|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vgnezditev jajčeca ?
4.6.2008 16:31:13   
Anonimen
Do menstruacije imam še 7 dni. Ko sem imela ovulacijo sem opazila full vlečljivo sluz in sva zelo pridno user posted image user posted image . Od sobote mi je občasno slabo, da ne govorim o vrtoglavici. Mislila sem da mi je zaradi težkega vremena padel pritisk in sem si šla zmerit RR,sestra mi je rekla da pritisk ni kriv. Že tri dni me špika v jajčnikih. Čutim da se nekaj tam doli dogaja. Slabosti in vrtoglavica pa trajata čez cel dan. neha pa opet začne. Vem da bo treba počakat sam me zanima tudi vaše mnenje. Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vgnezditev jajčeca ?
4.6.2008 16:35:30   
mojca345
koker jaz vem nej bi se znaki pojavili v 6 tednu šele.

vsi znaki, k si jih navedla, pa so ravno tako lahko značilni za prihod user posted image .

pri prvi nosečnosti mi je bilo ful sbao, se mi je vrtel. in da ne rečem, da sem prejšnje cikluse imela iste feelinge, pa je prišla tetka.

tukaj ne moreš barantat z svojimi občutki. nardila sta kar sta naredila.

upam, pa da se ti želja uresniči.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vgnezditev jajčeca ?
4.6.2008 16:38:23   
Anonimen
Moja sodelovka mi je povedala, da je vedela da je noseča še preden ji je zaostala menstruacija in še preden je naredila test. Bilo ji je full slabo in imela je vrtoglavico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vgnezditev jajčeca ?
7.6.2008 19:48:56   
taši84
hej!tut men se tole dogaja da mi je neki čudn slabo ampak sam zjutri pa čudn se mi vrti in kot da lebdim, občutek da me noge ne držijo. to se mi je začel pojavljat zdj v teh štirih dneh. ali je možno da je kaj???je pa danes ravno 1 mesec kar sem prišla iz bolnice (histeroskopska operacija). ne vem kaj bi to loh blo. tok hitr tut ni ali pač??

lp, taši84


_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vgnezditev jajčeca ?
7.6.2008 21:53:47   
Pikica5
Jaz mam vsak mesec en teden pred user posted image  iste zanke kot ti, slabost vrtoglavica, bolečine v križu, .... ampak tečka user posted image  pride vsak mesec na obisk, tebi želim, da bi bili to znaki za user posted image  

Držim pesti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vgnezditev jajčeca ?
8.6.2008 11:50:47   
taši84
hvala pikica5!ne veš kako močno si želim da se mi uresniči +. glede na to da bo drug mesec že dve leti odkar delamo na tem bi se že lohk kej premaknil.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vgnezditev jajčeca ?
8.6.2008 12:55:26   
Pikica5
Taši84 veliko sreče ti želim in kmalu en debeli magični plusek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo pa nekaj pikapok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi se že na dojenčku trudimo 9 mesecov brez uspeha (razen v januarju ampak žal SS).



_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vgnezditev jajčeca ?
8.6.2008 19:29:32   
Hator
Taši, naredi test, pa boš vedela. Včasih pokaže že pred zamudo user posted image
Želim ti vse najboljše.user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vgnezditev jajčeca ?
12.6.2008 22:14:00   
taši84
pikica5 in hator!hvala za vzpodbudo. javim kaj bo. nisva nič pazila zdaj po histeri ampak sva bila pridna. jutr vzamem še zadnji dabroston(za sprožitev M) pa da vidmo če jo dobim ta viknd. če je ne bo pomeni da je neki novega. vam sporočim ampak sploh ne upam preveč tista slabost in vrtoglavice so trajale štiri dni.




_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vgnezditev jajčeca ?
13.6.2008 9:45:41   
Nea_teja_
Ja tud mi se že trudmo od januarja pa še vedno prideuser posted image user posted image  in evo jo zopet danes user posted image user posted image user posted image .Očitno bo res tako kot je reku moj dragi da naj počakam do morja ko bom vse skrbi odmislila in potem pa bo.

