.
Okolica je res umazana, okoli hotelov je bilo pa precej čisto in predvsem veliko zelenja...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: tunizija
9.5.2007 22:54:31   
can
Mi smo bili tudi 14 dni v Tuniziji z dveletnico, sicer ne na Djerbi, ampak v Soussu. Kljub temu, da smo bivali v hotelu z 3 zvezdicami, je bilo zelo čisto, urejeno, hrana pa pestra in prav okusna. Mi smo jedli čisto vse, tudi solate, sveže sadje in sladoled, pa ni noben imel kakih prebavnih težav.  Vedno pa dobiš kaj za otroke, makarone, riž, krompirček, omlete, tako, da naša ni bila nikoli lačna. Edino ji ni pasal okus mleka, ki je bil nekako bolj močan kot pri nas. Smo nesli s seboj čokolino, ki pa ga zaradi posebnega okusa mleka ni prav marala jest. Posebej pa bodite pazljivi pri sveže iztisnjenih sokovih, ki jih prodajajo na ulici, jaz sem pred leti zaradi teh sokov staknila hudo drisko. Mešajo jih namreč z vodo iz pipe, ki pa ni pitna.
Lep dopust vam želim.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: tunizija
10.5.2007 14:47:16   
Antigona
Ojla!

Jaz se vam pa javljam kar direkt iz Tunizije in sicer smo blizu Hammameta. Kot je ze ena napisala je res to, da dlje ko gres proti jugu, vec zvezdic mora imeti hotel. Pred tremi leti sem bila v Egiptu, nisem staknila driske, sedajle se mi izteka nas 14 dnevni dopust v Tuniziji in moram reci da smo 100% zadovoljni.
Smo v hotelu  Magic Life Manar Imeprial, ki je sicer res med drazjimi, vendar tukaj denarja prakticno ne potrebujes, razen za spominke...

Hrane je ogromno, Zan je star 21 mesecev in je vse po vrsti (juhe, makarone, riz spagete, krompircek, meso, sladoled, tortice in pije tudi njihovo mleko, ceprav je res popolnoma drugega okusa). O driski ni ne duha ne sluha, prej bi rekla da malce tezje kaka, ceprav se pokaka normalno vsak dan...

V teh hotrelu je ogromno zelenja, cel kup bazenov (tudi notranji, kar je trenutno zelo omembno, ker je morje se zeloooooooooo hladno, ravno tako zunanji bazeni). Imajo tudi dve manjsi pokriti otroski igrisci s tobogani in gugalnicami, so zasciteni pred soncem. Povsod so na voljo lezalniki in njihove brisace, ki jih lahko poljubno menjas (manj prtljage za sabo), brezplacno je dobil tudi otrosko posteljico, ki jo moras marsikje doplacat...

Veliko je animacije, za odrasle pa so vkljuceni v ceni tudi vsi vodni sporti (banana, smucanje na vodi, srfanje, plovba z katamarani).

Vse osebje je blazno prijazno in vsak se z Zanom malce ukvarja, kar mu je seveda vsec, ceprav se tudi sramezljivo skrije. Nosijo mu skoljke, pri vecerji ko ze poje pa on rise, mu se natakarji kaj narisejo itd...

U glavnem jaz hotela ne morem prehvalit, in ce bo vse ok, gremo drugo leto septembra z dobro leto starim otrokom in Zanom spet sem...


Pa se link od hotel:
http://www.magiclife.com/index.php?id=65&land=Tunesien&club=Manar&zeit=sommer&L=1id=49&land=Tunesien&club=Manar&zeit=sommer

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu can)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?