|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 18:39:10   
vaney
Do katerega meseca (če sploh) ste se vozile zadaj z dojenčkom? Če same vozite, ga imate spredaj ali zadaj? Vem, da se nekatere zelo dolgo vozijo zadaj, ene pa nikoli. Kaj pa ve?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 18:40:29   
Anonimen
Če same vozite, ga imate spredaj ali zadaj?


Vedno zadaj.

Dojencek na sprednjem sedezu skrene tvojo pozornost s ceste in voznje nanj, kar zna biti nevarno, zato se voznja spredaj ne priporoca.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 18:40:33   
valentina2006
Zadaj sem sedela samo iz porodnišnice do doma...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 18:55:54   
CatJa
On vedno zadaj, jaz nikoli nisem sedela z njim.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 19:00:19   
norge
Mi smo se kar ene 8 mesecev, ker je bila vožnja en sam jok (razen, če je spal). Drgac sem ga mogla pa skoz animirat z igračkami, ropotuljicami, knjigicami. In nas je bila prav groza na kakšno daljšo turo it, ker smo bli vsi čist mokri od akcije, mali je vpil, ati se je pri tem dretju zlo tezko skoncentriral na voznjo... Ja, je blo pestro...user posted image  
Takrat je blo hudo, danes se pa sam nasmehnem...
V bistvu sem sla lahko naprej, ko je bil dovolj velik, da je videl ven, pa se to smo sli rajsi na daljso pot takrat, ko je bil cas za spanje... Bognedaj, da je bila na poti kaksna cestninska... Smo vse stranske poti spoznali..user posted image
Zdaj je pa star 2 in pol in je cist ok, lahko gremo skoraj na konec sveta, samo, da ima on svoje pesmice, pa zadaj poje....user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 19:02:40   
vaney
Pa vas ni nič strah, da bi se mu zaletelo, da bi bruhal...? Jaz sem do sedaj vedno sedela zadaj z njim ravno iz straha, da bi bilo kaj narobe, sploh ker naj bi bil zadaj obrnjen tako, da gleda čez zadnje okno in potem ga sploh ne vidim. Meni so pa priporočali, naj ga vozim spredaj, da ga imam vedno na očesu, ampak kot pravite, potem pri vožnji ne morem biti več tako previdna. Jutri greva sama z avtom (sicer samo 15km), pa ne vem, ali naj ga dam spredaj ali zadaj in kako ga naj obrnem.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 19:07:45   
ana b
Mi ga vozimo vedno spredaj

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 19:09:19   
Anonimen
Meni so pa priporočali, naj ga vozim spredaj, da ga imam vedno na očesu,


Zakaj bi ga po morala videti? Ce mi kaj ne pase, ponavadi dojencek itak joka in ga slisis...

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 19:20:07   
metkica1
Ko greva sami na teren jo imam obvezno spredaj, ne vem zakaj, ponavadi itak takoj zaspi, sem pa tako navajena že od taprve punce.
Ko pa gremo familjarno kam sta pa tamale obvezno zadaj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 19:35:03   
Nenya
Spredaj sem imela taprvo ko še nisva mela avta z zračno vrečo, če je ta je ne smeš met pri sebi. Ne vem, kaj je bolj moteče, da jo imaš spredaj na očeh al da se sprašuješ kaj je z njo ko zadaj sedi, ti je pa ne vidiš. Sem se tudi ustavljala ko je bla zadaj in jo čekirala.

Eni si namestijo ogledalo, ki ga pol vidijo v vzvratnem ogledalu in tako vidijo kaj user posted image dela.

Vsekakor si vzemi dovolj  fore, da boš počasi in varno prišla na cilj.

Pri prvi sem zadaj sedela le če je bila sitkana (kar je bilo malokrat, večinoma je spala), drugače ne, res pa je da ko je bila zlo majhna nismo sploh veliko hodili okoli, k P sva šla pa skupaj.

Do cca 9kg teže itak morajo (po zakonu) sedeti obrnjeni nazaj (kontra smeri vožje), ker je vožnja naprej zelo zelo nevarna.
Zdaj ko sta dve je pa zadaj tako malo prostora, da sedim spredaj, je pa res, da se, ko vozi dragi, včasih tudi med vožnjo obrnem nazaj in tamalo mal počekiram.


