|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ustekleničena voda
8.4.2009 16:07:11   
porednica22
živijo. jaz pa imam mogoče eno mal čudno vprašanje... me zanima do kdaj se uporabljale ustekleničeno vodo.. recimo za čaje, mleko ipd??
mi jo namreč še kar kupujemo...čeprav smo stari 26 mes... samo se nam ta voda iz pipe zdi slaba. kaj menite??

_____________________________

porednica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ustekleničena voda
8.4.2009 16:39:44   
Lenny
Nikoli. Od začetka sem za oba uporabljala vodo "iz pipe". Je pa seveda odvisno, iz katerega konca si in kako je s kvaliteto vode.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ustekleničena voda
8.4.2009 17:13:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Nikoli. Od začetka sem za oba uporabljala vodo "iz pipe". Je pa seveda odvisno, iz katerega konca si in kako je s kvaliteto vode.


Enako.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ustekleničena voda
8.4.2009 17:56:49   
porednica22
ma ja sej... tudi jaz nisem bila nikoli za ustekleničeno...samo se zgodi večkrat da imamo kalno vodo in smrdi po kloru...pol smo se pa kar navadli... sem pa z obale..

_____________________________

porednica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ustekleničena voda
8.4.2009 18:21:39   
josephine27
ja če si z obale potem čisto razumem ker tista iz pipe je za moje pojme katastrofa. sem nekaj let živela v Piranu in moram reči da je tu kjer sem zdaj 100x boljša voda. jaz bi na tvojem mestu kar kupovala ustekleničeno razen če je kdaj nuja.
jaz sem si jo v steklenico natočila in za par ur v hladilnik dajala da ni več tako po kloru smrdela.


_____________________________



(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ustekleničena voda
8.4.2009 18:30:10   
porednica22
aha. prima. hvala lepa...:)
imaš pa prav glede vode ja... ej zadnjič ko sem si nalila v kozarec, skoraj nisem mogla verjet da je to priteklo iz pipeuser posted image  ...

_____________________________

porednica

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ustekleničena voda
8.4.2009 23:05:25   
Najaa
Jaz sem tudi z obale, ampak je voda ok na našem koncu. In nisem nikoli kupovala ustekleničene zarad kašic ipd.

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ustekleničena voda
9.4.2009 8:08:31   
moci
nikoli.
verjamem, da je ustekleničena slabša od tiste iz pipe. itak sem jo pa prekuhavala, ampak do dveh let pa ne, no

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ustekleničena voda
9.4.2009 8:40:21   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: moci

nikoli.
verjamem, da je ustekleničena slabša od tiste iz pipe. itak sem jo pa prekuhavala, ampak do dveh let pa ne, no



eNAKO.
Pred kratkim sem se tudi prepričala, da je slabša. V službi sem pozabila plastenko, noter pa je bila še 1/3 vode. Čez en teden odprem predal in me je kar zmrazilo. Noter se je naredila bela spužvauser posted image user posted image user posted image  Kaj takšnega sploh nisem videla. Pol ti je lahko jasno kaj kupujemo.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ustekleničena voda
9.4.2009 9:04:01   
kaya2007
čisto odvisno iz kje si in kakšno vodo imate, tukaj res ni pravila. je pa pri ustekleničeni vodi super, če je steklenica steklena in ne plastična. verjetno si pa lahko pomagaš tudi s kakšnimi filtri, pa britta vrč in te zadeve..

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ustekleničena voda
9.4.2009 9:48:38   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mika

eNAKO.
Pred kratkim sem se tudi prepričala, da je slabša. V službi sem pozabila plastenko, noter pa je bila še 1/3 vode. Čez en teden odprem predal in me je kar zmrazilo. Noter se je naredila bela spužvauser posted image user posted image user posted image  Kaj takšnega sploh nisem videla. Pol ti je lahko jasno kaj kupujemo.


lol, to je plesen in nima čist nič z vodo oz. njeno kvaliteto... jest to plesen (eno belo kuglico in eno črno kuglico) trenutno gojim v eni radenski active (torej kupljeni vodi), ti lahko fotkam če boš kej bolj pomirjena pol user posted image
(kako pride not? pade iz lufta, s tvojih rok, ust, pri kupljeni vodi z umazane opreme... miljon načinov)

kakorkoli, jest sm z gorenjske, kjer mamo dobro vodo, sam je tok trda da bo hmal ropotal ko jo točiš user posted image kakorkoli, mi je nikoli nismo prekuhaval, tudi ko je bla mala še dojenček in odkar pomnim vsi pijemo vodo iz pipe.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ustekleničena voda
9.4.2009 10:55:55   
mika
Felicita, fotkaj če se ti da, da vidim če je isto. Tale je v enem tedno zelo zrastla.

Nisem pa vedela, da plesen plava v vodi? Sem mislila, da potrebuje samo vlago.


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ustekleničena voda
9.4.2009 11:39:22   
Kontrakarambolšrauf
Nikoli ne kupujem ustekleničene, do 1 leta sem jo prekuhavala, potem pa še to ne več.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ustekleničena voda
9.4.2009 11:43:56   
Anonimen
nikol. mamo kvalitetno vodo iz pipe, pa do 6m se je itak sam dojila, tkko da tud prekuhavala nisem nikoli. vode v plastenkah pa že zarad okolja ne kupujem.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ustekleničena voda
12.4.2009 15:50:03   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: moci

nikoli.
verjamem, da je ustekleničena slabša od tiste iz pipe. itak sem jo pa prekuhavala, ampak do dveh let pa ne, no



eNAKO.
Pred kratkim sem se tudi prepričala, da je slabša. V službi sem pozabila plastenko, noter pa je bila še 1/3 vode. Čez en teden odprem predal in me je kar zmrazilo. Noter se je naredila bela spužvauser posted image user posted image user posted image  Kaj takšnega sploh nisem videla. Pol ti je lahko jasno kaj kupujemo.


To nič ne kupujemo ampak si ti lepo vzgojila.Voda v plastenkah je kontrolirana , če imaš kvalitetno vodo le to ni potrebno kupovat.Če pa bi jaz živela tam kjer uporabnica, ki je postavila vprašanje bi seveda vodo kupovala.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?