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vgnezditev jajčeca ?
13.6.2008 10:37:20   
Pikica5
Nea_teja držim pesti zate, da bo kmalu plusek in bo veselje pri hiši user posted image user posted image user posted image  ne obupat, ker ziher bo prav kmalu user posted image  za srečo pa nekaj pikapokic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Pikica5 -- 13.6.2008 10:38:50 >


_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vgnezditev jajčeca ?
13.6.2008 12:41:00   
Nea_teja_
hvala pikica danes sem res slabe volje pa še ornk prehlad sem fasalauser posted image user posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vgnezditev jajčeca ?
13.6.2008 13:09:46   
Pikica5
Jaz tudi se morem učit, imam jutri izpit pa še user posted image  pride v nedeljouser posted image  me bo zopet bolelo, da se mi bo mešalo user posted image user posted image user posted image   Nič bit slabe volje, lepo si čaj skuhaj pa si zapoj vem, da danes bo srečen dan, to sem začutil že zjutraj, zagtovo danes bo srečen dan tudi to se zgodi user posted image  jaz sem si to pela ko sem šla na ustni zagovor za ang in sem dobila 9 skupno oceno (čeprav sem pravi antitalen za english) user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vgnezditev jajčeca ?
16.6.2008 13:39:39   
dojenč
kak je kaj nič se ne javite z pluski, sem že nestrpna

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vgnezditev jajčeca ?
16.6.2008 22:23:09   
*Junona*
Pikica5 je zagledala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vgnezditev jajčeca ?
17.6.2008 13:06:34   
D.Mateja
Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . lepo user posted image  ti želim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vgnezditev jajčeca ?
22.6.2008 18:47:31   
D.Mateja
Ojla. Tri dni preden bi morala prit user posted image  se je pokazal čisto svetlo roza izcedek. Opaziti ga ni nikjer drugje razen na wc papirju ko se obrišem. Ali je možno, da je vgnezditvena ali je prišla prezgodaj user posted image ?

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vgnezditev jajčeca ?
23.6.2008 11:10:03   
tejč76
Sama tega nisem doživela, ampaka kakor sem slišala naj bi vgnezditvena krvavitev zgledala nekako tako, kakor si jo ti opisala.
Gleda na to, da si razmišljala, da bi vso zadevo mogoče prestavila za nekaj časa (zanositev mislim), ti je verjatno zdaj ratalo. Tako vsaj pravijo, ko si najbolj želiš ne rata, ko pa o tem nočeš več razmišlat pol pa rata - no, malo za šalouser posted image .

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vgnezditev jajčeca ?
24.6.2008 13:50:33   
Anonimen
Mene pa zanima ali lahko v času vgnezditve občutiš podobno bolečino kot takrat ko imaš ovulacijo oz. ko se pripravlja na m.
Jaz sem imela o 17.6., včeraj in danes pa imam kar močne bolečine (včeraj sem morala vzeti tableto). Čas je za morebitno vgnezditev in ne vem drugače zakaj bi me tako bolelo.

(odgovor članu tejč76)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vgnezditev jajčeca ?
24.6.2008 14:54:23   
divans1
D.Mateja! A se ti je ta roza izcedek samo enkrat pojavu al večkrat? Meni se je 1 teden pred user posted image samo enkrat na wc papirju pa še to zelo malo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vgnezditev jajčeca ?
24.6.2008 15:25:12   
Dali*
Punce držim pesti, da je to to.


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vgnezditev jajčeca ?
24.6.2008 17:09:16   
TANČKAA
PRI MENI JE BILO ISTO! ŠE PRED IZOSTANKOM user posted image , ( 1 TEDEN PREJ ) SEM NAREDILA TEST IN JE BIL POZITIVEN!

LAHKO DA JE PRI TEBI ISTO!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vgnezditev jajčeca ?
24.6.2008 19:04:31   
divans1
1 teden prej, pa ti je pokazalo??? kako pa to da si ga šla tako zgodaj delat?? Si tudi ti imela tak izcedek, veliko ali malo?? Hvala za odgovor

(odgovor članu TANČKAA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vgnezditev jajčeca ?
3.7.2008 12:02:43   
baby bum
oj
Jaz sem imela 5 dni ta izcedek samo na papirju.
od takrat dalje hodim samo še na wc
pa žejna sem ful
prsi pa me nič ne bolijo
mislite da sem vseeno nosečauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vgnezditev jajčeca ?
3.7.2008 12:49:50   
D.Mateja
SEm mela izcedek samo en dan, pa še to čisto malo. Sedaj pa čakam če bo kaj pokazalo.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?