|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 21:51:06   
anne
Bila je punca moževega najboljšega prijatelja. Ker sta se onadva veliko družila, sva se tudi midve spoprijateljili. Takrat še nihče od nas ni bil poročen. Ker je moj takrat, ko sva se spoznala, bil kake 4 leta samski, je bil navajen veliko hoditi ven s kolegi. Meni to ni nikoli preveč pasalo, ker menim, da imam partnerja tudi zato, da skupaj ven hodiva ( ne vedno, po večini pa), ne pa, da on vedno le sam žura s kolegi ( beri vsaki vikend) , jaz pa sem lepo doma. Tudi njo je to pri svojem zelo motilo, pa mi je rekla, naj se kar lepo sprijaznim, da je ona probala vse, da bi svojega odvrnila od tega, pa ni bilo uspeha.Zato sva se z njo zmenile in par krat tudi sami šli ven in žurali do 6h zjutraj. Midva sva se zaradi tega začela kregat in omejila najine izhode na minimum. To je bilo prvo, kar jo je motilo. Da je meni uspelo. Nato sva se midva kar hitro poročila ( bila sva kako leto manj skupaj kot onadva), to je bilo drugo, kar jo je motilo. Pika na i pa je bila moja nosečnost. Od tu naprej je vse šlo samo še navzdol. Med nosečnostjo me je zmerjala kako sem debela zaradi trebuha  ( pa sploh nisem bila, ker sem že po naravi bolj pri ta suhih), nato ji je šla na živce moja frizura in je imela nesramne opazke glede tega ( čeprav sem od drugih dobivala same pohvale glede frizure!!!!!). Ko pa sem rodila sina pa je bila čist adijo. Ene same čestitke nisem dobla od nje. No, ona je sedaj že tudi poročena, otrok si kakor pravi še ne želi, ker  še želi potovati.  Stikov skorajda nimava, le občasno ker je to neizbežno, ker je njen mož  mojemu poročna priča, pa še skupne kolege imamo in se večkrat dobimo. Ampak ona ima zmeraj kako žaljivo opazko na moj račun. To kar pri meni drugi recimo pohvalijo, mora ona kritizirat. Toliko energije mi ta ženska popije, da je že joj. Verjetno jo jezi, ker sem  jaz vedno prijazna do nje.  Ampak ta taktika očitno ne pali. Ne vem, kaj naj naredim, da bi ji enkrat za vselej zaprla gob..  Ali ji naj povem kaj ji gre, samo potem se bova totalka sprli, kar pa spet nočem, ker sta najina moža dobra prijatelja. Prenašat mi tega več ni. Prosim , svetujte mi kako taktiko naj izberem. Mislim, pa da je takšna, ker mi ful zavida mojga otroka, moj odnos z možem....ker njen pa še zmeraj skoraj vsak vikend s kolegi hodi ven, se totalka vlije in pride ob 6h zjutraj domov.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 21:58:40   
natalia
taktiko? zakaj? saj imaš vse, kar si želiš, jaz pa ti priporočam, da se ne spuščaš v neke prepire, ker iz nje vre foušija ti bi pa to še samo podžigala, še naprej bodi prijazna, mogoče malo sarkastična, se pošali tudi na njen račun, ampak- bodi vljudna, ampak tako pa spet ne, da bi lahko hodila po tebi, saj veš kaj mislim, ne?


LP

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:00:27   
Mariposa
Sploh ne vem zakaj se ukvarjaš z njo?? Škoda tvojih živcev,..nej lapa, če ji paše, ne razumem pa zakaj se ti zaradi tega sekiraš. Pač ko prideta z možem na obisk, malo poklepetaš vljudno o vremenu, nato pa naprej debatiraš s tvojim in njenin možem,...če se bo želela vključiti v pogovor naj se, drugače pa kakor hoče. Se pa ne bi silila prijateljevati z nekom, ki me ne prenese, konec koncev to sploh ni moj problemuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:03:00   
Dejča
Ta krava je očitno res ljubosumna nate in je škoda vsakega trenutka, ki ga preživiš z njo. Jaz se sploh ne bi več družila z njo - tudi kadar bi bili skupaj v družbi, bi se pogovarjala z drugimi ljudmi in jo bi skušala čim bolj ignorirati - če se da, pa sploh ne bi bila v njeni družbi. Takim ljudem ne moreš do živega, ker se poslužujejo najbolj nizkotnih sredstev, da človeka prizadenejo. Če lahko, se ji izogni na daleč.

