|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček
18.12.2013 14:04:34   
tina202
ogledujem si voziček jaguar car in nikjer ne zasledim mnenja uporabnikov.
Zato bi bla zelo vesela če bi kdo karkoli vedel povedat o njemu.


Gledam pa ta model : http://www.otroski-vozicki.si/si/set-otroski-vozicek-jaguar-car-z4-violet-i67.shtml

Zanima me mnenje o tem ali pa nasplošno o jaguar car.

res najlepša hvala za odgovore user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček
18.12.2013 15:34:57   
tina202
res nobeden user posted image

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček
18.12.2013 22:14:34   
mini11
Mi ga imamo v uporabi od letošnjega maja. Za ta denar se zdi nam zelo dober voziček. V prvi vrsti smo ga nabavili zato, ker je košara nastavljiva in ker stanujemo na hribu, nam to pride super prav. Vse kar se nam je zgodilo; malo je ropotal pri sprednjih kolesih in smo dodali med ogrodje in kolo podložko in deluje super. Drugič pa smo izgubili vijak, ki je na zadnji strani vozička - nič tragičnega, vendar je bil malo bolj glasen voziček. Drugače pa smo zadovoljni. Voziček je prepotoval lep teren, ogromno makedama, na morju pa sva ga vozila skoraj po skalah. Če bi se še enkrat odločala, bi ga znova izbrala. Aja, pa prodajalca v Lj sta super prijazna. Če karkoli ne gre vse pomagata. Pa veselo vozičkanje...


(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček
19.12.2013 6:16:52   
tina202
najlepša hvala user posted image

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček
26.12.2013 18:21:38   
Bubi_ka
Pozdravljene nosečke in mamice.

Bom kar tukaj nadaljevala (če Tina202 nimaš nič proti). Vem, da je že ogromno tem na izbiro vozička, ampak stric Google mi ne najde nikjer govora o vozičkih znamke Bebetto, po možnosti še model Pascal. Vljudno bi vas prosila če mi lahko katera pove kakšne izkušnje omenjenega vozička. Voziček je namreč izdelan na poljskem in je dokaj nov model, ampak se mi vseeno čudno zdi, da še ni nič govora o njem...ne vem ali naj to vzamem kot dobro ali slabo :P

http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicki/bebetto/pascal/sis tem-3v1


Sta pa nama tudi zelo všeč Mutsy Igo ali pa 4-rider, ampak sta (po pravici povedano) 1x dražja. Ali sta res toliko boljša ali (tako kot vsepovsod) (pre)plačaš znamko?

Prosim za vse nasvete in predloge. LP od srečke nosečke smiley

(odgovor članu tina202)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?