|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček TFK Twinner Twist
17.3.2008 21:23:13   
zarana
Če katera uporablja ta voziček, prosim napišite svoje izkušnje. Kakšno opremo imate zaraven - vreče? košare? Kakšne so po vašem menju prednosti, slabosti tega vozička?
Odločava se za nakup tega vozička, vendar je cena novega precej visoka, mogoče kdo ve za kakšnega rabljenega v prodaji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček TFK Twinner Twist
18.3.2008 9:17:31   
soni
Mi imamo ta voziček in smo z njim zelo zadovoljni. Zaenkrat uporabljamo samo zimske trde košare, saj sta malčka stara 4, 5 mesecev.
Je tudi približno tako širok kot invalidski voziček, zato pridemo skoraj povsod z njim, tudi k zdravniku, če je potrebno. Ima tudi kolesa, ki omogočajo lažji potisk po makedamu, je pa tudi izredno vodljiv.
Pa na pogled je prav lep.  Vsaj nam in vsem v okolici, ki ga z zanimanjem ogledujejo.




(odgovor članu zarana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček TFK Twinner Twist
18.3.2008 9:24:33   
soni
Mi imamo takšnega, zraven je še sestrin.

user posted image

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček TFK Twinner Twist
18.3.2008 10:03:11   
zarana
Soni, kje si kupila voziček? V Rutarju ali kje drugje?

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček TFK Twinner Twist
18.3.2008 12:57:46   
soni
V Rutarju sva ga morala naročiti, ker jih je tedaj ravno zmanjkalo.


(odgovor članu zarana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček TFK Twinner Twist
19.3.2008 11:16:12   
sayuri
Midva sva se tudi nekako zaljubila v ta voziček. Samo mene strašno moti uravnavanje naklonov z zadrgo. To mi ne gre in ne gre v glavo.user posted image  

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček TFK Twinner Twist
19.3.2008 12:38:21   
zarana
Se strinjam sayuri, tudi mene to najbolj moti, ampak mi je najbolj všeč od vseh, ki sem jih videla, pa še s košarami je res lep.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček TFK Twinner Twist
28.4.2008 9:00:09   
ANIME
Jaz sem ga šla tudi med vikendom pogledat, pa zdaj ko sem ga videla v živo imam še nekaj vprašanj.

Pravijo, da se v Ruterju sploh ne da naročit teh zimskih vreč. Ali mogoče veste kdo je zastopnik, da bi vprašala direktno pri njemu.
Oz. ali je možno kombinirat s kakšnimi drugimi vrečami (pogoj je edino ravno dno, da otroka lahko prenašaš).

Prav tako, ko sem gledala športni del, se mi zdi, da dno ni čisto ravno in primero za novorojenčka. Na reklamnem posnetku se mi je zdelo, da pod vreči pride še en dodatek -  raven del ... mogoče kdo kaj ve o tem.

Pa še tisti, ki ga uporabljate ... kako je res s temi zadrgami za uravnavanje naklona ... ali so OK ali je ne.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu zarana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček TFK Twinner Twist
28.4.2008 9:49:23   
soni
Moja izkušnja:
- dno je ravno, če sta zadrgi čisto odprti,
- mi smo vse skupaj dobili v Rutarju po naročilu, drugače ga imajo tudi v Nemčiji-glej spletno stran TFK,
- z zadrgami nimamo težav, saj sem ugotovila, da imajo vsi vozički za dvojčke različne pripomočke za naklone, tako da se moraš pač navaditi na tistega , ki ga imaš in je potem čisto v redu.

Če imaš še kakšno vprašanje pa se mi javi na zs.
lp

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček TFK Twinner Twist
28.4.2008 13:02:58   
mravljica3
Kakor sem videla ga prodajajo na sonček.si. Pa veliko uspeha pri nakupu!

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček TFK Twinner Twist
28.4.2008 13:53:06   
sayuri
Anime, voziček imajo res sedaj v akciji pri sončku.
Drugače se pa kupi še podloga za v voziček, pa se dno poravna - pa lih v Rutarju jo imajo....

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček TFK Twinner Twist
28.4.2008 14:35:03   
ANIME
hvala za odgovore.
V Rutarju so mi rekli, da vreč nimajo več (samo košare) in da verjetno ne bodo imeli več na zalogi. Verjetno zato tudi nimajo več tistega vmesnega dela, da se ležišče popolnoma zravna.

Sayuri ... si se že odločila kaj boš kupila?

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček TFK Twinner Twist
28.4.2008 14:56:04   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

Sayuri ... si se že odločila kaj boš kupila?


JA Anime. V Rutarju. Hoco Monterio Twin-dem. Lih danes ga grem verjetno iskat. http://www.hoco.at/produkte/monterio_twin_dem/

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček TFK Twinner Twist
28.4.2008 16:56:54   
ANIME
Super user posted image user posted image user posted image

Enkrat ko boš imela pa kaj viška časa bi te pa prosila, če napišeš, zakaj si se odločila ravno za tega (vem, da si bila prej tudi tudi navdušena nad TFK). Jaz sem ga gledala, pa mi niso po ničemer izstopali - mogoče sem pa kaj spregledala.

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček TFK Twinner Twist
28.4.2008 17:10:44   
sayuri
Mam lih zdaj malce časa user posted image , tko da Anime lahko napišem, zakaj sva se tako odločila.user posted image  
JA, v začetku nama je bil vizualno najbolj všeč TFK. Po ogledu tega vozčka, so me najprej zmotili nakloni, ki se uravnavajo z zadrgo. Imam že enega otroka in vem, kako pogosto je treba naklone menjat.... tako da....tole mi nikakor ni šlo v glavo.... user posted image  PA sem se potem prepričevala, da se človek navadi...ok, se res, ampak vseeno me je prav to najbolj motilo. Poleg tega pa še zakomplicirano zlaganje. Sem ga poskusila sama nekajkrat zložit in sestavit user posted image . Sestavit ga sploh nisem mogla- nisem imela dovolj moči. user posted image  Pa težek je tudi.... TAko da - žal....čeprav mi je vizualno ta voziček najbolj všeč - se nisva odločila zanj.

Potem sva gledala. Mclarna, pa od Baby welta...pri vsakem naju je nekaj zmotilo. Zaporednih nama sploh ne pridejo v upoštev.

In potem sva naletela na tele Hocove. Zelo lepo vodljiv in kar mi je pomembno -  enostaven voziček. Predvsem mi ustreza, da dobim zraven še košari in zimski vreči. V bistvu me popolnoma nič ne moti na njem, edino kolesa bi bila lahko malenkost večja user posted image . AMpak če bi tkole pri vsakem vozičku napake iskala, bi bila brez na koncu user posted image  NAkloni se uravnajo običajno, zloži se na en klik, je lahek, ima enojni ročaj....ni pa vizualno nič posebnega. Ampak-kot pravim-izgleda mi zelo praktičen.user posted image
Evo, toliko na hitro. Če te še kaj zanima, pa kar vprašaj.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček TFK Twinner Twist
30.4.2008 9:17:02   
ANIME
najlepša hvala za razlago ... si mi dala za mislit!!!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?