|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   višina sedeža pri poganjalcih v smislu like-a...
27.10.2009 21:18:15   
živa
Hoj!

Čez dva dni ima moj dveletnik rojstni dan in jaz se seveda zadnji trenutek spravljam kupovat darilo user posted image - zamislila sem si poganjalca v smislu like-a-bike. Danes sva šla z možem gledat primerke po trgovinah. Želiva kovinskega z napihljivimi zračnicami (ne lesenega ogrodja in gumiranih plastičnih koles). Gledala sva Kettlerjevega, ampak vsi z pravimi gumami se meni zdijo preveliki na malega - izmerila sem mu višino od tal do presredka, če da noge rahlo narazen, in je ok. 32 cm, sedež pri Kettlerjih pa je najnižje menda na 35 cm. Poganjalca od Kokue nisem našla, menda jih bodo dobili šele spomladi (spraševala sem pri Kokoški, ampak itak mi je tam kar predrago).

Kaj mi svetujete, kateri poganjalec v smislu like-a-bike je primeren za dvoletnika - kovinski in s pravimi gumami? Kje ga dobim?

Prosim, prosim, prosim za hitre odgovore, ker bi ga rada dobila vsaj do vikenda user posted image .

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
27.10.2009 21:47:34   
hubi
Poglej na igrarija.com ali na mimovrste. Mi imamo Hudoro, 12 colski, kovinski in je super. Pa bremze sem odmontirala, ker jih ni rabil.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
27.10.2009 22:05:54   
živa
Hudora ima glede na specifikacije še višji sedež kot Kettler. Dvomim, da ima dvoletnik od tal do presredka 41 cm, razen če je nadpovprečno velik.

Iščem poganjalce z NIŽJIM sedežem kot 35 cm.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
27.10.2009 23:41:54   
golla
Pokliči na igrarija.com in grem stavit, da se bo v vsej njihovi ponudbi našel kakšen z nižjim sedežem ali pa nastavljivega. So zelo prijazni in ti bodo znali svetovati. Še najlažje pa bi ti bilo, da se z otrokom zapeljeta do njih in sprobata. Mi imamo njihovega kettlerja in smo super zadovoljni.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
28.10.2009 6:16:53   
Klaudia
Mi imamo kettler 10''. Žal nima napihljivih koles, ampak je nižji od 35cm.

user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu golla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
28.10.2009 10:54:02   
živa
Hvala, bom klicala. Klaudia, tega sva gledala je super, ampak glede na to, da ga bosta uporabljala trenutno dva divjaka in nato še en/ena, bi rada takega z napihljivimi kolesi, da bo zihr zdržal.

Lp,

živa

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
28.10.2009 11:16:02   
sazi
Mi ga imamo tega - Hudora. http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=199085


Imajo različne velikosti. Naš je manjši in ima višino sedeža od 35 cm naprej. Na strani od BC so tisti z zavoro višji (in 10 eur dražji), tisti brez zavore pa je nižji.

Tudi tale je nižji
http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/poganjalec-hudora-joey-cruiser-3-0-12.html

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
28.10.2009 13:11:35   
Errai
Mi imamo tega:

user posted image

http://www.puky.de/homepage/produkte/laufraeder/4038.htm

Višina sedeža 34 cm, nastavljiva tudi višina balance, napihljiva kolesa, pa še zavoro ima. Zelo zadovoljni. Kupili smo ga pa v Celovcu (Spielmann games & more, v Suedparku, imajo pa ga tudi pri Schmid Kinderwagen, pa v Sports Experts Shop, v nekaterih Intersportih,...). Od iste firme obstaja tudi manjši, z višino sedeža 29 cm, samo nima napihljivih gum.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
29.10.2009 10:27:21   
bina30
Errai, zaupaš ceno prosim????

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
29.10.2009 10:48:10   
Errai
Ta, ki je na sliki okoli 90 EUR, enak brez zavore pa okoli 60. Odvisno od trgovine. Nekateri dajo 10% popust na gotovino.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: višina sedeža pri poganjalcih v smislu li...
30.10.2009 22:46:06   
lenca1
Tudi sama sem iskala poganjalec z nižjim sedežem (večina ima od 38cm naprej). Gledala sem tudi tega 10 colskega, ki ima sedež od 32cm, vendar nikjer nisem našla koliko cm se ga da povišati. Se nisem odločila zanj, ker vidim, da večina kupi te malo večje (12''). Zato sem danes kupila poganjalec od Kettlerja (12 colski, z nastavitvijo sedeža od 35 do 43cm, kovinski, z napihljivimi kolesi): http://www.toysrus.at/outdoor-sport/laufrad-prinzessin-sprint-725455.html
Prodajajo ga tudi na igrarija.com, v različnih barvnih kombinacijah.


(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?