|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 12:43:41   
Vesna
imam voziček hauck z 3 kolesi,in sprednje ni vrtljivo,zato mi gre zelo težko vožnja od rok.sem pa šla šele parkrat z njim ven.a ima kdo podobno težavo?in če je kako rešljiva?

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 12:47:57   
NinaŠ
user posted image jaz ga imam, pa sem se ga kar hitro privadila user posted image - no zdaj po dveh letih in pol ga itak obvladam v nulo user posted image Ja, je pa velika razlika vozit npr. Quinnija ali mojega Hauka. Sem pa rekla, da za tretjega otroka pa novega kupim user posted image (samo bo 4-kolesnik).


(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 14:49:08   
Naja31
Jaz imam tudi Haucka s sprednjim nevrtljivim.
Mi sploh ni panike.

Res pa je, da je lažje, če je vrtljivo.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 15:17:00   
cinci
jst mam tud haucka s sprednjim nevrtljivim kolesom,pa tud ni blema,razen če hočjo otroc vozit jim je treba pa skoz pomagat...ja tko pač jeuser posted image

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 19:56:30   
Naty*Taja
Jaz ga tudi imam in pravim isto kot Neja - za tretjega si pa kupim novga štirikolesnika! Men pa je panika in sicer ko naložim not mojega 14- kilskega tavelikega in potem komaj speljem ovinke user posted image .

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 20:08:28   
KBM
Jaz imam pa od ABC Design Sinus3 in tudi ni sprednje kolo vrtljivo in sem se navadila mi ne dela problemov - imam pa v načrtu kupiti Quinny Zapp

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 20:47:27   
Anonimen
Jaz sme imela Haucka Road Runnerja z fiksnim sprednjim kolesom. Ampak ker voziček tehta samo 9 kil, res ni bilo ampak čisto nobenega problema. Če bi še enkrat kupovala voziček, bi kupila enakega.

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 21:22:09   
Peli
Jaz imam quinnya model fashion 3 xl, ki je nekoliko starejši model in ima fiksno prvo kolo ampak mi je čist v redu sm se ga takga navadla.
Itak se pa navadno tako opiram na voziček da greva samo po dveh - k bi "šajtrgo" vozilauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
23.8.2006 22:56:47   
Bonnie_RR
Jaz imam štirikolesnika, ki ima vsa kolesa fiksna. Za vozit ni problema, sem se takoj navadila, problem je pa pri prevažanju (v avtu), ker ima res velika kolesa.



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček z nevrtljivim sprednjim kolesom?!
24.8.2006 10:44:15   
catja2
Jaz imam ABC design trikolesnika za dvojčke; tu je pa problem, ker je prvo kolo fiksno in to je največja pomanjkljivost tega vozička!

Ko voziš dva 9 kilogramska se pa moraš res pošteno nasloniti, da spremeniš smer user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?