|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uspavanje
11.5.2008 22:56:34   
*lenc@*
user posted image imam-naša bo stara kamlu 9m in do sedaj nam je uspavanje uspelo dokaj hitro

si je manla oči, bla sitna, v glavnem ko so bli znaki zaspanosti sva šli spat in tako je zaspala v cca10 min zihr.


zdaj pa enaki povsem enaki znaki zaspanosti, pa rogovili po postlci, pleza, se vzdiguje, v glavnem vse jo zanima samo spanje ne. Učke si pa itak mane skoz med temi "vragolijami" in to traja lahko tud do pol ure ali več in jo kar primem(ko vidim, da je čedalje bolj naspidirana), greva v dnevno se igra in ko je čist fertik skor jo pa sam položim in zaspi.
In bote rekle, ja kaj je kle narobe? saj zaspi...
a, ampka je skor eno uro tečna, zaspana in ne pa ne zaspat...

izkušnje, kak nasvet_ je to faza?user posted image



_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uspavanje
11.5.2008 22:59:44   
Anonimen
je to faza?


Tudi to je mozno....user posted image .

A da se znori na svezem zraku, ze prej, ste ze poskusili?

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uspavanje
11.5.2008 23:03:31   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

je to faza?


Tudi to je mozno....user posted image .

A da se znori na svezem zraku, ze prej, ste ze poskusili?


skoz smo zunaj, res velik, ima pa kar energije, pa recimo ko se kopamo je čist zaspana ampka ma tok rada kopanje in se čist zbudi, vriska..., ko se kasneje brišemo, je pa že čist fuč, pol pa prideva spat pa akcijauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uspavanje
11.5.2008 23:04:48   
Anonimen
Aha, pol pa nic...user posted image .

Vzemi si ta cas in bodi z njo. Pri nas se vedno traja ene pol ure. Jaz skoraj zaspim potem pa vstanem kot nova, da se kaj naredim (ali pa tipkam...user posted image ).

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uspavanje
11.5.2008 23:07:01   
nananaja
jaz ponavadi ne čakam ob njej, da zaspi, ko jo dam v posteljo, saj  mi ima preveč  traparij za pokazat pri dobrih 8m. pa skorej nikol ne joka preden zaspi, takoj zastoka, ko se ugasne luč jo večinoma v par minutah zmanjka. sicer pa jo tako dajemo spat že kar nekej časa in je vajena. ja gledam na to, da si začne met očke in podobno, ne dajem jo spat natanko ob uri, ampak ko je zmatrana.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uspavanje
11.5.2008 23:28:34   
nananaja
aja pa upam, da me  zato ne boste pripisal med tiste, ki otroka pustijo jokat, ker nismo taki, če v par minutah ne zaspi, grem k njej, ampak se to zgodi zelo redko. se pa včasih zbudi kasneje in joka, takrat imam pa večje težave, da zaspi nazaj.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uspavanje
11.5.2008 23:33:30   
BlackyMouse
Je mogoče le faza...

Pri mojmu blo isto... Skozi brez problema zaspal, zadnje dneve komaaaj, sem sklepala, da zato kr sva bila po cel dan zunaj in je samo norel.. No, zdej pa spet z lahkoto zaspi...


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uspavanje
12.5.2008 0:20:03   
sandra85
pri nas je isto in to odkar se dviga na noge (že 1 mesecuser posted image ) in imamo vsa večer muke za ga spravit spatuser posted image vse mu je bolj zanimivo, ko ga dava v posteljico se takoj dvigne in nori, pa čeprav mi pred tem zaspi na prsih. ne upam pa ga pustit da sam zaspi, ker se bojim da se mi udari v posteljici, če pade...kaj nej????????? a bo to res minilo? saj traja že 1 mesec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uspavanje
12.5.2008 0:20:39   
sandra85
nej še povem, da mi je do 7m sam zaspal v posteljici

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uspavanje
12.5.2008 7:39:11   
anju
premikanje jim dogaja. oni osvajajo svet. predstavljajte si občutke ob tem, pa ne bo nič več čudnouser posted image
sej vem.... sej bi tud js rada imala malo miruuser posted image ampak to je zdravo otroško...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: uspavanje
12.5.2008 8:02:58   
annie
Naš 8-mesečnik pa obvezno zaspi na najini postelji in sicer tako, da se premetava in kotali sem ter tja...v roku 15-20 min ga zmanjka user posted image Ampak sem obvezno zraven, ker me je strah, da ne bi padel s postelje. Ko pa zaspi, pa ga dam v njegovo posteljico in potem spi ko bubica. Sem že poskusila, da bi direktno zaspal v svoji posteljici, ampak očitno ima tam premalo placa za premetavanje user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: uspavanje
12.5.2008 9:09:45   
tejči77
moja je že od vsega začetka taka. Bom rekla raje da prvih šest mesecev sploh nič ni spala, po kakšnih 15min. Zdaj spi popoldansko včasih tudi dve ure in tudi razgraja po posteljici prej. Edin nasvet pred spanjem čimbolj izmučit, peljat prej na sprehod, se nato igrat, midve se lovima po stanovanju, potem pa spat. Jaz pač požrem tečnobo. Ja, pa temo ji naredim, sem opazila da potem lažje zaspi.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: uspavanje
12.5.2008 9:17:51   
Solero
Jaz ga v primeru, da se mi preveč razživi v posteljici, vzamem še enkrat ven, ga stisnem k sebi, pocartam, mu tiho kaj pojem, ljubčkam po obrveh in učkah, ki se potem zaprejo in počakam, da se umiri, morda celo zaspi in ga dam nazaj v posteljo. Vse skupaj max. 15-20 minut. Ima 7 in pol.

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: uspavanje
13.5.2008 21:15:27   
picola1
A ste mogoče opustil al pa spremenil obred pred spanjem? Jst sem ga šele pred kratkim začela uvajat tako bolj resno in sem takoooooo presenečena nad efektom, da jst najprej pomislim na to, ko mi kdo reče, da otrok težko zaspi. Prej sem jo uspavala tut pol ure pa skos se je nekej premetavala pa to...Zdej (po 14 dneh strogega obreda pred spanjem (kopanje, masaža, hranjenje, malo bolj zatemnjena soba vsaj pol ure pred spanjem, mirna glasba, tiho pogovarjanje) mi zaspi sama v posteljici, samo položim jo noter. Sploh ne morem verjet! Sem mislila, da to pa nam ne bo nikdar uspelo (vedno sem se spraševala, kako nekateri to dosežejo).
Tako da, tejči77, mislim, da norenje po stanovanju tik pred spanjem ni glih dobra ideja...user posted image (pa pejt ti polna adrenalina spatuser posted image )

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?