|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vgnezditev
10.11.2014 14:16:09   
roca
pozdravljene,

jst imam pa en problemčk ki me ful muči in upam da mi bo znala katera pomagati..zelo si želiva otroka in na tem delava že več kot leto.. in sicer že 14 dni me špika v jajčnikih in rahlo me boli hrbet, danes zjutraj pa sem zasledila svetlo rjave madeže na spodnjih hlačkah tega je bilo zelo malo par kapljic, ko sem se obrisala ni bilo nič.. sem pa 6 dni pred menstruacijo. ali je možno da je prišlo do vgnezditve? je imela kakšna tak primer? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vgnezditev
10.11.2014 14:23:48   
Nada Venetic
Živjo,
zelo pogosto pride do izsedka od vgnezditvi, da boš zihr lahko pokličš G, lahko pa tudi kupiš test nosečnosti (za tako zgodnje obdobje-nevem kk se jim reče).
Naj bo veselje in + user posted image

(odgovor članu roca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vgnezditev
10.11.2014 14:48:57   
Neza007
Test + pokaže šele nekaj dni po vgnezditvi, tko da če je bila vgnezditev počakaj s testom do zaostanka menstruacije, da ne boš dnarja stran metala ;)

(odgovor članu Nada Venetic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vgnezditev
17.11.2014 14:07:53   
roca
včeraj sem delala test in je bil -, sicer se mi zdi da sem ga mal prekmal delala, ker imam neredne cikluse, menstruacije ni, danes sem pa dobila še vročino tko mal čudno mi je vse skupaj

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vgnezditev
17.11.2014 21:47:40   
deklica30
IZVIRNO SPOROČILO: roca

pozdravljene,

jst imam pa en problemčk ki me ful muči in upam da mi bo znala katera pomagati..zelo si želiva otroka in na tem delava že več kot leto.. in sicer že 14 dni me špika v jajčnikih in rahlo me boli hrbet, danes zjutraj pa sem zasledila svetlo rjave madeže na spodnjih hlačkah tega je bilo zelo malo par kapljic, ko sem se obrisala ni bilo nič.. sem pa 6 dni pred menstruacijo. ali je možno da je prišlo do vgnezditve? je imela kakšna tak primer? user posted image


Jaz ima isti problem, samo da mene ne boli hrbet. Rahlo rjavkast izcedek sem mi je pojavil 7 dan po ovulaciji, to je bilo včeraj. Tečko bi mogla dobiti 22.11. Upam, da je ne bo.
Roca javi kaj bo pr teb. user posted image

< Sporočilo je popravil deklica30 -- 17.11.2014 21:48:11 >

(odgovor članu roca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vgnezditev
17.11.2014 22:54:46   
Neza007
Mislim da sta nosecki :) sm lih govorila s prjatlco k je lih zvedla da je noseca,je imela tocno tko en tedn prej,par rjavih kapljic :) jst tega nism mela me je pa zvijal tko kt pr M pa spikal v jajcnikih,dons me pa ze hrbet boli. Bomo vidl :)

< Sporočilo je popravil Neza007 -- 17.11.2014 22:56:07 >

(odgovor članu deklica30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vgnezditev
17.11.2014 23:20:12   
roca
jaz nisem noseča žal user posted image danes dobila menstruacijo, sicer mal čudno menstruacijo, samo mal rjavega izcedka in ko se obrišem je samo sluz nč več izcedka user posted image in tudi bolet in špikat me je nehal, tko da ne vem kaj bo, ampak mislim da se bo še ulilo user posted image

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vgnezditev
17.11.2014 23:40:49   
Neza007
Če se nav ulilo vseen naredi test,je lahko sam izcedek k je mozen v nosecnosti.

(odgovor članu roca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vgnezditev
18.11.2014 6:24:24   
deklica30
Meni se je zdejle zjutraj spet pokazala zelo svetlo rjava sluz. Se pravi, v nedeljo (16.11.) sem zasledila rjavkast izcedek samo 1x, včeraj nič, dans pa spet. Kaj to pomeni, ima katera s tem izkušnje?

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?