|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje....
8.9.2021 18:08:00   
beba92
Zdravo punce


Zanima me, kako dolgo sta poskusala zanosit, preden sta sla G zaradi tezav oz drugih moznih vzrokov in da sta prisla do postopka umetne oploditve? 
Midva se ze trudiva kar lep cas (pocasi bo dve leti) in si nekako ne upam "rinit" naprej, saj imam vsak mesec novo upanje (hja vecni optimist).... Po drugi strani me pa čisto potolče, ko pride M oz ko je se ni in vem da bo prisla .... 
Hvala za odg in lep dan ☺️
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje....
9.9.2021 12:53:35   
Lara94
Živjo,sama sicer nisem imela teh težav, jih je imela pa kolegica. Po enem letu poskušanja je šla do ginekologinje, ta ji je napisala napotnico za kliniko za neplodnost. V dobre pol leta je zanosila s postopkom IVF, danes ima punčko. Kar pogumno do ginekologinje po napotnico. Na klinikah potem res naredijo vse možne preiskave, da vsaj veš pri čem si. Kolegica je imela premalo hormona, ki je pomemben pri zanositvi(se ne spomnim kako se mu reče) in vrjetno brez pomoči nebi nikoli zanosila. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje....
17.9.2021 17:11:23   
JackieO
Beba kar pogumno po napotnico. Vsi procesi zelo dolgo trajajo (sploh zdej k je korona) in se hitro obrne leto oz. dve. Moj je imel 1. spermiogram lani avgusta in trenutno sva v fazi, ko cakam na 1. posvet v ambulanti za neplodnost (vmes je imel se 2 spermiograma, js operacijo, hormone testirala...), skratka v enem letu sva pririnla do tega, kdaj bova pa prisla do postopka pa tko noben ne ve. 😉 


(odgovor članu Lara94)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje....
17.9.2021 20:48:14   
Vrtnica8
Beba92 kar pogumno....tudi jaz imela podobno situacijo, ko ni in ni uspelo pa sem se le odločila po napotnico... in kar je najbolj zanimivo, da do ambulante za neplodnost sploh nisem rabla, ker sem prej zanosila 😊

Le pogumno, držim pesti 🍀🐞

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje....
20.9.2021 22:25:29   
Tasykaa RR
beba92 nisem bila v tvoji situaciji, pa vseeno ti priporočam da ne odlašaš, ker preden ti postopki stečejo zna trajat 😔 kolk poznam primerov od kolegic 😔 mogoče vama v tem času vseeno uspe naravno 🥰 tak da kar pogumno 💪 



(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ko partnerju ni do seksa: 5 najpogostejših...
Največkrat za to, da eden od partnerjev ali oba več ne čutita seksualne želje, ne tiči v tem, da je partner premalo priv...