|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozicki.net
26.11.2019 16:16:13   
Srečka138
Zivijo. Ima katera izkusnje z vozicki iz omenjene spletne strani? Mi jih je enepar padlo v oci. Pa nevem ce je zaupati tej strani. Ko odprem lokacijo te trgovinice vrze samo neko ulico ven nikjer okrog pa ne pise da bi prodajali vozicke. Ima to gospod doma naslov pa prijavljen drugje al kako? In pa kako ste zadovoljne z njihovo kvaliteto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozicki.net
29.11.2019 11:39:42   
Michonne RR
Živijo.

Sama ga sicer nisem kupila pri njih ampak vem pa kje je ta trgovina-na Koroškem.
In nekaj prijateljic, ki so kupile pri njih je bilo zelo zadovoljnih.
Lahko se dogovoriš tudi za ogled v njihovi trgovini.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozicki.net
15.1.2020 9:36:29   
Lelly28 RR
ZDravo,
jaz sem kupila voziček pri njih. Bila sem skeptična in sva se z možem zapeljala na Koroško , gospod ima doma urejeno mini trgovinico kjer ti vse z veseljem pokaže in razloži. Vozički so super, midva sva bila zelo zadovoljna- edino morda malce težje jih je zložiti v nekaj zelo majhnega. Drugače pa jaz jih priporočam, ker so cenovno ugodni in imajo res veliko izbiro za vsak okus. user posted image

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...
7 zanimivih dejstev o brcanju v trebuhu
Ste noseči in komaj čakate, da boste začutili prve brce vašega otročka v trebuščku? Vam je ginekolog svetoval, da sledit...