|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vnetje ušes
28.9.2009 10:42:20   
boni25
Ojla punce
A je katera cepila svojega malčka proti vnetju uses?Pa je kaj pomagalo?
Mi imamo spet vnetje v roku 14 dni sam da prvič nismo imeli anitbiotika zdej ga pa imamo ker je kar hudo vneto.Pa vedno se začen z levim useskom tudi zdaj je levi usesek vnet.Pa res mu nosek ful pucam z fiziolosko pa mi ni jasn zakaj je vedno tako.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vnetje ušes
28.9.2009 12:03:37   
ledenaa
Sem cepila oba
od takrat več nista imela vnetja

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vnetje ušes
28.9.2009 12:16:08   
timoteja
Smo cepili ta večjo punco, od takrat naprej ni imela več vnetja ušes, pri tamajhni bomo pa videli, če bodo ponavljajoča ušesa, se bomo poslužili cepljenja.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vnetje ušes
28.9.2009 12:18:21   
boni25
No pr nas je rekla zdravnica da nej počakam če se bo se ponovil da potem bi se začeli pogovarjat o tej moznosti.Ker čim je prehlajen je tud levi usesek vedno unet

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vnetje ušes
28.9.2009 20:51:12   
puha
Smo cepili proti pnevmokoknim bakterijam, pa ni bilo nobene razlike.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vnetje ušes
28.9.2009 20:58:21   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: boni25
Mi imamo spet vnetje v roku 14 dni sam da prvič nismo imeli anitbiotika zdej ga pa imamo ker je kar hudo vneto.Pa vedno se začen z levim useskom tudi zdaj je levi usesek vnet.


Naša je tudi imela 2x zapored vnetje ušesa, prvič je dobila Hiconcil, ki je bolj blag antibiotik in ker očitno ni bil dovolj močan se ji je isto čez kaka 2 tedna vnetje ponovilo. Sen se tudi jaz takrat ustrašila, da se nam bo to kar ponavljalo. Ampak, ko je drugič dobila Amoksiklav, se ji je uho dobro pozdravilo in od takrat se vnetje zaenkrat še ni ponovilo (v 8 mesecih).

Tako da morda je tudi pri vas samo to, da se prvič ni pozdravilo, sploh ker niti ni dobil antibiotika. Jaz bi s cepljenjem počakala, da vidiš, če se bo tole res ponavljalo, ali se pač samo prvič ni dobro pozdravilo.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vnetje ušes
29.9.2009 20:22:52   
naja78
da cepili z obema depivoma(prevenar in pnevmo 23) +op žrelnice = SUPER SE OBNESE!od takrat je mir.
cepi!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vnetje ušes
29.9.2009 20:25:02   
naja78
še to: v sloveniji so ljudje premalo osveščeni o tem cepivu.drugod pri naših sosedih(avst.,italija,....)imajo to cepljenje že vključeno v redno profilakso.pri nas bo verjetno še nekaj let preteklo.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vnetje ušes
29.9.2009 20:49:39   
sasi13
in kakšna je cena tega cepljenja?

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vnetje ušes
29.9.2009 21:13:18   
ledenaa
 Prevenar - pneumokokno cepivo za dojenčke je okrog 70-75 e

Pneumo pa okrog 20 e

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vnetje ušes
30.9.2009 11:22:52   
BUŠICA
Prevenar je "starejše" cepivo, ki je "le" 7-valentno, novejši je Synflorix, ki je 10- valentno.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vnetje ušes
4.10.2009 20:18:59   
sasi13
pri nas je imel tamali prehlad in vneto desno uho (hikoncil) sedaj 4 dni po prenehanju antibiotika pa je dobil vnetje levega ušeska (amosiklav) in bom videla kaj bo zdaj. sicer bom pa vprašala zdravnico kaj misli o cepljenju?

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vnetje ušes
5.10.2009 11:45:50   
boni25
Sasi13 pa se vam ponavlja vnetje uses,ker nam je zdravnica rekla da bi se mal počakal z ceplenjem .Do zdej je imel 4x vnetje v roku pol leta ampak 2x sva odnesla brez antibiotika.Ni mi jasno zakaj je pr njemu skoz usesa kadar se prehladi so usesa, pa mu res nosek pucam z fiziolosko 2x na dan če je zdrav, ko je pa bolan pa tud po 10x.A niso usesa ponavdi tudi vzrok to če je  nosek zabit?

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?