|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vadba za nosečke popoldan v Lj
13.7.2007 13:23:04   
livia
Iščem telovadbo za nosečke v LJ v popoldanskem času.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
13.8.2007 10:46:13   
ninykitty
Vem, da je od tvojega vprašanja minilo že kar nekaj časa pa vseeno, če te še zanima... v Suny studiu v Šiški imajo vadbo za nosečnice v pop. času. Lp, Nina

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
13.8.2007 10:53:49   
sazi
Jaz sem hodila v LJ porodnišnico (oz. zraven v babiško šolo) je bilo tudi popoldan.

(odgovor članu ninykitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
11.9.2007 20:57:56   
Zofy
Super, hvala!! Jaz sem včeraj klicala za pilates za nosečnice na Wolfovi, pa po novem nimajo več popoldanskega termina. Sem pa pustila svoj GSM, tako da če bojo razpisali termin, me bodo obvestili. Če vas zanima, pokličite in se "naročite".

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
25.9.2007 14:48:15   
ljubljana
Meni je bilo super v stari porodnišnici v drugem nadstropju, sta meli dve fizioterapevtki Lidija in Darja.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
25.9.2007 17:25:04   
Svet
Zofy, mi daš tel od tega pilatesa, prosim!
LP

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
4.10.2007 0:56:13   
maya5
Živjo, jaz sem pa hodila na Zavod Tamala v Ljubljani so imeli in majo še, poglej si na www. zavod-tamala.si. Prav prijetno je bilo hodit, da se pripraviš. Imajo pa tudi predavanja in delavnice za partnerje, prav luštna zadevica. 

Ln.Lara

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
7.10.2007 20:07:36   
Zofy
Svet, evo telefonski:
Tel: 01 421 02 35
GSM: 031 55 05 55

Upam, da bojo kaj zrihtali za nas tudi v popoldanskem časuuser posted image

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
7.10.2007 20:11:22   
Zofy
Maya5, ma kaj v tem Zavodu Tamala imajo samo dopoldanske vadbe?user posted image Hudiča, pa sej večina nosečnic dela -lali pa očitno ni takouser posted image

(odgovor članu maya5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
9.10.2007 21:32:57   
maya5
Zofy živjo.

Ne, pri Tamali imajo za nosečke seveda popoldne in vodi babica ali pa še ena druga voditeljica. Prav fino so nas pripravili tudi na porod, pa veliko smo se tudi pogovarjale user posted image , kar je vsaj meni zelo pomembno. In vse so strokovno podkovane, tako da sem se lahko na njih obrnila tudi še s kakšnimi drugimi vrašanji. Pokliči jih in se prijavi. Sem pa zasledila, da ponujajo pomoč mamicam tudi na domu in menda je brezplačna. Poglej na internetni stani www. zavod-tamala.si

čau

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
10.10.2007 11:37:34   
*BellaLuna*
Na tej strani je napisano, kot daso vse vadbe v Lj dopoldan. Nikjer pa ne piše, kdaj je posebna vadba za nosečnice.

(odgovor članu maya5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
11.10.2007 8:43:31   
maya5
oJ,
Ja napisane so vadbe za mamice in dojenčke. Kot sem že napisala, imajo za nosečnice v popoldanskem času. Sem jih klicala in so povedali, da imajo v Grosuplju že skupinico za nosečke ob čet 17.30- 18.30 v popoldanskem času in v Ljubljani začnejo takoj ko se prijavita vsaj še dve kandidatki. Seveda popoldne in najverjetneje, da v Fužinah. Prijavite se pa čimprej začneteuser posted image  Je kar treba migat, ker se človek potem bolje počuti.

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
11.10.2007 15:26:32   
Svet
Zofy, hvala!!

(odgovor članu maya5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
12.10.2007 12:45:46   
TinkiBinki
Brezplačna telovadba za nosečnise poteka tudi v ZDR Fužine:
pon in sre ob 19h in traja uro in pol


(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vadba za nosečke popoldan v Lj
15.10.2007 13:23:13   
storklja
Pozdravljeni,

tudi na Štorklji v Ljubljani se lahko udeležite aerobike za nosečnice, sprostitvenih vaj za nosečnice, trebušnih plesov za nosečnice,...
Obiščite spletno stran www.storklja.si

Prisrčno vabljene!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?