|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 8:54:50   
puncica
Sama sem zadnič tako za hec dala gor rokavice (so mi ravno iz omare padle) in potem iz firbca šla posodo umivat, pač me je zanimal kako je če posodo umivaš z rokavicam, pa ni tako slabo, vroča voda te ne speče, no vsaj mene ni, pa še nohtov si ne uničiš user posted image   Sama namreč sem tako lena da če imam že kej za pomit na hitr pomijem in se mi ne da še rokavic gor klačit, itak pa večino posode damo v stroj. Tako da me zanima:

A umivate posodo z gumjastimi rokavicami al brez rokavic?
Kaj pa kopalnico, stranišče, druge prostore?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 8:58:32   
Anonimen
Jaz vse delam brez rokavic. Vem da to ni najbolj pametno, sam mene rokavice nervirajo.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 9:19:39   
kokoska007
do 25. leta sem pomivala z rokavicami, ker mi je bilo zelo važno, da sem imela lepe nohte; sedaj pa vse delam brez rokavic, pomiva pa stroj

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 9:32:07   
smigli
Večinoma delam z rokavicami, ker sem alergična na detergente, sam včasih se mi pa res ne da in pol se jezim sama nase, ker fasam alergijo.user posted image

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 9:33:23   
Volga
v stanovanju delam vse brez rokavic, na vrtu pa obvezno z rokavicami.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 9:36:00   
snake
z rokavicami čistim kopalnico ker sem alergična na une močne detergente za kad, bide in lavandin

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 9:37:12   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

v stanovanju delam vse brez rokavic, na vrtu pa obvezno z rokavicami.


Enako

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 9:51:26   
cukr07
Jaz ponavadi delam vse brez rokavic. Tudi ko delam v vrtu jih ponavadi nimam gor, razen če delam kakšna ˝bolj zahtevna˝opravila - pa še to se morem prej fajn opraskat, da jih sploh dam gor.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 11:02:37   
amalija
Vse z rokavicami, ker imam ful suho in občutljivo  kožo, čeprav v kuhinji včasih kaj na hitro pomijem tudi brez - večino itak dava v stroj.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 11:12:31   
Blejka26
če imam dolge nohte pol vedno pomivam z rokavicam,drugače pa vedno brez..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 12:00:31   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

v stanovanju delam vse brez rokavic, na vrtu pa obvezno z rokavicami.


Enako

tudi jaz tako


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 12:20:32   
deja27
meni pa posodo pomiva pomivalni strojuser posted image user posted image user posted image ,drugače pa samo kopalnico pucam z rokavicam,zaradi čistil.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 13:34:22   
aluš
Meni tudi posodo pomiva pomivalec. Sicer pa med tednom za "sprotno" čiščenje ne uprabljam rokavic. Ob sobotah si jih pa nataknem in generalno spucam kopalnico in kuhinjo (plinski štedilnik, napo ..). Imam občutjivo kožo in mi potem od čistil še dva dni kar kožo sko vleče, če ne uporabljam rokavic pri čiščenju s čistili.

Pa če rože sadim ali pa v vrtu tudi rokavice, ker mi gre na jetra, ko imam potem zemljo za nohti (pa nimam ne vem kako dolgih, ravno toliko, da kovance lahko pobiram v štacuni).

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 13:55:47   
honey
Jaz vse čistim brez rokavih, ker se nekako ne spomnim, da bi jih dala gor. Sploh poleti ne, ker mi je že tako vroče, kaj še, da bi imela gor rokavice. Če pa že, pa imam tiste iz latexa (mislim, da), ki se lepo oprimejo roke - druge me nervirajo. Za zunaj imam pa obvezno rokavice, ker mi tudi gre na živce, ker imam potem vso zemljo za nohti, pa če ruvam kakšen plevel, imam vse zelene prste in nohte, tako da raje potrpim z rokavicami.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 15:51:20   
CUKRČEK
jaz vse delam brez rokavic...pol se pa zmeri pizdim, ker mam pol švoh nohte al pa tako umazane od kake zemlje z vrta, da sem ko kaka krtonja.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 15:54:28   
NevenkaP
Vse delam z rokavicami.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
6.6.2008 18:10:09   
srki
Vse brez rokavic. Aja, edino ko pucam pečico z bolj agresivnimi čistili, dam gor rokavice. Je en tak čuden občutekuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
7.6.2008 0:00:09   
Naja30
Vse brez rokavic.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
7.6.2008 6:46:38   
Hope2
Posodo pomivam brez rokavic. Kopalnice in Wc z rokavicami, ker so močnejša čistila in imam občutljive roke.  Tudi to sem prej brez rokavic, dokler me ni mož vsakič kregal, da je škoda moje kože. Na vrtu delam brez rokavic, razen ko je treba v kako luknjo ali med grmovje poseči, takrat me je strah, da bi kaj čudnega prijelauser posted image user posted image user posted image . Vendar preden nataknem rokavice, mi jih mora mož pregledat ali pa jih fajn premečkam in pretresem, ker me je spet strah, da se ni kak pajk ali žužek zaredil v njihuser posted image
Tudi ob trgatvi sem bila brez rokavic, kar je še najhuje, saj potem imaš še vsaj 1 teden grde, pobarvane roke.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.6.2008 6:48:02 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
7.6.2008 22:13:38   
barika
Jaz si še lase barvam brez rokavic. Edino, ko čistom Wc, dam rokavice gor.user posted image
me ful moti ta guma na rokah.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
7.6.2008 22:16:22   
tintin
Glede na to, da mi ob vsakem čistilu (tudi vsakem, še tako bio detergentu) koža poči do krvi, z rokavicamiuser posted image . Vse  - posodo, kopalnico...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
7.6.2008 22:18:58   
Anonimen
Jaz si še lase barvam brez rokavic.


user posted image
Jaz sem to sam enkrat prakticirala. V španiji na maturancu. Je blo zelo zabavno pol cel teden z roza rokami okol hodituser posted image

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
7.6.2008 22:21:14   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz si še lase barvam brez rokavic.


user posted image
Jaz sem to sam enkrat prakticirala. V španiji na maturancu. Je blo zelo zabavno pol cel teden z roza rokami okol hodituser posted image


ja no...imam malo rdečega za nohti..amapak vseeno bolje rdeče kot pa črnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
7.6.2008 22:23:35   
Anonimen
Vse brez, tudi po zemlji brskam brez, ker mi je to tak krasen obcutek.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: umivanje posode z/brez rokavic
8.6.2008 8:51:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Posodo pomivam brez rokavic. Kopalnice in Wc z rokavicami, ker so močnejša čistila in imam občutljive roke.  Tudi to sem prej brez rokavic, dokler me ni mož vsakič kregal, da je škoda moje kože. Na vrtu delam brez rokavic, razen ko je treba v kako luknjo ali med grmovje poseči, takrat me je strah, da bi kaj čudnega prijelauser posted image user posted image user posted image . Vendar preden nataknem rokavice, mi jih mora mož pregledat ali pa jih fajn premečkam in pretresem, ker me je spet strah, da se ni kak pajk ali žužek zaredil v njihuser posted image


Enako. user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?