|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   visoko kalorični dodatki
30.11.2007 22:42:42   
lila114
Pozdravljeni!
Moj sinček boleha za CF in se bolj slabo redi, zato imava predpisane razne dodatke kot so Polycal, Scandishake Mix, MCT energijsko olje,...
Če še kdo pozna kakšne druge dodatke razen teh bi prosila, da mi jih napišete.
Sem že razmišljala tudi v tej smeri, če bi mleku z 3.5 mm začela mešat še eno izmed mlek v prahu in bi stem povišala kaloričnost,....
Seveda mu kuham vsaj 4x na dan sveže, pa še po dve malici ima vmes. Tako, da se mi zdi, da ga že pitam kot purana. Seveda kuham od krompirja, testenin, polente, omake z smetano, ocvrte stvari, praktično vse, kar normalne ljudi redi ( z mano vred) samo njega nič.
Prosim še za kake nasvete in vse kar bi mi prav prišlo. Naj še povem, da sva stara skoraj 3 leta.
Hvala v naprej

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 6.2.2008 21:59:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VISOKO KALORIČNI DODATKI
1.12.2007 1:18:48   
hanakz
Živjo, Lila! Tudi moja punčka se zelo slabo redi (2 leti, 8.5 kg). Dajemo ji Polycal kot vi, zraven pa še Pediasure. Ne vem, mogoče je to pobno kot Scandishake Mix (tega ne poznam). V glavnem - Pediasure je v plčevinkah (vanilija) ali tetrapakih (čokolada) po 250 oz. 200 ml. Cena je malo čez 2 € za kos, je zelo okusen (čeprav verjamem, da če ješ neko stvar vsak dan, se ti upre, pa če je še tako dobra). Vsebuje vse, kar je potrebno za prehrano otroka (beljakovine, ogljikove hidrate, vitamine, minerale...). Najprej sem ga pol leta sama kupovala, zdaj pa so mi na gastro napisali priporočilo za ZZZS in so mi odobrili povračilo stroškov nakupa za 2 kosa na dan. Sem bila zelo vesela, ampak je že en mesec, odkar sem nesla račune na zavarovalnico, na TRR pa še nobenega nakazila user posted image . Kakorkoli že - priporočam.
Fino papcajte, da boste veliki in močni!

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.12.2007 12:47:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hanakz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VISOKO KALORIČNI DODATKI
4.12.2007 13:27:28   
Barbs
Bom čisto kratka;

kozje mleko.


Ga imaš tudi v Šparu, od Vindije.

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VISOKO KALORIČNI DODATKI
4.12.2007 22:59:28   
Paštetka
suho grozdje mogoče?

jaz poznam samo šit hrano, ki redi, to pa verjetno ni za otrokauser posted image  (bel kruh namesto črnega...) v bistvu monosaharide.

Probaj testenine malo razkuhati, ker se takrat polisaharidi spremenijo v monosaharide, ki bi naj redili. Kaj pa če mu za malico narediš karamelno mleko? user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VISOKO KALORIČNI DODATKI
9.12.2007 17:34:19   
qwasy

kozje mleko.


To me je pa zdej spomnilo na Heidi user posted image


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VISOKO KALORIČNI DODATKI
10.12.2007 13:22:31   
klaja
Tudi pri nas smo pred operacijo srčka dodajali razne dodatke: Polycal, glukozo in Kokodex.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?