|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   urejanje fotografij vaših otrok
30.8.2006 10:44:34   
vitta
Zanimajo me vaši načini urejanja fotk vaših otrok. Zadnjič sem se pogovarjala z mamico, ki razvije vse slike 2x, ene da v družinski album, ene pa v otroški album, ki ga bo pač, ko odraste otrok, vzel s sabo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
30.8.2006 10:57:07   
AKŠ
mi imamo samo en album, ki bo verjetno ostal pri nas doma.....nekaj slikic dam narediti tudi 2x, saj le te prilepim v knjigico TO SEM JAZ, katero pa bo obdržala naša mala Lea....

ampak jaz ne delam vseh slik, ker jih je preveč...naredim res tiste, ki so mi najbolj pri srcu....

ostale slikice pa uredim na računalniku in imam album nato natisnjen na CD-ju....kjer se doda še glasba in je meni osebno super zadevica (pa še veliko bolj praktična....in cenejša)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu vitta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
30.8.2006 11:44:12   
muki1
Joj, jaz pa - dokler nismo imeli digitalca, sem tako lepo urejala albume in vse sproti razvijala slikice in zraven pisala komentarje, pri skoraj vsaki sliki, kdaj je nastala, ob kateri priložnosti...... zdaj pa se samo kopičijo na računalniku in od lanskega dopusta niti ene slike nisem dala razviti.
Imam v planu, so že na Cd ju in označene, katere bom dala razviti, ampak potem bom verjetno bankrotirala, koliko se jih je v enem letu nabralo user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
30.8.2006 11:57:13   
Anonimen
Jaz jih vsak mesec dam cca. 300 razvituser posted image . V albumu jih pa opremim z datumom in s kakšnim komentarjem. Saj jih je veliko podobnih, pa bo vzel tiste s sabo. Imamo pa tudi knjigico Mali jaz. Napolnili smo pa že 4 velike albumeuser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
30.8.2006 12:51:06   
KBM
Pri nas imamo digitalca in ko se mi nabere 100 slik jih pošljem po netu za razvit,sicer je pa res in kot pravi AKŠ izberem samo najboljše za v album,nekaj jih tudi prilepim v knjigo Moj otrok!!
Vse tiste ki mi pa ostajajo pa zapečem na CD!!user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
30.8.2006 13:30:57   
babylove
Ravno čakam slike, ki sem jih dala razvit, in mu bom naredila album - scrapbooking.

Do zdaj smo jih hranili na cd-jih in trdem disku, ampak sem jih kar nekaj na ta način izgubila (virusi, poškodovan disk). Tako da bom iz moderne metode prešla na dobri stari album.

(odgovor članu vitta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
30.8.2006 15:29:02   
SaaS
Jaz veliko fotkam in vsake toliko naredim izbor in dam delat slikce. Te lepim v albume in zraven dopišem datum in še kaj zanimivega.

Tole s hranjenjem fotk na CDjih je trenutno vse lepo in prav. Ampak kaj pa čez 30 let. Se bo še dalo pogledati te fotke. Malo imam dvome pri temuser posted image
Jaz dajem samo kakšno fotko razvit 2x, da jo prilepim v spominsko knjigico, zataknem na hladilnik, podarim babicam...
Delam pa samo en album, saj bo ta potem ostal mojim otrokom. Po takem razmišljanju o dvojnikih, bi morala vse fotke razvijat po 3x, zame in za vsakega otorka enega. Če pa si omislim še kakšno hčerko, se pa število kopij še poveča..user posted image

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
30.8.2006 17:37:53   
sonchica
jaz vse vržem na računalnikuser posted image izberem najbojše počim na cd pa nesem razvit... imamo 1 album kerega je mali dobo ob rojstvu in ta bo ostal njegov kupli pa bomo še enega družinskega :) user posted image

_____________________________



(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
30.8.2006 21:24:25   
Mateja82
vsak mesec dam razvit najlepše slike po netu  in jih po vrsti - datumsko razporedim v njen album in napišem komentarje, kakšno pošljemo tudi babicam pa prababici, pa stricu  nekaj pa jih nalepim v njeno knjigo - To sem jaz. Vse slike ki so se nabrale v enem mesecu pa zapečem na CD, tako da ime vse slike ki so nastale nap.  v  njenem tretjem mesecu na enem Cd-ju.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
31.8.2006 7:21:09   
Tracy
Tudi mi delamo tako kot sonchica. Dam razvit slike, in jih dam v njen album, ki ga bo seveda nesla s sabo. POtem pa ob koncu leta naredim za preteklo leto še družinski album, kamor dam slike pretelkega leta. Ta bo seveda ostal doma.
V vsak album seveda pripišem zudi razne komentarje, oz. povem kje/za kakšno priložnost je bila slika posneta.
lp

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: urejanje fotografij vaših otrok
9.9.2006 13:04:30   
Alisa
Nekaj slik dam  razvit 2x, ker nekatere rabim za Dnevnik Moj otrok, kjer pišem tudi komentarje, ter druge za v družinski album. Tko da ostane pri meni en album, Dnevnik bo pa verjetno odnesel.

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?