|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost oblačil NEXT
16.1.2009 10:21:29   
mozart
pozdravljeni,
Zanima me, če je velikost oblačil identična našim,gre predvsem za oblačila za otroke 70, 80. Naročala bi za hčerko, stara je 9 mesecev, pa mi je všeč tako kolekcija 12-18 mesecev, kot za večje punčke, kjer pa dobiš velikost 1-1,5 leta. Zanima me tudi za odrasle.

vsaka informacija dobrodošla.

hvala in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 12:36:47   
pocka
Imaš na njihovi strani tabelo za mere, pa si lahko z njo pomagaš. Jaz imam v planu naslednji mesec nekaj naročat preko njih (do zdaj še nisem), pa ti lahko takrat povem kake so številke, če te bo še zanimalo.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 12:41:01   
Lari
A pa dobavljajo v SLovenijo? Ker jaz sem novembra želela nekaj naročiti, pa mi je ena od uporabnic na RR rekla, da v Slovenijo ne dobavljajo. Potem sem preko nje naročila.

Samo vprašamuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 13:22:48   
pocka
Ja, baje po novem pošiljajo tudi v Slovenijo.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 13:32:53   
Naomi
...v vecini so stevilke vecje...za normalno velikega otroka...

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 13:45:18   
Naomi
mal dvoumno sem napisala...ce je otrok normalno velik, so stevilke vecje...user posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 14:29:22   
pocka
ooo mameta naometa user posted image , dej mi pomagaj, naprimer št. 98 iz H&M, kašna bi bila pol primerljiva številka od Next-a ?

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 19:34:14   
Lu
Po novem next pošilja v SLo samo, če primerjaš angleško stran, ki je v funtih in to, ki pošiljajo v Slo je bistveno dražja. 

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 20:38:42   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

ooo mameta naometa user posted image , dej mi pomagaj, naprimer št. 98 iz H&M, kašna bi bila pol primerljiva številka od Next-a ?


..Svitu so zdej prou cunce od 12-18m, pa nekaj njih tudi normalno od 18-24m. Mislm da narocis 2-3 leta, ceprov bo vecina se ohlapna...A to mas za Tajo?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 20:40:28   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

Po novem next pošilja v SLo samo, če primerjaš angleško stran, ki je v funtih in to, ki pošiljajo v Slo je bistveno dražja. 


...je drazja, sam ne ves tok k je funt ulala padu...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 20:41:00   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

Po novem next pošilja v SLo samo, če primerjaš angleško stran, ki je v funtih in to, ki pošiljajo v Slo je bistveno dražja. 


...je drazja, sam ne ves tok k je funt ulala padu...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velikost oblačil NEXT
16.1.2009 21:10:59   
Lu
Me niste razumele. Da je angleška stran cenejša kot ta, ki pošiljajo v slo user posted image In res je sploh zdaj, ko je funt tako padel.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velikost oblačil NEXT
17.1.2009 8:04:48   
mozart
hvala vam za informacije. Veliko sem izvedela. Jaz bom reskirala in naročila, ker so mi tako cortkane stvari. Dobro, da sem vprašala, ker bi ziher naročila premajhno, če Svit sedaj nosi 12-18 mesecev. Naročala bom bolj poletne stvari, tako da bo hčerka stara že 1. leto.


hvala vam.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velikost oblačil NEXT
17.1.2009 8:06:39   
mozart
Pocka, tudi jaz imam namen naročiti februarja. Prosim te, sporoči mi kakšno velikost boš naročala. Sicer je tvoja punčka 1 mesec starejša. Tako za orentacijo. Moja je zelo drobčkana, v dolžino pa raste kot rožica.

l.p.

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: velikost oblačil NEXT
17.1.2009 12:59:28   
pocka
Hvala vsem za info, če je malo dražja me niti ne moti,ker so še vedno sprejemljive cene.

