|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vgnezditvena ??
23.4.2009 10:16:07   
anja31
Drage punce,

Po 4 letih matranja, smo v novembru 2008 naravno zanosili in se je žal v 10 tednu v zaključilo s SS...zaradi vnetja in ostankov nosečnosti smo imeli zaplete še v februarju 2009...tako da smo šli v nove boje šele zdaj aprila....

Prosila bi za info: vem, da je skoraj nemogoče, vendar me zanima, če je lahko vgnezditvena: user posted image sem imela 6.4., imela sva kar redne odnose od 17.4. do danes, danes zjutraj 23.4. pa imam kar lep roza izcedek na hlačkah?? A je še prezgodaj za vgnezditveno?? Trebuh imam že dva dni kr fajn napet in glava me hoče kot malo bolet....

Sej vem, da je verjetno prehitro ... ginekolog mi je rekel, da lahko začneva spet na bebici po dveh user posted image ...to je bilo po 6.4.

Pa nekje sem še dobila info, da naj bi par mesecev po splavu bila maternica bolj prekrvavljena in da je večja možnost zanositve kot drugače?? To se mi sicer zdi "traparija", ampak vseeno vprašam...user posted image

Pa-pa ...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vgnezditvena ??
23.4.2009 11:51:29   
Anonimen
Danes je tvoj 18. dan ciklusa in bi to bila lahko tudi ovulacijska krvavitev. Ne vem, za vgnezditveno se mi zdi prezgodaj. Morda pa ni. Odvisno koliko dolge cikluse imaš. Vsekakor bi bilo fajn, da imata še kak odnos. Saj veš, za vsak slučaj.
Želim ti, da čimprej ugledaš pluska.

(odgovor članu anja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vgnezditvena ??
24.4.2009 20:40:19   
karin412
Jaz sem imela vgenzditveno krvavitev oba krat med 5. in 6. tednom, ko sem že zagledala + in sem vedela, da se je prijelo. Tako da po moje to ni to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vgnezditvena ??
24.4.2009 20:58:46   
full nestrpna
pozdravljena ana31!
morm rečt da me je presenetlo ko sem prebrala da si zadnjo user posted image imela 6.4., jaz namreč prav tako...še na forumih nisem zasledila da bi katera imela enak cikel:D:D:Dpa ker tudi sama delam na otročku vem približno kdaj imam plodne dneve in kdaj po tem približno nastopi vgnezditvena...kar želim povedati je da imaš verjetno res močno ovulacijo in zato ta roza izdcedek,za vgnezditveno je še prehitro.mogoče pa se motim pa je ...nevem,odvisno..kako pa imaš cikluse ?na koliko dni?ti držim pesti da bo plusek in da boš srečka user posted image

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?