|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 12:11:09   
SCENIC
Pri nas doma se nas je lotila viroza. Bruhanje, driskanje, bolečine v želodcu, vročina..Imam 4 mesece starega otroka, dojim, zanima pa me ali lahko vzamem lekadol z vitaminom C ali raje tiste navadne. Oziroma, kako naj si pomagam da bo čimprej minilo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 12:28:50   
*erika*
mene je tut enkrat taka viroza napadla in sem normalno pila lekadol in kdaj popila tudi lekadol plus c,in sem normalno dojila naprej tamala je bila takrat stara en mesec in ni bilo tezav

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu SCENIC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 12:30:13   
lelčy
zdaj sem brala navodila od lekadola plus c pa piše da nosečnice in doječe matere naj jemljejo lekadol plus c le po predhodnem posvetu z zdravnikom in čimkrajši čas, tako da jaz ga na tvojem mestu ne bi vzela, bi raje samo navaden lekadol.

(odgovor članu SCENIC)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 13:07:27   
bskrle
Pokliči v lekarno, naj ti svetuej farmacevtka.
Drugače pa lekadol lahko vzameš, tudi 2 hkrati, če je hudo.

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 13:15:19   
Anonimen
Jaz sem bila na istem kot scenic ma samo lekadol sem lahko vzela in morala sem full piti drugega pa nič zaradi dojenja.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 13:17:01   
petrika
Ko smo bili pri nas doma bolni - gripa, mi je patronažna rekla, da lahko vzamem 3 lekadole na dan. Tiste navadne smo takrat jedli. Dojila sem normalno, če pa bo zbolel še dojenček, pa ga večkrat pristavi k prsim.
Tako je takrat meni svetovala, pa smo preživeli; razen da sem jaz kar trpela - komaj se sam nosiš, potem pa je tu še skrb za dojenčka!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 13:30:02   
anju
a ne piše enako tudi na navadnih lekadolih?
iščem, a nimam več navodil...
jaz sem pila lekadol plus c in ni bilo videt, da bi sinu škodilo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 14:22:47   
pikalonca
Po lekadolu ne bo nič narobe, lahko pa vzameš 3 na dan brez slabe vesti, saj to je eden izmed najbolj nedolžnih protibolečinskih tablet. Jaz sem jih jemala, ko je sine imel 3 mesece in sem se na treh koncih pozanimala kako pa kaj in ni bilo nič narobe. Seveda pa opazuj, če bi imel vseeno otrok kakšno alergijo.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 14:28:44   
katra55
Brez skrbi lahko vzameš tudi lekadol plus C, ker C vitamin pa res ne more škodovat.
To da se moraš posvetovat z zdravnikom pa piše na vseh lekadolih, tudi navadnih.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 14:56:34   
Anonimen
Meni je rekla pediatrinja da moram jemat lekadol ta navaden ne pa z vitaminom C. Lahko pa 3 - 4/dan.

(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 15:20:16   
rose
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Brez skrbi lahko vzameš tudi lekadol plus C, ker C vitamin pa res ne more škodovat.
To da se moraš posvetovat z zdravnikom pa piše na vseh lekadolih, tudi navadnih.

Preveč vitamina C tudi ni dobro za otroka!

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 15:37:39   
Rozica25
pri nas je bilo isto ko je mali bil star 2 meseca. Klicali smo v porodnišnico in je doc rekel da do 6 lekadolov se lahko vzame na dan.

Jaz sem mela takrat vročino 39°, narasla mi je pa v 2 urah. user posted image

lp


(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: viroza-dojenje-lekadol
12.2.2008 20:51:18   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: rose

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Brez skrbi lahko vzameš tudi lekadol plus C, ker C vitamin pa res ne more škodovat.
To da se moraš posvetovat z zdravnikom pa piše na vseh lekadolih, tudi navadnih.

Preveč vitamina C tudi ni dobro za otroka!


Aja, zakaj pa? Kar jaz vem se itak kar ga je preveč z urinom izloči, ker je v vodi topen vitamin.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: viroza-dojenje-lekadol
13.2.2008 9:28:28   
sneška_
Aja, zakaj pa? Kar jaz vem se itak kar ga je preveč z urinom izloči, ker je v vodi topen vitamin.


Točno tako.Ker vitamin C se izloči preko urina. Tako da vitamin C ni noben problem.   

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: viroza-dojenje-lekadol
13.2.2008 11:15:01   
mala pikica
Vvsakem zdravilu v navodilih piše, da se je v nosečnosti in pri dojenju potrebno posvetovati z zdravnikom.

Lekadol ali lekadol plus C lahko brez težav jemlješ kljub dojenju. Meni se je po CR naredila zatrdlina (nabiral se je gnoj), ki je zelo bolela. Prve dni sem pojedla celo 6 ali 7 lekadolov. Je tudi G rekel, da lahko. Tako da brez težav vzameš lekadol. Razlika med navadnim in plus C pa je samo v dodanem vitaminu C, ki pa otroku ne škodi. Tako da je čisto vseeno katerega vzameš. Kar brez skrbi...


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?