|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanja glede porodnišnice Ljubljana
12.12.2013 16:37:54   
ariela5
Živjo!

Jaz bi pa prosila tiste, ki ste pred kratkim (recimo v letu 2013) rodile v Ljubljanski porodnišnici, da malo poveste svoje izkušnje. O Ljubljanski porodnišnici sem slišala in tudi na forumih prebrala ogromno slabega, zato sem bila že odločena, da grem rodit v Postojno, ker bi rada (če bo le vse potekalo brez zapletov) rodila brez raznih posegov (umetnih popadkov, prediranja plodovih ovojev...). Na šoli za starše v Ljubljani pa nam je zadnjič babica rekla, da je zdaj v Ljubljanski porodnišnici kao drugače, da se da vse zmenit itd., na splošno je vse prikazala zelo lepo, al na forumih sem pa prebrala precej drugačne zgodbe... Zato me zanima, če so se res tako izboljšali.

Lepo bi prosila tiste, ki ste letos rodile v Ljubljani, če mi poveste glede naslednjih stvari:
1. So vam prerezali presredek?
2. So vam dali umetne popadke?
3. Ste dobile intravensko infuzijo?
4. Ste se lahko prosto gibale in hodile po sobi?
5. Ste si lahko same izbrale položaj za rojevanje, ali ste mogle ležati na hrbtu oziroma polsede?
6. So vam dovolili piti vodo med porodom?
7. Kakšen je bil odnos osebja do vas - so bili prijazni do vas, so upoštevali vaše želje? Kakšen je bil splošen vtis o porodnišnici? Bi šle naslednjič še rodit tja?

Zelo bi vam bila hvaležna za odgovore, ker sem zelo v dilemi, če naj grem rodit v Ljubljano ali Postojno.

Lepo se imejte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanja glede porodnišnice Ljubljana
13.12.2013 13:45:44   
mini86
2x rodila v lj, obakrat zadovoljna..
ČE bi slučajno mogla še enkrat rodit bi šla iz firbca probat v postojno..

1.ne
2.ja-nič posebnega pač pospešijo porod..se mi pa ne sanja kdaj so mi jih dali
3.ja-pač proti bolečinam, še 100x bi se odločila isto
4.ma mi ni niti na kraj pameti prišlo da bi se med tistimi popadki kam premaknila
5.na koncu mi je bilo ravno kako rodim, samo da je čimprej konec, k je čas za akcijo je čas za akcijo, ni časa se zmišljevat kako pa kaj
6.miti mi ni pasala
7.so upoštevali moje želje, še posebaj drugi porod ko sem bila že vnaprej zmenena z babco kako pa kaj
no ja obakrat bi mi lahko že prej dali kej proti bolečinam-mogoče že kar domauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ariela5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanja glede porodnišnice Ljubljana
19.12.2013 16:44:33   
azalea
jaz sem rodila v Lj v 25 tednu - spontan porod in jih lahko samo pohvalim.
vedli smo, da fantek ne bo preživel (določene kromosomske napake) pa so bili res zelo človeški, v oporo in babica Patricija - njo, če jo še kdaj vidim, pa bi res rada zelo močno objela - ena sama toplina in razumevanje.
Tako da sem našim mb zdravnikom hvaležna da so me napotili tja.

vodo sem lahko pila po požirkih seveda, pol so dali "smejalni plin" za lajšanje bolečin, pa nekaj sem dobila v žilo -

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
19.12.2013 17:19:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ariela5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?