|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprasanje
21.12.2005 13:47:36   
pia1
Oj bejbe!
mal na hitro sem preletela vasa imena, pa nobene ne poznam vecuser posted image ja vcasih sem kar naprej visela tuki gor, zdej pa res bolj mal oz. nic. no seveda, ko pa pride kaksen problemcek pa najprej na ringarajo pomislim.
ja no drugac imamo pri nas ravno 11 mesecev starega skratka, vse pod kontrolo, zaenkrat , zdravi, pridni  in vse ostalo.
me pa neki drugega zanima. midva sva se dojila 10 mesecev, potem pa falot ni vec hotel no in zelo hitro sem dobila menstruacijo. najprej je bila zelo svoh, cist mal 2 dni. cez 14 dni pa sem zacela spet krvaveti ampak to tko kot se nikol, sploh nisem mogla verjet, da je to mozno.no moram povedati se to, da preden sem zanosila sem imela cist zmesane cikluse, od 30 d0 40 dni dolge, krvavitev pa je bila zelo sibka in vse skupi je trajalo 3 dni. pa ce se vrnam nazaj torej tista mocna krvavitev... ja po tistem ni bilo pa se nic in danes je natanko 45 ti dan ciklusa.
a je mozno, da se zadeve se niso uredile? kako je bilo pri vas s tem? ko ste dobile prvo menstruacijo je bilo potem skoz vse  redno, a je trajalo naki casa da je prislo na stare tire.  a je mozno, da je kej drugega v spilu...user posted image
hvala za odgovor, zdej pa sibava z falotkom mal na sonce, ko pa prideva nazaj pa upam, da bo tuki ze full odgovorov!
punce uzivajte in pozdravte svoje pobaline in princeske

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprasanje
21.12.2005 13:59:27   
petraz
Dobrodošla nazaj na RR.user posted image user posted image  Jaz še dojim, tako da sem bila prav vesela, ko si napisla, da si prvo menstruacijo dobila šele takrat, ko si nehala dojiti. Mene pa je že panika grabila. Vem pa, od prijateljic, da imajo sedaj po porodu zelo močne krvaitve in neredne cikluse. Bomo videli kaj me še čaka... user posted image

Lep dan še naprej.user posted image  

(odgovor članu pia1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprasanje
21.12.2005 14:07:15   
Ninica
Jaz sem dobila prvo (in edino do zdaj) M, ko smo ukinili dnevno dojenje. Mala je bila takrat stara malo čez 8 mescev. Še vedno se zvečer dojimo.
Ovulacija je bila ful boleča (pred nosečnostjo jih nikoli nisem čutila), vsaj mislim da je mogla biti ovulacija, ker sem malo za njo dobila M. Sama M ni bila zelo boleča (kot pred nosečnostjouser posted image ), pa tudi kravela nisem nevem kako močno, trajala je nekje 5 dni (prej 7). Zdaj pa bomo videli, če bo naslednji mesec prišla točno in kakšna bouser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprasanje
21.12.2005 14:56:58   
pia1
ja, pri men je bila pa full boleca mensruacija! se nikol prej tolk. ko, da bi imela take blazje popadke, me jhe lr mal spomnilo na lanski januar. tko, da sem ponoci sanjala, da sem rojevala,user posted image .
glede na to, da je tole forum dojencek, verjetno prev veliko mamic se nima s tem izkusenj, saj, res mogoce se niti nimate M ali pa komaj tako kot jaz. bom se na kaksen drug forum postavila tole vprasanje

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprasanje
22.12.2005 9:44:05   
Antigona
Jaz sem dobila M en mesecv po porodu, pa še zmeraj dojim. Ta prva je bila čist švoh, vse ostale pa za user posted image ... Ravno danes sem jo dobila, in itak morm tampon menat vsako uro, še ponoč ne zdrži kej več. S tem da mam poleg tampona spodaj še vložek, ker bi bila drgač kr naprej krvava user posted image ...

Preden sem zanosila sem imela M 5 dni in tako šibke, da sem ves čas uporabljala ta najmanjše tampone...
Upam, da se bo to kaj kmalu uredilo....

Lp

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pia1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?