
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: voziček EASY WALKER- izkušnje???? 13.8.2009 11:23:13
|
|
|
|
antonija3
|
Hej dojne ! a res nima nobena nobenih info o tem vozu? v trgovini so mi ga ful hvalili, pa tud meni se je zdel zelo vodljiv, lahek...fajni... no, če ma kera kako izkušnjo lepo prosim za info!
|
|
|
|
|
RE: voziček EASY WALKER- izkušnje???? 17.10.2009 20:26:01
|
|
|
|
jtim
|
jaz imam tak voziček, in ga trenutno prodajam (barva aqua), ker se nočeta več voziti + pričakujemo novega člana, tako da kupujemo nov enojen voziček. o vozičku le najboljše...izredno lahek, lahko vodljiv, pralen, zloži se v eni potezi - na pol, vse dele lahko snameš in opereš v pralnem stroju, napihljive gume, primeren za VSE terene...skratka super voziček! edina "slabost" ki jo vidim je ta, da se športnega dela ne da obrniti proti tebi, vendar so ostale karakteritike tako dobre, da noben drug voziček ne odtehta. Prodajam za pol cene.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Otroški dodatek Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka, kadar dohodek na družinskega čla...
Zadnje s foruma
Starostna razlikaninolaKoliko let je primerna starostna razlika med dvema otrokomaEno leto (
10%)

Dve leti (
41%)

Tri leta (
38%)

Več (
12%)
Število vseh glasov: 112Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!