|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vibrator-kakšnega priporočate?
2.4.2006 22:23:51   
Anonimen
Mi je moj dragi obljubil vibrator pa nimam pojma kakšenega naj si zaželim?! Na spletni strani Venera shopa jih imajo kar nekaj pa se cene zelo različno gibljejo- od 4000 do 20 000 sit. Pa me zanima kakšne imate ve? Ali imajo vsi funkcijo tresenja in če se da ta funkcija nastavljati? Iz kakšnega materiala naj bo, da bo najbolj prijeten? Jelly material-ali ga katera pozna, kakšen  je to? Ne se mi smejat, ker tole sprašujem ampak, res ne vem kakšnega naj izberem...Hvala za nasvete če bo katera odgovorila!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
2.4.2006 22:28:13   
Laubica
Meni je mož že 2 kupil in kroglice pa meni to nič kaj ne pomeni imam raje človeško roko pa ni važno je moževa al moja ker vibrator je mrzel mene pa rado zebeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
2.4.2006 22:33:42   
Anonimen
Meni, ga je tudi kupil za rojstni dan in jaz pravim, da se je treba sprostit in je prov fajn zadeva.Drgač ga pa uporabljava za predigro, nikoli ga ne uporabljam sama. Imam pa takšnega, ki prov fajn trese...user posted image ...

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
3.4.2006 14:46:58   
Anonimen
Jaz ga imam iz Venere in sicer Pearl shine series, prijeten na otip, hitrost vibriranja pa se mu uravnava. Sem pa že imela enega plastičnega, pa mi je zdaj ta novi bolj všeč.
Imam pa tudi kroglice, in so zanimiva popestritev. Uporabljava pa ga skupaj za predigro, ali pa ga ponucam, ko je moj na službeni poti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
3.4.2006 16:08:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
gibljejo- od 4000 do 20 000 sit.

Kolikor plačaš, toliko muzike user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
3.4.2006 17:50:29   
Anonimen
Moj ni bil nadražji, res pa je, da tudi ne najcenejši. Stal je 6000, pa sem ful zadovoljna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
3.4.2006 20:57:50   
marjanaR
jelly material je sicer nežen, ampak ful smrdi in (vsaj mene) je ful peklo, boljši so tisti iz "navadnega" materiala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
6.4.2006 7:26:28   
Lumpi
Moj je dal za njega 15.000 in je magic fkesh. Baje da je iz najboljšega materiala. Mehek, pa še reguliraš si moč tresenja.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
6.4.2006 14:02:26   
Anonimen
Jaz bi ga tudi imela, pa mi je nerodno ga iti kupit. Mislite da bi ga naročila preko spleta, ali kako drugače? Kakšna je embalaža? Kako me bo pa poštar pogledal če mi to prinese?
Prosim za nasvete.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
6.4.2006 15:07:24   
zaljubljena23
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz bi ga tudi imela, pa mi je nerodno ga iti kupit. Mislite da bi ga naročila preko spleta, ali kako drugače? Kakšna je embalaža? Kako me bo pa poštar pogledal če mi to prinese?
Prosim za nasvete.


Kolikor vem, če naročiš pri diskretno.com, je embalaža diskretna, tudi v naslovi piše, da je pošiljatelj videoteka in tako nihče, razen tebe seveda, ne more vedeti kaj naj bi bilo v paketu.
Kar se pa tiče materiala, pa je meni zelo všeč iz jelly-a


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
6.4.2006 21:37:33   
Anonimen
Pravijo da jelly material smrdi? Ali to traja samo nekaj časa ali se ga vedno drži tak vonj?

(odgovor članu zaljubljena23)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
7.4.2006 12:11:34   
Anonimen
Ja res smrdi po plastiki,jaz sem ga dobila pol leta nazaj na dekliščini za darilo od prijateljic.Morm rečt da jim bom za to do groba hvaležna.Moj ima gor tudi zajčka in povem vam da dela čudeže huuuuuuu,sploh nism vedla da je kej takega možno,res!Ga pa midva z možem tut uporabljava skupaj za predigro,sama nikoli.
Torej če ga nameravaš kupiti,ti res priporočam vzemi tistega z zajčkom,ker to moraš probat!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
8.4.2006 22:45:23   
Marjana-5
Ej, za kakšnega zajčka pa to gre?

Kaj pa glasnost? Jaz imam enega čisto preprostega, kejr se nič ne štima, pa je kar preveč glasen, kar ni ravno fajn (da ne bi otrok prebudila).user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
9.4.2006 9:05:07   
zaljubljena23
Ja jelly smrdi, ampak tako zelo pa tudi ne smrdi, da ga ne bi mogla uporabljati

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Marjana-5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
10.4.2006 9:11:36   
Anonimen
Ja itak,sej ga menda ne boš v usta dajala user posted image .
Zajček je pa še en nastevek gor,tko fajn se trese in ko ga nastaviš na ščegita huuuuuu.....men se kr bliska,res.

(odgovor članu zaljubljena23)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vibrator-kakšnega priporočate?
16.4.2006 17:08:57   
Ceca
Jaz sem ga pred leti dobila za darilo za valentinovo od mojega moža. Znamke žal ne vem, je pa kožne barve, ni iz plastike in ima tri stopnje regulacije vibriranja. Zraven je bil priložen še manjši vibrator za analno odprtino, iz enakega materiala in iste barve, vendar samo z eno stopnjo vibriranja. Cene pa ne vem, ker je bilo darilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?