_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 19:37:51   
lex
jaz sedim spredaj, otroci zadaj. Pri prvem sem par krat sedela zadaj pa je vedno spal in smo bli ko v taxijuuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 19:56:18   
hokejistka
Imam 2 meseca staro user posted image . Nikoli nisem sedala zadaj. Se pa veliko voziva, tudi same. Nikoli ni bilo nobenega problema. Je pa res, da ima dudo user posted image . Ponavadi zaspi takoj, ko jo dam oblečemo v lupinico in prespi cel čas vožnje.
Sedi vedno zadaj, ker nimam možnosti izklopa airbaga. Če je pot daljša, se večkrat obrnem nazaj in preverim, kaj počne. Je pa res, da ponavadi vedno spi.

Naša veliko poliva, ampak v avtu med vožnjo nikoli. Čimmanj kompliciraj pa bo!user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
16.2.2008 21:18:56   
mala pikica
Če ne vozim jaz, potem sedim zadaj zraven Gašperja, če pa vozim sama, je Gašper spredaj.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
17.2.2008 9:09:14   
majra
Če vozi user posted image  sem zadaj pri Katji, ko bom pa jaz vozila bo pa definitivno spredaj. Smo šle v petek same in sem jo posela zadaj, pa sem skos razmišljala, kaj se dogaja z njo, kaj dela in sem bla totalno dekoncentrirana za vožnjo. Nikoli več!
Mala je pa seveda celo pot veselo prespala-predvidevam user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
17.2.2008 9:24:50   
r1ta
Ana vedno sedi zadaj. Če vozim jaz sedim spredaj (kakopak) in Ana zadaj, če vozi kdo drug pa včasih sedim spredaj (krajše relacije), včasih pa zadaj.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
17.2.2008 9:33:27   
Hans
Mi smo se kar ene 8 mesecev, ker je bila vožnja en sam jok (razen, če je spal). Drgac sem ga mogla pa skoz animirat z igračkami, ropotuljicami, knjigicami


se podpišem

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
17.2.2008 10:26:54   
tt79
Nikoli nisem sedela z njo zadaj.



(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
17.2.2008 10:29:27   
frutka_
Zmeraj je bil zadaj in nikoli nisem sedela poleg njega. Itak je vedno v avtu spal in vožnja ni bila problem.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
17.2.2008 13:49:46   
DANVARI
sem zadaj zelo redko. Ponavadi če se še kdo tretji pelje z nami.

Ne vem a sem samo jaz čudna ampak ne morem sedet zadaj če je sprednji sovoznikov sedež prazen. Mam tak čuden občutek, da hočem ven iz avta pobegnit.

To bi verjetno pasalo na tist seznam čudnih navad, ki ste ga delale pred časom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
17.2.2008 13:55:43   
N _ B
Dokler je bil otrok v lupinici in sem bila sama v avtu, sem ju ob izklopljenem airbagu vozila spredaj. Zadaj z otroci sem se peljala iz porodnišnice domov in eventuelno se preselim, če smo na daljši vožnji in se najmlajši pritožuje. Sicer se vozim spredaj.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
18.2.2008 18:42:01   
bamby
Vedno je sedel zadaj sam, zdaj sta pa oba zadaj user posted image  in jaz ne bi niti zraven mogla.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
19.2.2008 15:15:43   
mojcac
Kadar sem sama v avtu imam malo spredaj, drugače vedno zadaj in nikoli (razen iz porodonišnice) se nisem vozila zadaj. Tako pri prvi, kot pri drugi !!

Ja, spredaj jo imam samo, če se peljem z avtom brez zračne vreče, drugače jo imam zadaj.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo. Imejmo jih radi, tudi ko imajo slabe trenutke.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
19.2.2008 15:28:56   
emaa
Fanta vedno zadaj, jaz pa vedno spredaj. Kaj pa bo otroku, itak pa pri dvojčkih se ne smilim tlačit vmes. 

(odgovor članu mojcac)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
19.2.2008 16:05:55   
melani99
kadar sva sami, je spredaj, ko smo pa vsi trije pa je zadaj- sama, itak po parih metrih vožnje zaspi

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vožnja zadaj z dojenčkom
19.2.2008 18:22:36   
Anonimen
Jaz sem vedno zadaj z njim. Ko pa greva sama kam, ga imam na sprednjem sedežu, seveda izklopim air bag. user posted image

(odgovor članu melani99)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?