|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček twinner twist
2.8.2007 10:57:05   
KATKA 3
Pozdravljene!
Sem nova na forumu in pričakujem dvojčke v novembru. Sedaj smo v fazi iskanja vozička in se nekako ne moremo odločiti med hartanom in vozičkom twinner twist. Za hartana sem prebrala že kar veliko pozitivnih izkušenj za twinner twist pa še nisem zasledila da bi ga katera imela. Moram še povedati da sta nama vizualno oba všeč, cena je približno enaka, pri twinner twistu mi je všeč da ima vmes pregrado in se zloži res na majhno, hartan pa je na veliko hvaljen, sedeže lahko obrneš da lahko gledaš otročke, zdi se nama malo bolj kompakten...Vesela bi bila kakšnih izkušenj!
Lep pozdravček,Katja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček twinner twist
2.8.2007 13:12:45   
boki
user posted image Pozdravljena,z ženko imava hartanauser posted image user posted image user posted image user posted image že 6 mescev in nimava nobene pripombe.Odličen voziček,toplo priporočam!

(odgovor članu KATKA 3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček twinner twist
2.8.2007 14:42:13   
soni
Katka, tudi jaz pričakujem dvojčka v novembru, kdaj pa imaš PDP?
Midva sva se odločila za voziček Twinner twist, ker nama je bil zelo všeč. Pri globoki varianti lahko gledaš direktno otroke, pri športni varianti pa je na strehici veliko "okno", kjer tudi dobro vidiš malčka. Se pa da res dobro zložiti, kakor si že rekla.
Kaj pa ostale stvari, a si že kaj nabavljala?

(odgovor članu boki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček twinner twist
2.8.2007 16:40:16   
zirafa76
pozdrav, mi smo tudi v pricakovanju nov., narocili smo hartana z kosarama.Mi je najbolj vsec glede na vse..........

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček twinner twist
2.8.2007 17:14:18   
pikceva
Ojla,

Mi pa pričakujemo dvojčke v novembru. Kupili smo voziček od Jane, ki mi je bil najbolj všeč.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček twinner twist
3.8.2007 15:36:33   
banja
Mi imamo tudi dvojčici. Kupili smo voziček Hartan z vrečama (ker sta rojeni novembra) in smo zelo zadovoljni. Vzame pa ful prostora. Če boš kupovala Hartana ti priporočam da ga kupiš v Mozirju, ker je tam cenejši.

(odgovor članu KATKA 3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček twinner twist
3.8.2007 16:38:40   
pikceva
Ojej, kaj govorim. Dvojčka čakamo v oktobru.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček twinner twist
3.8.2007 19:53:12   
KATKA 3
Ja jest res tolk kompliciram s temi vozički da moj možek pravi da še dobr da bomo mel dvojčke k obstaja sam ene par vozičkov ker če bi iskala za enga k jih je na stotine bi se obema zmešalo.  jest sem bla tut najprej čist odločena da kupim voziček od jane, se mi je zdel ful lahek in praktičen, pol k sm ga pa mal bolj pregledala sm pa ugotovila da bi bil tisti ki bi sedel zadaj malo preveč utesnjen in da ne bi nič ven videl in potem bi mi bil verjetno siten(sploh če bi bil po meni user posted image ). Potem sem se navdušila nad Hartanom, šla sva v Mozirje in bila navdušena, ampak sem rekla da bova še malo počakala da minejo kritični tedni in sedaj sem vmes v Rutarju videla še Twinner twist in zdej nisem več prepričana. To je to, naša borba z vozičkiuser posted image

(odgovor članu KATKA 3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček twinner twist
3.8.2007 19:55:26   
KATKA 3
Aja še to, rok imamo 18. novembra, trebuh pa že nosimo tri metre pred sabouser posted image .

(odgovor članu banja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček twinner twist
10.8.2007 16:12:55   
soncek.djukelica
tudi jaz pričakujem dvojčke in sicer v decembru!user posted image
vozička že nimamo, v jeseni pa ga bomo nabavili!
a mi date kakšne koristne informacije, v katere trgovine ste ve gledale?

hvala!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu KATKA 3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček twinner twist
10.8.2007 16:32:49   
emaa
soncek zdajle ima baby center celo akcijo za dvojni voziček od Baby welta, trikolesnik (na princip twinnerja od TFK), okreten za vozit, ga ima ena, ki jo srečujem na sprehodu, pa je rekla, da je v redu. Drugače pa za pogledat vozičke imaš Rutar, baby center in Buši, pol pa gledaš kje so cene bolj ugodne pol ko voziček enkrat vidiš. 

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček twinner twist
11.8.2007 15:49:42   
mpotocn
Tud mi mamo Hartana, še čakamo na preizkus te dni.
Odvisno kaj pričakuješ od vozička in koliko prostora imaš na razpolago. Če ti prostor ni problem (doma, avto), potem je Hartan boljša izbira, posebej, če ti je všeč, da lahko otroka tud med vožnjo gledaš(košara je lahko obrnjena proti tistemu, ki pelje voziček).
Je pa TFK lažji, ima vmes pregrado in se zloži zelo na malo, to pa so njegove prednosti.

Pa dobro izbiro!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček twinner twist
13.8.2007 23:45:48   
tajtaja
Tudi mi imamo Baby Welta, princip trikolesnika čeprav jih ima štiri, samo sta prednji dve bolj skupaj, zelo zelo priporočam.
Smo imeli BW štirikolesnika, pa vmes še enega trikolesnika, ko je bil prvi na popravilu.

Glede na to, da smo jih kar nekaj sprobali, me nihče ne bi prepričal za drugega.
Prednost tega so velika kolesa, tako da lahko pelješ po asvaltu pa tudi po makedamu, kaki gozdni poti, po snegu..., zelo okreten, vozi se zlahka, ima pregrado, je fajn dvignjen od tla, v glavnem ga ne bi menjala za nobeno drugo varianto.
Pa zelo zlahka se zloži!!!
Priporočam.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček twinner twist
14.8.2007 7:35:20   
emaa
tajtaja saj mislim, da je ravno ta v akciji, sem pa debelo pogledala voziček za dvojčke v akciji

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček twinner twist
14.8.2007 21:34:26   
tajtaja
Kaj res? Kje, v BC?

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček twinner twist
15.8.2007 8:55:14   
emaa
Ja je bil za en dan, ampak za 20.000 SIT ceneje v BC. Je pa res, da dostikrat komentiram, da bi pa za nas tudi lahko kako akcijo imeli, saj dvojčkov pa le ni tako malo. 

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček twinner twist
15.8.2007 9:04:05   
dmavrel
Saj ta je pa čisto podoben hauck-ovem roadster duo vozičku. A ne? Koliko pa stane ta?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček twinner twist
18.8.2007 14:51:43   
saska11
Mi imamo Hartana, izbira je odlična. Imamo tudi torbi za nošenje, ki se predelata kasneje v vreči za nogice.

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 19.8.2007 12:14:20 >

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




IZBIRA IMEN
retacek

Izberite naljubšo ime za fantka

RENE (16%)

MATIC (39%)

JAKA (28%)

MARKO (17%)


Število vseh glasov: 668

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!