Naomi, ja za Tajo bom naročala, pa za novega člana mogoče kako malenkost. Ampak Taja je že precej velika, tam enih 95 cm ima minimalno, tako,da bom verjetno vzela res kar za 2-3 leta, ker do pomladi bo verjetno še kak cm dobila.user posted image

Mozart, mislim,da si malo slabo videla,če si gledala na ticker, naša bo imela kmalu 2 leti.user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: velikost oblačil NEXT
18.1.2009 15:49:56   
tinaaja
Naomi ... no vsaj nekje te se najdem brat user posted image

Pocka ... mi2 z anjo dobiva ta teden (upam) paket user posted image Jaz sem za spomladi/poleti narocila 2-3l velikost pa ene supergice, anja pa 3-4 in 4-5. Obe sva samo vzorcno narocili ravno da vidiva velikosti user posted image
Naomi, kok pa je Svit zdaj velik? Ker ce gledam Gap, B zdaj nosi bodi 6-12m user posted image in 12-18... Vecjih nimam user posted image Zaenkrat ... user posted image Pri nas pa pod 92cm ne kupujem vec za B..

JE pa sizing guide tukaj http://help.next.co.uk/Section.aspx?ItemId=10494


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: velikost oblačil NEXT
18.1.2009 16:17:05   
pocka
Tinaaja, ja sem videla, saj bom zmerila Tajo, ampak bi bilo vseeno lažje, če bi mi kdo iz izkušenj povedal kake so dejanske številke. Poročajta, ko bosta dobili. Jaz pri nas kupujem št. 98 iz HM, bodije v BC pa 104, tako da user posted image . Mislim pa,da je Taja bolj v kategoriji od Bora.user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: velikost oblačil NEXT
19.1.2009 10:12:37   
Naomi
88 cm po vcerjasnjem merjenju( mamo un za na steno zdejuser posted image ) - lih ucer montiral...od Gapa nosi od 12-18 mu je ulito vecalmn, 2 years pa ksne hlace k majo lastiko pa zavihane hlacnce...od nexta pa tut 12-18 mu je super prou...naslednja 2-3 leta m je dos prevelik se...je pa jasno se zmer maneken...nima sirine ;)

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: velikost oblačil NEXT
19.1.2009 21:39:18   
zvezdica05
mozart, jaz bom tudi iz Next-a naročala poletne stvari za našo malo, ki bo maja stara eno leto. Katero številko boš vzela? (Sama sem hotela naročiti 12-18 mesecev.)

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: velikost oblačil NEXT
20.1.2009 11:28:13   
mozart
ne vem, sem kar malo v dilemi. Tudi jaz sem hotela vzeti stvari 12-18 mesecev, so mi tako cortkane stvari.  Bom počakala, da Tinaaja dobi paket, in nam bo posredovala informacije iz prve roke, upam.

l.p.



(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: velikost oblačil NEXT
21.1.2009 13:03:18   
zvezdica05
Tinaaja, a si že dobila?user posted image

(odgovor članu mozart)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: velikost oblačil NEXT
21.1.2009 17:04:20   
kaya2007
jaz sem imela ene bodije od nexta, pa če se prav spomnim, so številke približno take kot od HMja...za moje pojme torej malo večje, ker je naša tamala drobna in ji je bolj prav chicco pa benetton (kjer je št. 74 za eno leto in ji je bilo takrat tudi prav). zdaj pri 20mesecih jih je prav gap 12-18 (benetton št. 82, HM ima pižamo eno številko več kot 74) in verjetno bi tako tudi next naročala.
mah, ne vem če sem kaj pomagala user posted image

mene bolj moti to, da se v slovenijo ne da naročiti vseh stvari, ki jih imajo na angleški strani user posted image  sem si ogledala majco s pujso pepo pa roxy oblekico, ampak k nam to ne pride user posted image

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: velikost oblačil NEXT
21.1.2009 21:13:42   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
mene bolj moti to, da se v slovenijo ne da naročiti vseh stvari, ki jih imajo na angleški strani user posted image  sem si ogledala majco s pujso pepo pa roxy oblekico, ampak k nam to ne pride user posted image


...sej tut u stacunah u GB nimajo tega, saj jest nisem opazla...k sem Pepo iskala...tko da verjetno sam prek spleta za njih...cudn...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: velikost oblačil NEXT
22.1.2009 7:50:39   
ksenjak
Jaz bi pa prosila za internetno stran, kjer se da naročit tudi v Slovenijo.

Hvala in lp

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: velikost oblačil NEXT
22.1.2009 7:51:29   
ksenjak
No, sem spodaj potem zasledila temo ravno na to temo.

Hvala vseeno

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?