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:03:06   
karmy
poskusi jo ignorirat... ko ti bo kej hotla žaljivega povedat al pa karkoli drugega, jo prekini in začni pogovor kar z enim iz tvoje skupine...tukaj se mi zdi, da pogovor ne bo pomagal, ker že ni bila tvoja prijateljica, če se je začela tako obnašati... ker opaža da ti pride do živega, ima v tem še večje veselje... to so kot mrhovinarji... al se umakneš al pa ignoriraš da sploh obstaja....

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:05:02   
Anonimen
Se čisto strinjam z Maripozo.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:08:01   
muki1
Vprašaj jo enkrat, zakaj je takšna. Razloži ji, da je edina, ki te vedno in povsod samo kritizira, pa da ti je že malo čudno. Mogoče jo bo sram.
Sicer pa, če se mož in njen fant družita, se lahko tudi po svoje. Naj gresta na pivo, ti pa  lepo po svoje.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:11:05   
lelaval
Favš ti je, ker imaš v življenju vse, kar te osrečuje. In tega ti ne bo priznala, tudi, če jo kolješ.
Enostavno jo poskušaj ignorirat, če pa ne gre, pa ji na vljuden način vrni njene opazke in kritike.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:31:24   
Anonimen
Tatika?

Prestavi jo v kategorijo "občasni znanci" user posted image  user posted image .
To je dovolj, da vljudno pozdraviš in rečeš nekaj stavkov o vremenu.

(odgovor članu anne)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:40:45   
Laubica
Jaz bi jo ignoriralauser posted image  kravo neinteligentnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:46:26   
Marogica
Tvoja taktika se mi zdi kar pravilna, saj jo s tem, da si do nje vedno prijazna, enostavno potolčeš na celi črti. Ker jo to jezi, te seveda zbada, da bi te spravila iz tira. Najbrž je sama nesrečna ali pa vsaj ne tako srečna kot ti in ti tega ne privošči.
JAz je na tvojem mestu ne bi imenovala prijateljica, temveč "žena moževega prijatelja". Več si ne zasluži.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 22:51:27   
spacey
Nisem brala vseh odgovorov, zato samo to: jaz bi jo na tvojem mestu dala na IGNORE !!! 

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 23:03:47   
tulip
Očitno sama le ni tako zadovoljna s svojim življenjem in žuranje s kolegi do onemoglosti le potrjuje, da gre za beg pred samim seboj.. Ti pa si tista, ki jo vedno vidi srečno in obkroženo z ljubečo družino in verjetno jo boli. Smo pa ljudje različni in eni znajo kljub svojim težavam privoščiti drugemu srečo, drugi pa ne in zato pljuvajo strup.
Problem ima ona, ne ti. Žal moraš ti njenega prenašat, kar sigurno ni fajn. Ostani vljudna, kratka, uradna in ji daj vedet, da te ne gane, kar ti govori, ampak se posmej in reči: 'Ja ti že veš!'
Bo že poštekala.user posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
13.6.2006 23:25:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: včasih prijateljica, danes.......
13.6.2006 23:29:02   
KODA
Foušarija,foušarija.To bo to.Saj jo bo lepega dne razneslo od foušarije.
Če bi se meni to dogajalo,jaz bi jo še malo dražila v tej smeri.

































_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 0:56:22   
Anonimen
Če foušija bi gorela,
bi bila v ognju cela
ti Slovenijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 2:36:14   
m76
Ojla. Zgleda da je punca nesrečna. Glede na to, ker je tebi in tvojemu uspelo življenje speljati v srečne vode, ne zna odreagirati drugače kot z " fovšijo ".
Jaz bi si vzela (ampak samo enkrat - če bo uspelo super,  če ne pa pač greš naprej brez nje) čas, jo povabila na kavo, sok... nekam tja, kjer sta se obe v vajinih dobrih časih počutili dobro, nikakor pa ne domov. Obvezno na nevtralna tla. In bi se pač poskusila pogovoriti z njo. Mogoče pa ima večje probleme, kot jih kaže oz. ne kaže. user posted image   Seveda če ti njeno prijateljstvo pač toliko pomeni. Drugače pa jo še naprej na duhovit in vljuden način " zabijaj " nazaj. Ti boš carica, ona pa bo ščasoma  izpadla vedno zatežena bejba. Kako pa na to reagira tvoj mož?


(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 7:21:40   
Anonimen
 
In kje natancno.. pri vsem tem, je tvoj problem? Nastela si vse njene problema.. Fajn.. In kateri je tvoj?

(odgovor članu anne)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 7:54:14   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa

Sploh ne vem zakaj se ukvarjaš z njo?? Škoda tvojih živcev,..nej lapa, če ji paše, ne razumem pa zakaj se ti zaradi tega sekiraš. Pač ko prideta z možem na obisk, malo poklepetaš vljudno o vremenu, nato pa naprej debatiraš s tvojim in njenin možem,...če se bo želela vključiti v pogovor naj se, drugače pa kakor hoče. Se pa ne bi silila prijateljevati z nekom, ki me ne prenese, konec koncev to sploh ni moj problemuser posted image
se kar podpišem.....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 11:30:13   
smrka
Tvoj moz ocitno tudi ve za to njeno obnasanje, pa se z njim pogovori kaj bi on rekel na to, ce bi ji ti rekla par besed in s tem njej zaprla gobec. Ocitno ti je fovs da zivis lepse zivljenje in bolj urejeno kot ona.








(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 12:02:36   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Če foušija bi gorela,
bi bila v ognju cela
ti Slovenijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa kako resuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ne obremenjuj se z njo, sem imela podobno babo, k mi je bila fouš vsega. Mojega user posted image , otročka, to da se razumemo,...po 1 letu vsajanj in laganj, kritik in delanja zdrah je odnehala....vmes pa vsem pokazala svoj pravi jazuser posted image žal.
Naj gresta desca skup žurat, ti pa po svoje.Izogibaj se prepirov, in ostani na nivoju, a ne dovoli da te kritizira. Na vljuden sarkastičen način ji kar povej  kar ji gre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 12:48:57   
Minkaa
enostavno jo ignoriraj

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 15:26:01   
Babaloo
Saj si že sama ugotovila! Ljubosumna je nate.
Ne se kregat, nima smisla. Pač omeji svoje druženje z njo na minimum.

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 16:26:33   
vampirka
Iz tvojega opisa je jasno razbrati, da je ljubosumna nate...dokler si bila v istem zosu kot ona, sta bili "the best frendici"...kar naenkrat pa si ti presneta packa začela stvari postavljati na pravo mesto user posted image ...ona pa še vedno tam, kjer ni muh! Mislim pa, da je čisto mogoče tudi to, da ima težavo z zanositvijo in njen obrambni mehanizem pač deluje tako kot deluje...ja, potovanja - kiss my ass (s kom, če je pa njen skoz v oštariji user posted image )...tudi jaz sem zgubila eno "dobro" kolegico, ko nama je končno uspelo zanositi user posted image ...pa se ne sekiram prav dosti user posted image ...

(odgovor članu Babaloo)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: včasih prijateljica, danes.......
14.6.2006 19:40:37   
anne
Punce, hvala za odgovore. Jih bom upoštevala in jo začela ignorirati.

Prejšnji vikend smo bili na neki poroki vsi kolegi skupaj in sem se res fantastično imela. Njen je bil kajpak za šankom in se je vlil do talka. Ona pa je otožno sedela za mizo, totalno nekomunikativna in sama. Enkrat ali dvakrat sem jo iz plesišča kjer sva z mojim noro plesala pogledala in me je skoraj kap , kako sovražen pogled mi je namenila. Pa sem samo rekla pa kaj, me več ne gane. Ne bom se več obremenjevala z njo.

Mi je pa žal , da je taka. Sama sem takšna, da se z vsemi rada dobro razumem.

(odgovor članu anne)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?